Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністраціяНомери телефонів "гарячих ліній" з вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО на сході України та їх родин (4-18-32, 4-14-73, 4-12-43)


Дії населення в екстремальних умовах та у надзвичайних ситуаціях

Aдреси розміщення захисних споруд цивільного захисту Устинівського району

31 грудня 2017 року

Новорічне привітання Президента України

Дорогі українці!

Перш за все, давайте разом порадіємо за наших співвітчизників, які днями повернулися з полону до рідних та близьких. Слава Богу, напередодні свят їх вдалося-таки вирвати з ворожих катівень.

Із глибокою пошаною привітаймо українських воїнів. Вони надійно тримають оборону на східних рубежах. А ми й надалі будемо зміцнювати нову армію, - нашу гордість і нашу славу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ


27 грудня 2017 року

Учасників АТО нагороджено відзнаками Президента України

27 грудня 2017 року урочиста подія сталася для десятка наших земляків – учасників антитерористичної операції. Сергій Адамчук, Микола Богаш, Артур Галат, Віктор Іванов, Володимир Стук, Ігор Цермолонський, Дмитро Шевченко, Олександр Щербина нагороджені відзнакою Президента України. Нагрудний знак «За участь в антитерористичній операції» із відповідним посвідченням їм вручили голова районної державної адміністрації О. І. Анісімова-Шило та районний військовий комісар О. М. Поповченко.

Дякуючи захисникам Вітчизни за мужність і патріотизм, Ольга Іванівна зазначила, що всі ми разом чекаємо на особливу для всіх українців подію – обмін полоненими і сподіваємось, що повернеться додому і наш земляк Сергій Глондар. Також очільник району побажала, аби всі учасники АТО завжди були гідно поціновані державою і нині, і через багато років. І голова РДА, і рай військком зичили всім щасливого Нового року, веселого Різдва і здійснення заповітної мрії – миру в рідній Україні.


Зверненням громадян – постійну увагу

27 грудня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела особистий прийом громадян.

Звернулося 2 жителя району, які порушували питання про надання матеріальної допомоги, вирішення соціальних питань.

За результатами особистого прийому дано завдання окремим керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо детального опрацювання звернень та надання допомоги громадянам


Новорічна зустріч у школі естетичного виховання

27 грудня 2017 року в Устинівській школі естетичного виховання відбулися традиційні Новорічні зустрічі “Закружляємо в Новорічному танці”.

Юних учасників свята з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим привітала голова районної державної адміністрації О. І. Анісімова-Шило.

Учні школи естетичного виховання порадували гостей гарними та яскравими номерами у власному виконанні на новорічну тематику.


Новорічна казка для дітей

27 грудня 2017 року в обласній філармонії під патронатом голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка відбулося свято Новорічної ялинки для дітей пільгових категорій. Цей захід відвідали 29 учнів з Устинівського району.

У фойє обласної філармонії малеча разом з казковими героями та Дідом Морозом взяла участь у новорічній грі «Пригоди Діда Мороза», у численних конкурсах, вікторинах та інших розвагах.

Після вистави голова облдержадміністрації привітав дітей з Новорічними та Різдвяними святами. Він побажав, щоб у наступному році вони були активними, винахідливими, успішними у навчанні, отримували лише гарні оцінки та радували своїх батьків.


Сергій Кузьменко вручив солодкі подарунки всім учасникам свята.

Учні отримали заряд бадьорості та святковий настрій.


Новорічне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

27 грудня 2017 року, напередодні Нового року та Різдва Христового, в РБЮТ службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді було організовано та проведено ялинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Устинівського району. На свято діти були запрошені разом із опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями.

З наступаючими Новим роком та Різдвом присутніх привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Колісник Л.М., яка передала добрі побажання від народного депутата України Кузьменка А.І., голови районної державної адміністрації Анісімової-Шило О.І., побажала дітям щасливих свят, радісних канікул, а їхнім батькам – благополуччя, миру і впевненості в завтрашньому дні та вручила від імені народного депутата солодкі подарунки.


Продовжився захід яскравою концертною програмою та цікавими конкурсами, які проводили Дід Мороз та Снігуронька. Дітки і хороводи водили, і в конкурсах брали участь, і віршики розказували. За це отримували солодкі призи та іграшки – бо яке ж святкування без них!

Свято вийшло яскравим та веселим, і в дітлахів, і у дорослих, які були на ньому присутні, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.


23 грудня 2017 року

Сесія районної ради

22 грудня 2017 року за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та окремих сільських голів відбулася сесія районної ради.

Розглянуто питання :

1. "Про хід виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2020 роки за 2016-2017 роки"

2."Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Устинівського району на 2016-2020 роки"

3. "Про районну програму зайнятості населення Устинівського району на період 2018-2020 роки"


4. "Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2017-2020 роки за 2017 рік"

5. Про внесення змін до районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2017-2020 роки

6. "Про хід виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки за 2017 рік"

7. "Про внесення змін та доповнень до районної програми «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки»

8. "Про хід виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Устинівському районі на 2017-2021 роки за 2017 рік"

9. «Про надання в оренду частини приміщення в Будинку дитячої та юнацької творчості».

