Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністраціяУстинівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості інформує

****

Телефон:

Для населення:

0 (5239) 4-13-66

0 (5239) 4-15-97

Для роботодавців:

0 (5239) 4-16-42

Директор

0 (5239) 4-15-55

Електронна адреса: 1121@rcz.kocz.gov.ua

Адреса веб-сайту Державної служби зайнятості:

http://www.dcz.gov.ua

http://www.trud.gov.ua

https://www.facebook.com/Державна-служба-зайнятості/

Адреса веб-сайту Кіровоградської обласної служби зайнятості:

http://dcz.gov.ua/kid

Адреса веб-сайту прес-центру Кіровоградської обласної служби зайнятості:

Прес-служба Кіровоградського обласного центру зайнятості

Для шукачів роботи

«Гендерний аспект»

Служба зайнятості - особам з особливими потребамию

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дорожня карта. Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО

Збройні Сили України запрошують на службу за контрактом!

Корисно шукачам роботи

Дивіться розважально-освітній серіал "Пошук роботи"

Для роботодавців

Шановні роботодавці! Ви можете скористатися послугами, які пропонує Державна служба зайнятості

Корисно знати

Громадські роботи

Форма звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)

Стан ринку праці

Стан ринку праці за січень — березень 2018 року

Стан ринку праці за січень — грудень 2017 року

Стан ринку праці за січень — вересень 2017 року

Стан ринку праці за січень — червень 2017 року

Стан ринку праці за січень — березeнь 2017 року

Стан ринку праці за 2016 рік

************************

Новини

“Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості. Професійне навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ”

Шановні роботодавці!

Якщо Ви маєте потребу в кваліфікованих працівниках, зверніться до центру зайнятості. На Ваше замовлення буде організоване професійне навчання зареєстрованих безробітних у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

При цьому Ви маєте можливість

брати участь у розробленні навчальних планів і програм, які враховують особливості Вашого підприємтва,

надавати робочі місця для проходження виробничої практики,

брати участь у державній кваліфікаційній атестації.

Різновидом профнавчання є організація стажування безробітних на робочихмісцях на підприємстві.

Звертайтесь до державної служби зайнятості, ми допоможемо Вам укомплектувати робочі місця!


В комунальному закладі “Устинівське навчально-виховне об’єднання”Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів” Устинівської районної ради Кіровоградської області відбувся захід з професійної орієнтації випускників загальноосвітніх навчальних закладів за участю представників районного центру зайнятості та Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області . Мета заходу - відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання , які здійснюють підготовку поліцейських.

Представники вищеназваних структур озповіли учасникам про роботу нової поліції, зміни, які відбулися на етапі реформування, інноваційні підходи у її діяльності, переваги професії поліцейського, наголосивши, що однією з позитивних сторін професії є відчуття власної гідності, гордості за те, що на твоїх плечах лежить відповідальність за життя оточуючих і порядок у країні.

Співробітник поліції поінформував про наявні актуальні вакансії:

·поліцейський ізолятора тимчасового тримання;

· поліцейський сектору реагування патрульної поліції;

· поліцейський з логістики;

· поліцейський з обліку та збереження речових доказів і озброєння та ін.

Під час семінару здійснювалася трансляція презентаційних відеоматеріалів щодо проходження служби в Національній поліції. Фахівець центру зайнятості розповів про послуги з професійного навчання ,які можуть отримати в центрі зайнятості, переваги, види,форми,умови професійного навчання,ознайомив з переліком професій, за якими організовується професійне навчання.

У заході узяло участь близько 40 осіб. Молодих людей зацікавила перспектива навчання для подальшої служби в поліції на службу в поліції .

У результаті плідного заходу кілька осіб виявили бажання навчатися .


“Моя професія — мій успіх”

“Моя професія — мій успіх”, під таким гаслом 20 вересня в Устинівському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний груповий захід для учнівської молоді комунального закладу “Устинівське навчально- виховне об’єднання “Загальноосвітня школа I-III ступенів.”

Ознайомити старшокласників з тонкощами правильного професійного вибору, навчити їх поєднувати свої вподобання та професійні наміри з вимогами ринку праці, допомогти школярам виважено підійти до вибору професії, врахувавши при цьому її актуальність на ринку праці, а також особистий тип професійної спрямованості – саме таку мету ставили перед собою спеціалісти районного центру зайнятості.

Змістовою частиною заходу стала презентація профорієнтаційних послуг, що надає служба зайнятості клієнтам. У рамках цієї презентації організовано екскурсію по просторових зонах центру зайнятості, а саме: секторами самостійного пошуку роботи та профінформаційному, де розміщені різноманітні профінформаційні матеріали.


Жвавий інтерес у присутніх викликала інформаційна література з описами професій (спеціальностей), довідкові матеріали про навчальні заклади, що здійснюють професійне навчання (у першу чергу про центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України), відеоматеріали про зміст професій тощо.

Провідний фахівець з питання зайнятості Хохуля А.І. запропонувала учням пройти комп’ютерне діагностичне тестування з метою визначення професійної спрямованості. Завдяки цим нескладним тестам та рекомендація учні мали змогу визначити спеціальність, рекомендовану відповідно до проявлених соціально-психологічних та інтелектуальних властивостей особистості.

Також старшокласники було ознайомлені з тонкощами правильного професійного вибору, їх вчили поєднувати свої вподобання та професійні наміри з вимогами сучасного ринку праці. По завершенню заходу кожний учень отримав друковані інформаційні матеріали.

Зустріч спонукала учнів ще раз серйозно замислитися над важливістю свідомого вибору професії з урахуванням бажань, можливостей і реалій місцевого ринку праці.


Літня подорож у світ професій

Літо для кожної дитини – пора для відкриття нових здібностей та вмінь, розвитку та удосконалення навичок і досягнень, час для самопізнання, це пора нових знайомств, в тому числі і знайомств з безмежним світом професій.08 червня в рамках проведення акції "Профорієнтаційне літо". фахівці Устинівського районного центру зайнятості провели інтерактивний захід для молоді для учнів 5-6 класів , в пришкільному оздоровчому таборі при Устинівській загальноосвітній школі 1-3ст. Для 7-8класів проведено профорієнтаційний (урок) в Устинівському центрі зайнятості з використанням відеоматеріалів “Професії майбутнього”.

Метою зустрічі спеціалістів з школярами було розширення поінформованості дітей про світ професій; надання профорієнтаційної допомоги в свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи; сприяння розвитку в молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основи професійного самовизначення. Під час заходів учнів знайомили із світом професій, основами її вибору. Для школярів провели профорієнтаційні вікторини, конкурси малюнків на асфальті "Моя майбутня професія" для учнів (5-6 клас).

Цього разу фахівці центру зайнятості провели із дітьми гру «Зашифровані професії», «Вгадай професію», «Професія на літеру»,конкурси: «Жартівлива вікторина»,»Знавець професій «,Алфавіт професій» та разом розгадували кросворд «Світ професій». Також учні ознайомилися з перспективними та небезпечними професіями . Учасники так захопилися іграми,та конкурсами що здавалося: час не йшов, а летів. Діти виконували цікаві вправи ,конкурси ,демонструючи ерудицію та кмітливість. Крім того, школярі взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті на тему: «Моя майбутня професія». Найактивніші діти та автори кращих робіт були відзначені невеличкими призами.


В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі Інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Відеоролики доступні за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fI3YWm_Ecfc&t=7s

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості, не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності, до якої в людини є найбільші здібності.

За більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості.  © Фесенко Олександр, 2011