10. "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 червня 2017 року №187 «Про створення комунального закладу «Устинівське навчально- виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області"


11."Про хід виконання районної Програми «Щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на період до 2018 року"

12."Про хід виконання  районної програми «Про підтримку сімей різних категорій в Устинівському районі на 2017-2020роки» за 2017 рік"

13."Про хід виконання районної програми «Зміцнення матеріально-технічної бази закладів  культури району на 2017-2019 роки» за 2017 рік"

14."Про виконання Програми будівництва та придбання доступного, молодіжного, соціального житла та житла за програмою «Власний дім» в Устинівському районі на 2013-2017 роки за 2017 рік"

15."Про районну програму правової допомоги населення на 2018-2020 роки"

16."Про звіт редактора газети "Трудівник Устинівщини"

17."Про затвердження змін до програми економічного і соціального розвитку Устинівського району на 2017 рік"


18."Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Устинівського району на 2018 рік"

19."Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року"

20."Про внесення змін до рішення Устинівської районної ради від 23 грудня 2016 року №137 "Про районний бюджет на 2017 рік"

21."Про районний бюджет на 2018 рік"

22."Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок"

23.«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває у запасі на території Брусівської сільської ради» ( за межами населеного пункту)»

24. Різне.


19 грудня 2017 року

Урочисто відкрито головну Новорічну ялинку в районі

19 грудня 2017 року біля адмінприміщення райдержадміністрації, за участю керівництва райдержадміністрації, районної та селищної рад, представників трудових колективів, громадськості, учнівської молоді відбулося урочисте відкриття Новорічної ялинки.

З теплими вітаннями до присутніх звернулася голова райдержадміністрації АнІсІмова-Шило О.І., яка побажала всім у новому році миру і спокою, міцного здоров’я, достатку і благополуччя, злагоди та любові, шани і поваги від рідних та близьких.


Ольга Іванівна наголосила, що в цей день головне завдання дорослих - це стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина повірила в казку та отримала омріяні подарунки.

Працівники районного Будинку культури подарували присутнім концертні номери на новорічну тематику.


18 грудня 2017 року

Казковий світ ляльок

18 грудня 2017 року в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася презентація виставки декоративно-прикладного мистецтва дітей-майстрів з смт Устинівка «Сучасна лялька», на якій були представлені ляльки виготовлені з натуральних тканин в стилі «Тільда».

Керівник гуртка «Сувенірний» - Заїка С.В., презентувала виставку та ознайомила усіх присутніх з історією виникнення ляльки, розповіла про її лікувальні властивості дрібної моторики рук у дітей з фізичними вадами.

На захід завітали голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. та начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Колісник Л.М.

Ольга Іванівна привітала юних майстрів з наступаючими святами, вручила грошову допомогу на розвиток гуртка та зазначила, що представлені роботи можуть стати вишуканим подарунком для найвибагливіших поціновувачів мистецтва й усього прекрасного та ексклюзивного.

На завершення гостям заходу діти подарували сувеніри, виготовлені власними руками.


14 грудня 2017 року

Президент вшанував пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Глава держави встановив квіткову композицію у національних кольорах до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та поклав квіти до Меморіального кургана «Героям Чорнобиля» у Києві.

Разом із Президентом у церемонії вшанування пам'яті героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильський АЕС взяли участь Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, представники Кабінету міністрів, Адміністрації Президента, представники духовенства та громадськості.

Пам'ять тих, хто боровся із наслідками аварії на ЧАЕС, учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання. Також прозвучав державний гімн.


08 грудня 2017 року

Землякам героям присвячується.

8 грудня в КЗ «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст.» відбулись районні змагання з волейболу на кубок пам’яті героїв АТО і Небесної сотні. Урочисту лінійку учні розпочали виконанням гімну України. У центрі уваги – символіка Устинівщини, її мальовничі краєвиди, портрети загиблих захисників Батьківщини Віталія Федитника, Ігоря Правосудька, Олександра Смураги, котрі згасли, як зорі, не здійснивши свої заповітні мрії, а також Сергія Глондаря, який перебуває в полоні бойовиків.


Вітаючи майбутніх захисників Батьківщини, юних спортсменів, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Л. М. Колісник підкреслила, що нинішні змагання – данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в боях за свободу і незалежність України, вшанування незламної сили волі тих військовослужбовців, які стоять на варті державного суверенітету і цілісності України.

Бути гідними нащадками героїв України, любити свій рідний край, прославляти його своїми успіхами, зичили заступник голови райдержадміністрації В. П. Дворовенко, заступник військового комісара О. В. Сундуков.


Під час змагань 6 команд юнаків та 4 команди дівчат демонстрували свою технічну майстерність і прагнення здобути перемогу, отримати перехідний кубок, стати кращими за суперників.

В результаті перемогли серед дівчат волейболісти з Докучаєвської ЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце – у команди КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.», ІІІ – у КЗ «Димитровське НВО «ЗШ І-ІІІ ст..». Серед юнаків перемогла команда Седнівського НВК, ІІ місце у Криничуватського НВК, ІІІ – в Докучаєвської ЗШ І-ІІІ ст. Кращими гравцями визнано Назара Ватаманюка із Седнівського НВК та Каріну Матусевич із Докучаєвської ЗШ І-ІІІ ст.


Команди нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА, команда-переможець з Докучаєвської ЗШ І-ІІІ ст. отримала перехідний кубок. Команди Докучаєвської ЗШ І-ІІІ ст.. (дівчата) та Седнівського НВК (юнаки) представлятимуть район на загальних обласних змаганнях, тож побажаємо їм перемоги.


07 грудня 2017 року

7 грудня — День місцевого самоврядування

Шановні співвітчизники!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні ми є свідками історичного моменту — на наших очах втілюються в життя ідеали місцевої демократії, закладені у Європейській хартії місцевого самоврядування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ


07 грудня 2017 року в приміщенні районної державної адміністрації за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І., голови районної ради Лещенка В.І., депутатів селищної та сільських рад, ветеранів місцевого самоврядування, керівників районних установ та організацій відбулися святкові збори та концертна програма з нагоди Дня місцевого самоврядування.

“Сьогоднішнє свято – це відзначення щоденної праці тих, хто є обранцями територіальних громад, хто має честь представляти і відстоювати інтереси людей.


Прийміть щирі слова вдячності за вашу працю, яка, я переконанана, буде на благо розвитку сіл та селища, в ім’я добробуту нашого краю та держави”, – сказала Ольга Анісімова-Шило звертаючись до учасників святкового зібрання.

Кращі представники органів місцевого самоврядування були відзначені грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Для учасників заходу звучали привітання і від голів територіальних громад.


06 грудня 2017 року

З виступу Президента на урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України 

«З висоти трьох з половиною років збройного протистояння з російським агресором можна впевнено стверджувати, що лише завдяки героїчним діям українського воїнства, підтримці з боку волонтерів, всього українського народу наша країна вистояла і зберегла свою свободу. Збройні Сили України, наша армія, Національна гвардія, інші силові підрозділи міцно тримають оборону на Сході нашої держави», - підкреслив Петро Порошенко під час виступу на урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ


05 грудня 2017 року

Вітання Президента з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні друзі!

Традиційно 5 грудня увага світової спільноти прикута до тих, хто за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі присвятив себе волонтерству.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ


В ім’я добра і світла

05 грудня 2017 року з нагоди Дня Збройних Сил України і Всесвітнього дня волонтера грамоту командування 3-го окремого полку вручено нашому земляку – учаснику АТО Геннадію Дмитровичу Бондарю із Димитрового. Таким чином відзначено його активну громадянську позицію та роботу по увічненню пам’яті загиблих учасників АТО.

Геннадія Дмитровича щиро привітали перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Анатолійович Яворський, районний військовий комісар Олександр Михайлович Поповченко, голова районної ради Володимир Іванович Лещенко. Звучали слова вдячності за те, що колишній воїн продовжує тримати гідну позицію захисника Вітчизни, підтримує зв’язки із бойовими побратимами, котрі й нині на передовій. Організовує й координує роботу місцевої організації учасників АТО, яка завдяки конкретній допомозі іншим має авторитет і повагу серед односельців. Ці мужні і сильні чоловіки підтримують маму полоненого військовослужбовця Сергія Глондаря, щиро переймаючись долею молодшого побратима.


01 грудня 2017 року

Для захисників – гідна шана і щира розмова

01 грудня 2017 року в приміщенні Устинівської музичної школи до Дня людей з фізичними вадами було проведено захід в стилі андріївських вечорниць, на який було запрошено учасників АТО котрі перенесли тяжкі поранення.

Міцного здоров’я, миру, злагоди в родинах, глибокої віри у гідне краще майбутнє рідного краю та України зичили заступник голови РДА В. П. Дворовенко, голова районної організації ветеранів М. М. Будяк. Розчулили до сліз кожного з присутніх слова щирої подяки за організований теплий захід від учасника АТО Віктора Миколайовича Іванова, який запевнив, що за потреби знову встануть на захист своєї держави, свого народу. Велично звучить: «Слава Україні!» і дружно лунає у відповідь: «Героям слава!».


30 листопада 2017 року

Розглянули актуальні питання щодо поліпшення умов пересування для осіб з обмеженими фізичними можливостями

30 листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації М. Яворського відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об»єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Розглянуто питання:

1. Про виконання у 2017 році районного плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016-2017 роки «Безбар'єрна Устинівщина», затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08.08.2016 року № 158-р;

2. Доступність осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до приміщень, в яких здійснюється торгівля лікарськими засобами;  

3. Створення спеціально обладнаних майданчиків та облаштування на них місць для паркуванння транспортних засобів осіб з інвалідністю.

Прийнято відповідні рішення.


Відбулася колегія райдержадміністрації

30 листопада 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто питання:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року та про очікуване виконання програми і завдань щодо забезпечення динамічного соціально-економічного розвитку території у 2017 році.

2.Про діяльність бібліотек Устинівської централізованої бібліотечної системи.

3.Про соціальний захист учасників АТО.

4.Про результати виконання виконкомом Ганно- Леонтовичівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.


Обговорено питання медичного забезпечення

30 листопада 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації М. Яворський провів нараду, на якій було розглянуто питання реалізації в районі заходів щодо попередження випадків захворювання на сказ.

Окрім цього, учасниками наради було обговорено перспективи покращення матеріально-технічного забезпечення ЦРЛ в наступному році.

Прийнято відповідні рішення.


25 листопада 2017 року

Виступ Президента України під час вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні

Ваша Святосте!

Ваші блаженства, всечесні отці!

Шановні закордонні гості!

Дорогі українці, браття і сестри!

Колесо історії крутиться невпинно, і от ми вже наблизилися до вісімдесят п’ятих роковин Голодомору, - чи не найбільшої, а може найбільшої біди, в історії України, однієї з найстрашніших трагедій в людській історії минулого століття.

Після майже шістдесяти років цинічного замовчування шокуюча і жахлива правда пролунала на увесь світ. Архіви – розкриті, свідчення – записані… Заочно й посмертно засуджені судом і прокляті народом організатори Голодомору: Сталін, Каганович, Молотов, Постишев та багато інших.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ


24 листопада 2017 року

Пам’ять про національні трагедії, темні часи та лихоліття єднає нас, гуртує, робить сильнішими та мудрішими.

24 листопада 2017 року на території с. Березівка Устинівського району відбулося відкриття пам‘ятного знаку односельчанам - жертвам голодомору 1932 - 1933 роках.

У церемонії відкриття знаку взяли участь голова Устинівської райдержадміністрації О.І. Анісімова-Шило, голова районної ради В.І. Лещенко, голова сільської ради Н.А. Неспельська, представник духовенства, трудові колективи підприємств, установ, організацій та жителі села.


Звертаючись до присутніх на жалобному заході, Ольга Анісімова-Шило зазначила, що сумні спогади про ті трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного. Тож нехай пам’ять про невинних жертв тих часів буде священною для нинішніх та майбутніх поколінь!

Для проведення панахиди та освячення пам'ятника було запрошено місцевого священослужителя о.Митрофана, після чого присутні поклали запалені лампадки та квіти біля пам’ятного знаку та вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання.

Літературну композицію, приурочену скорботній події, виконали сільські аматори, молодь села.


Вшанували пам”ять жертв голодоморів та політичних репресій

24 листопада 2017 року з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в районному Будинку культури минулої п’ятниці відбувся скорботний захід «Свіча пам’яті». У ньому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації В. П. Дворовенко, голова районної ради В. І. Лещенко, керівники районих установ і організацій, представники трудових колективів та громадськості.


До присутніх звернувся В. П. Дворовенко, відзначаючи, що страшна трагедія голодомору, яку пережив український народ у 30-х роках минулого століття, стала справжнім проявом геноциду. Нам необхідно зробити все, підкреслив Віктор Павлович, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні. Він висловив упевненість, що ця жахлива сторінка нашої історії ніколи не буде забута, а жителів району закликав приєднатися до Всеукраїнської акції і запалити свічку пам’яті у всенародний день смутку та жалю за загиблими від голоду.

Учасники заходу схилили голови у хвилині мовчання перед пам’яттю тих, хто помер від голоду.


22 листопада 2017 року

Акцентовано увагу не на наявність проблем, а на шляхи їх вирішення

22 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., за участю голови районної ради Лещенка В.І., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України в районі провела робочу зустріч з представниками депутатського корпусу та громадськості на якій було розглянуто низку злободенних питань життєдіяльності району.

Обговорено практично усі сфери, які входять до соціальних та економічних аспектів розвитку території.

Основним підсумком зустрічі стала домовленість про необхідність пожвавлення роботи громадськості і, в першу чергу — депутатського корпусу, спрямованої на вирішенні більшості питань місцевого рівня.


Вирішено питання громадян

22 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Дворовенко провів засідання комісії з розгляду і призначення субсидій, пільг та державної допомоги малозабезпеченим сім’ям у виняткових випадках, передбачених чинним законодавством та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при райдержадміністрації.

Рішенням комісії призначено державну соціальну допомогу 2 малозабезпеченим сім’ям та субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 13 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії. Призначено (поновлено) соціальні виплати 6 внутрішньо переміщеним особам.


21 листопада 2017 року

Революція Гідності – ціна свободи

21 листопада 2017 року в актовій залі школи естетичного виховання смт Устинівка, за участю представників підрозділів райдержадміністрації, трудових колективів інших установ та організацій району, громадських організацій, відбувся захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи.

Учасники переглянули документальний фільм про події революції Гідності та про відстоювання незалежності України на Донбасі, а також згадали ключові віхи розгортання подій на майдані Незалежності в кінці 2013 – початку 2014 років, обговорили історичну роль Майдану вцілому та подальші перспективи розвитку держави.


На об’єкті особливого значення

21 листопада робоча група у складі першого заступника голови райдержадміністрації М. А. Яворського, заступника голови РДА В. П. Дворовенка, завідувача сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та будівництва РДА Є. С. Орешечка побувала на території Жовтневої сільської ради.

Оглянуто об’єкт, де проводиться реконструкція дитячого навчального закладу за підтримки програми регіонального розвитку. Він перебуває на особливому контролі в РДА, адже голова


райдержадміністрації О. І. Анісімова-Шило особисто сприяла реалізації проекту, який запропонувала Жовтнева сільська рада.

На місці реконструкції побачили, що вже перекрито дах приміщення, проводяться роботи по утепленню, замінено вікна на енергозберігаючі тощо.

Робоча група також перевірила стан приміщень соціальної сфери (сільський Будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт, навчальний заклад).


Юні тенісисти визначали кращих в районі

21 листопада 2017 року в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися районні змагання з настільного тенісу, присвячені Дню Гідності та Свободи. На змагання прибули команди дівчат і хлопців із 10 загальноосвітніх навчальних закладів. Відбулась лінійка, на якій учасники змагань хвилиною мовчання вшанували подвиг учасників Помаранчевої революції та революції Гідності, засвідчили важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.

В командному заліку І місце – за КЗ «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст.», ІІ - за – КЗ «Інгульське НВО ЗШ І-ІІІ ст..», ІІІ – КЗ «Димитровське НВО ЗШ І-ІІІ ст.».

Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.


20 листопада 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

20 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1.Про проведення у 2018 році оцінювання результатів службової діяльності державних службовців та зміни в законодавстві про державну службу.

2.Про результати перевірки стану архівної справи та діловодства в архівному секторі райдержадміністрації проведеної у вересні 2017 року Державним архівом Кіровоградської області.

3.Про відповідальність за паркування транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

За результатами наради дано окремі доручення. 


17 листопада 2017 року

Відзначено працівників сільського господарства

17 листопада 2017 року у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Участь у святі взяли голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., голова районної ради Лещенко В.І., працівники та ветерани сільського господарства з усіх населених пунктів Устинівщини.

У вітальному слові Ольга Іванівна та Володимир Іванович привітали присутніх товаровиробників із святом та побажали аграріям прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії та професійної удачі.


За багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращих працівників сільського господарства нагороджено грамотами районного рівня.

Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім святковий концерт.


Сесія районної ради

17 листопада 2017 року за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та окремих сільських голів відбулася сесія районної ради.

Розглянуто питання :

1."Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Мдзінарашвілі Г.Н."

2."Про хід виконання районної програми оздоровлення і відпочинку дітей, молоді та сімей з дітьми Устинівського району за 2014 – 2017 роки та за 2017 рік"

3."Про районну програму оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків Устинівського району на 2018-2022 роки"


4."Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Устинівського району на 2016-2020 роки"

5."Про затвердження Програми підтримки підприємств житлово - комунального господарства Устинівського району на 2018-2020 роки"

6"Про затвердження районної програми з реалізації в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2018 – 2022 роки"

7."Про внесення змін до районної програми "Про підтримку сімей різних категорій в Устинівському районі на 2017-2020роки"

8."Про утворення в структурі комунального закладу «Устинівське навчально - виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області» філії (відокремленого підрозділу) без права юридичної особи Олександрівської загальноосвітньої школи І ступеня"


9.Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту в Устинівському районі на період 2017-2021 роки

10."Про внесення змін до районної програми підтримки органів виконавчої влади в Устинівському районі на 2017-2020 роки"

11."Про затвердження змін до програми економічного і соціального розвитку Устинівського району на 2017 рік"

12."Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року"

13."Про внесення змін до рішення Устинівської районної ради від 23 грудня 2016 року № 137 "Про районний бюджет на 2017 рік"

14. Різне


16 листопада 2017 року

Ми чекаємо на тебе, Сергію!

13 листопада 2017 року в приміщенні райдержадміністрації з нагоди 1000 днів перебування в полоні спецпризначенця Сергія Глондаря відбулося засідання „круглого столу” за участю районного керівництва, представників влади та громадськості, яке вели перший заступник голови райдержадміністрації М. А. Яворський та координатор районного центру надання допомоги учасникам АТО О. М. Сербіненко. Мова йшла про те, що з плином часу всі ми дещо звикли, що на території України ведуться воєнні дії, але всім слід усвідомити, що ця війна не десь далеко, а зовсім поруч.

У ці дні у школах району відбулися уроки мужності, присвячені захисникам Вітчизни, де в центрі уваги була ситуація із Сергієм Глондарем. Унікальний матеріал про свого земляка зібрала Димитровська ЗШ І-ІІІ ступенів. Директор школи А. А. Шапошнікова продемонструвала зворушливий відеоролик, в якому з використанням фотографій кадр за кадром відображено життя простого сільського хлопця, який нічим не вирізнявся серед однолітків, а опинившись у складній ситуації, повів себе як міцний духом патріот. Про це розповідала дітям на уроці мужності колишня вчителька Сергія, яка назвала й інші імена його однокласників – Жені Дрибуленди, Колі Кузя, життя яких теж торкнулася війна на Сході.


Коментуючи підготовлений матеріал, Алла Анатоліївна підкреслила, що такі уроки дуже потрібні для виховання патріотизму, адже й покоління нинішніх дорослих колись вчилося цьому на розповідях старших.

Підтримав цю думку і заступник селищного голови О. В. Щерюк, наголосивши, що ситуація Сергія Глондаря вкотре нагадує нам, що війна продовжується. І підтримка громадськості дуже потрібна родині військовополоненого, як і наша увага й повага всім землякам, які брали участь в АТО або є ними зараз.

Голова районної організації ветеранів М. М. Будяк подякувала всім, хто не забуває родину військовополоненого. Також повідомила, що до статуту організації внесено зміни і її членами можуть бути не лише ветерани, а й молоді громадяни, починаючи з 18-річного віку. Тут раді прийняти всіх, хто готовий до активної участі в громадському житті району.


Районний військовий комісар О. М. Поповченко зазначив, що ми не можемо конкретно вплинути на долю Сергія й інших учасників АТО, але можемо просити Бога про їхнє повернення додому здоровими і неушкодженими. Адже й самі нинішні солдати запевняють, що часто в найскладніших ситуаціях рятує саме віра. А ще мусимо пам’ятати, що учасники бойових дій мають загострене почуття справедливості і людської гідності. Олексій Михайлович щиро побажав мамі, дружині і дітям полоненого, щоб після таких довгих днів чекання довгожданна зустріч із Сергієм настала якнайшвидше і всі разом вони одержали можливість радіти життю.

Підсумовуючи розмову, М. А. Яворський наголосив, що держава вживає всіх заходів, аби домогтися звільнення військовополонених. На жаль, попередні спроби щодо Сергія Глондаря та його однополчанина Олександра Корінькова були відкладені без пояснення причин. Але ми впевнені, що цей день от-от настане, бо ці воїни серед тих, хто перебуває в полоні найбільший термін.

На засіданні було порушено питання про активнішу співпрацю усіх районних громадських організацій. Очільник районної організації воїнів-ітернаціоналістів В. В. Заболотній оголосив про ініціативу афганців відкрити в райцентрі пам’ятний знак захисникам Вітчизни. Для її реалізації створено ініціативну групу, яка виконає необхідну організаційну роботу щодо відкриття благодійного рахунку для збору коштів на монумент. Номер рахунка буде оголошено в районній газеті.


15 листопада 2017 року

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ УСТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Устинівська районна державна адміністрація повідомляє що 22 листопада 2017 року буде проводитись щорічна практична перевірка працездатності сирен оповіщення цивільного захисту Кіровоградської області з подачею всіх звукових сигналів.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!


Обговорено святкову програму

15 листопада 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Яворський провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення новорічних та різдвяних свят в районі.

Обговорено проект плану заходів щодо відкриття Новорічної ялинки в смт Устинівка та інших святково- розважальних програм і різдвяних концертів згідно з календарними датами із залученням громадськості , дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.


Обговорювали питання захисту прав дітей

15 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Дворовенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання:

про взяття під соціальний супровід сім»ї, які опинилися в складних життєвих обставинах;

про зняття з соціального супроводу сім»ї, які опинилися в які опинилися в складних життєвих обставинах.

Прийнято відповідні рішення.


Відбулось засідання спостережної комісії

15 листопада 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Віктор Дворовенко провів засідання спостережної комісії, на якому було розглянуто матеріали щодо застосування до засуджених статті 81 КК України, умовнодострокового звільнення на 3 осіб, які відбувають покарання в Устинівському ВЦ № 37.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.


Зупинити незаконну вирубку лісосмуг

15 листопада 2017 року голова райдержадміністрації О. І. Анісімова-Шило провела нараду за участі першого заступника голови РДА М. А. Яворського, начальника управління агропромислового розвитку С. В. Ульянкіної, старшого майстра Устинівської дільниці Долинського Держлісгоспу В. Д. Карпухіна та в.о. начальника Устинівського відділення Нацполіції В. А. Московця.

Обговорено невідкладні заходи, які потрібно вжити для збереження в районі лісосмуг і лісонасаджень від масових вирубок браконьєрами. Як зазначила очільник району, головою облдержадміністрації видано доручення щодо запобігання вирубкам лісів і лісосмуг на Кіровоградщині. А нещодавно на нараді губернатор поставив завдання і правоохоронцям області в плані активізації боротьби з незаконним знищенням полезахисних смуг та інших насаджень.

До речі, якраз цього дня у ЗМІ з’явилась інформація про затримання голови Бобринецької райдержадміністрації у службовому кабінеті під час отримання неправомірної вигоди. Як повідомила прокуратура Кіровоградської області, затриманий вимагав та отримав кошти за видачу дозволу на проведення санітарної чистки лісосмуг за межами населених пунктів.

О. І. Анісімова-Шило звернула увагу, що райдержадміністрація таких дозволів не надає і навіть не має на це повноважень. Тим часом готова очолити робочу групу для проведення рейдів з метою об’їзду лісонасаджень. Попередньо узгоджено графік такого патрулювання. На перші виїзди голова РДА пообіцяла надати для придбання пального власні кошти. І вкотре пропонує лісівникам розробити програму на підтримку галузі. Поки ж вони, за словами В. Д. Карпухіна, ведуть боротьбу з браконьєрами в основному за фінансової підтримки благодійників – деяких керівників агроформувань, і найактивніша при затриманні порушників служба охорони ПСП «Україна».

Оскільки наближаються Новорічні свята, особливу увагу приділено збереженню ялинок і сосон. Цілодобову охорону зелених красунь, яку вже виставило лісництво, готові підсилити й правоохоронці. Рекомендовано під’їзди до хвойних насаджень переорювати чи перекопувати, встановлювати шлагбауми та інші технічні перешкоди.


14 листопада 2017 року

Співпраця в умовах реформування.

13 листопада 2017 року голова Устинівської районної державної адміністрації Ольга Анісімова-Шило та голова Устинівської районної ради ветеранів Марія Будяк з робочим візитом відвідали Долинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області.

Метою візиту стало обговорення шляхів співпраці в умовах реформування пенсійної системи.

Начальник Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Надія Циберман акцентувала увагу на заходах здійснених управлінням щодо роз’яснення основних тез Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій».


Розповіла, що Пенсійний фонд працює в напрямі наближення пенсійних послуг до громадян за місцем проживання, зокрема на відділених робочих місцях.

Надія Циберман ознайомила Ольгу Анісімову-Шило та Марію Будяк з архівом пенсійних справ та з роботою Устинівського сектору з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, що знаходиться в місті Долинська.

На завершення зустрічі, обговорено питання щодо подальшої співпраці Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області з органами виконавчої влади та громадськими організаціями щодо покращення обслуговування громадян.


ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

14 листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А. відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, на якому було розглянуто питання:

1. Про підготовку до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років Устинівської ДПРЧ 22.

2. Про перевірку пожежної та техногенної безпеки закладів освіти Устинівського району.

3. Про виділення з районного резерву ПММ Устинівській ДПРЧ 22 стрейч-карт для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в зимовий період 2017-2018 років в разі їх виникнення.

4. Про списання обсягів ПММ використаних для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій за період 2016 та січень-листопад 2017 років.

5. Про визначення місцерозташування мобільного пункту обігріву на території селища.

Прийнято відповідні рішення.


Проведено засідання оргкомітету

14 листопада 2017 року заступник голови Устинівської районної державної адміністрації Віктор Дворовенко провів засідання організаційного комітету з нагоди проведення в районі Міжнародного дня інвалідів.

Під час засідання узгоджені основні питання щодо проведення заходів у районному центрі, обговорено попередньо запропонований план основних заходів, формат їх проведення та організаційно-технічні питання.

Узгоджено порядок денний наступного засідання.


10 листопада 2017 року

Обстежено житлово-побутові умови проживання дітей

У жовтні – листопаді 2017 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді спільно з представниками органів місцевого самоврядування проведено профілактичні рейди та обстежено житлово-побутові умови проживання дітей в сім´ях опікунів, піклувальників, прийомних сім´ях та сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах на територіях Димитровської, Докучаєвської, Ганно-Требинівської, Сонцівської, Інгульської, Березівської, Седнівської, Ганно-Леонтовичівської, Олександрівської, Криничненської сільських рад.

Всього обстежено 52 сім'ї, в яких проживають 129 дітей.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов для утримання і виховання дітей, дотримання здорового способу життя, не допущення вчинення насильства в сім´ї, цільового використання державної соціальної допомоги на дітей. Вказано на конкретні недоліки та встановлено терміни для їх усунення, 2 батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов´язків відповідно до ст. 184 КУпАП.


Фактів порушень прав дітей в сім´ях опікунів, піклувальників, прийомних сім´ях не виявлено. Прийомними батьками, опікунами створені належні умови для виховання дітей, цілеспрямовано використовується державна соціальна допомога.

Також здійснено перевірку виконкомів сільських рад стосовно виконання делегованих повноважень в частині соціального захисту сімей з дітьми та керівників навчальних закладів з питань організації виховної роботи в школах.

За результатами перевірок складено відповідні акти, довідки та внесено пропозиції органам місцевого самоврядування і керівникам навчальних закладів.


09 листопада 2017 року

Відзначили день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

09 листопада 2017 року в Устинівській школі естетичного виховання відбулись святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури.

На захід було запрошено голову районної державної адміністрації Анісімову-Шило О.І, голову районної ради Лещенка В.І., працівників відділу культури райдержадміністрації, керівників будинків культури в районі, бібліотекарів, аматорів народного мистецтва, представників музичних шкіл, краєзнавчих музеїв та всіх причетних до свята.


Очільник району щиросердно привітала присутніх зі святом, побажала усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги та особистого щастя, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. Не обійшлося і без приємних сюрпризів: Ольга Іванівна подарувала районному будинку культури новенькі радіо-мікрофони.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було нагороджено районними та обласними відзнаками.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.


08 листопада 2017 року

Відбувся оргкомітет до Дня працівників сільського господарства

08 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела засідання оргкомітету з підготовки проведення урочисто-святкових заходів до Дня працівників сільського господарства.

На засіданні було розглянуто питання порядку та місця проведення святкових заходів, нагородження, уточнення організаційних та підготовчих питань, визначення відповідальних осіб. За результатами засідання дано ряд доручень.


Тисяча і не одна ніч у полоні

08 листопада 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання оргкомітету, на якому було розглянуто питання щодо організації та проведення заходів, приурочених до сумної дати — 1000 днів перебування у полоні нашого земляка Сергія Глондаря.

Також в ході зустрічі члени засідання обговорили інші питання пов”язані з подіями на сході України.


06 листопада 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

06 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про хід виконання бюджетного процесу в районі.

2. Про виконання протокольних доручень попередньої наради.

За результатами наради дано окремі доручення.


03 листопада 2017 року

Соціальні працівники отримували вітання

03 листопада 2017 року в великій залі райдержадміністрації, за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І. відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

На свято були запрошені працівники соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, соціальні працівники сільських рад, представники районного центру зайнятості та об’єднананого управління Пенсійного фонду України.


У своєму вітальному слові Ольга Іванівна висловила слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців району.

Крім того, голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. та голова районної ради Лещенко В.І. за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики та з нагоди Дня працівників соціальної сфери нагородили грамотами обласними та районними відзнаками ряд працівників галузі.

Завершились урочистості святковим концертом.


30 жовтня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

30 жовтня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про стан проведення пенсійної реформи в районі.


2. Про основні засади Закону України «Про освіту» в новій редакції.

3. Про участь у міжвідомчому семінарі на тему : “Формування свідомого, відповідального ставлення як основа сучасної сімейної політики”.

За результатами наради дано окремі доручення.


27 жовтня 2017 року

Відбулася колегія райдержадміністрації

27 жовтня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова–Шило О.І. провела чергове засідання колегії райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь окремі сільські голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Згідно з порядком денним першим звучало питання стан виплати заробітної плати в Устинівському районі. Доповідала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Шарун.


Наступним питанням обговорювався стан забезпечення надходження податкових платежів: плати за землю та єдиного податку четвертої групи. Доповіла начальник Устинівського відділення Новоукраїнської ОДПІ Тетяна Дубченко.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.


Громадськість району вшанувала воїнів-захисників рідної землі

27 жовтня 2017 року в смт Устинівка біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений 73-й річниці визволення України від фашистських загарбників. У ньому взяли участь голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І., голова районної ради Лещенко В.І., селищний голова Пеньков І.О., голова районної організації ветеранів Будяк М.М., представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, ветеранських організацій та громадськості районного центру.


Перед присутніми зі словами вдячності та поваги за ратний подвиг, який зробили і роблять герої тієї та нинішньої війни виступила голова районної державної адміністрації Ольга Анісімова-Шило.

Присутні низько схилили голови у скорботі за полеглими, вшанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання, а до підніжжя Меморіалу загиблим воїнам та пам’ятника Двічі Герою Радянського Союзу О.Ю. Мазуренка покладено квіти.


25 жовтня 2017 року

Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Шановні пані та панове!

Дорогі українці!

Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ


19 жовтня 2017 року

Проведено засідання організаційного комітету

19 жовтня 2017 заступник голови районної державної адміністрації Дворовенко В.П. провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

На засіданні обговорювався робочий план з підготовки та проведення заходів та узгоджено їх сценарій, а також дату чергового засідання.

Прийнято відповідні рішення.


Вирішено питання громадян

19 жовтня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з розгляду і призначення субсидій, пільг та державної допомоги малозабезпеченим сім’ям у виняткових випадках, передбачених чинним законодавством та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при райдержадміністрації.

Рішенням комісії призначено державну соціальну допомогу 4 малозабезпеченим сім’ям та субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 7 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.


17 жовтня 2017 року

Відбулися навчання з цивільного захисту

Сьогодні у актовому залі райдержадміністрації відбулися навчання посадових осіб та фахівців, які забезпечують виконання заходів цивільного захисту на підвідомчих територіях.

Теоретичні заняття біли проведені завідувачем обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Кіровоградської області Шевченком Л.В., який вказав на нових нормативних документах з питань цивільного захисту, пояснив останні зміни у нормативах, щоб посадовці якісніше працювали над створенням безпечних умов проживання односельчан.

З настанням осінньо-зимового періоду вказано на важливості дотримання протипожежних правил при застосуванні обігрівальних приладів, використанні справних опалювальних систем.


Після занять всі присутні перемістилися до районної лікарні, щоб стати учасниками спеціального об’єктового тренування. Тут, під методичним керівництвом начальника циклу практичної підготовки Центру Стеця М.М. було відпрацьовано порядок приведення у готовність протирадіаційного укриття, здійснено укриття працівників у захисних спорудах цивільного захисту. На заняттях наголошено увагу на важливості утриманні у працездатному стані таких споруд, доведено інформацію про споруди подвійного призначення та найпростіші укриття, які можуть бути використаними кожним мешканцем при певних надзвичайних ситуаціях.

Сподіваємося, що проведені заходи будуть проводитися і надалі.


13 жовтня 2017 року

Устинівчани відсвяткували День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

13 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України в районному Будинку культури за участі голови районної державної адміністрації Анісімової-Шило О. І., голови районної ради Лещенка В.І., ветеранів – учасників АТО, колективів установ та організацій, жителів району та громадськості відбулись урочисті збори, присвячені Дню захисника України, що відзначається водночас із святом Покрови Пресвятої Богородиці.


З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. та голова районної ради Лещенко В.І. Вони щиро зичили всім миру та спокою, добра та достатку в оселях.

Під час урочистостей рідним бійців, які полягли на Донбасі було вручено почесні нагороди-посвідчення та пам”ятні знаки “Гордість Устинівщини”, що присвоєні посмертно Ігорю Правосудьку та Віталію Федитнику.


Також матерям бійців АТО, матері воїна-афганця та окремим ветеранам антитерористичної операції вручено “Орден матері бійця АТО”, медалі «Захисникам Вітчизни», "За незламність духу", “За оборону рідної держави”.

Представникиклубних закладів району підготували чудовий концерт на патріотичну тематику.


11 жовтня 2017 року

Розроблено заходи з реагування на випадок сказу

11 жовтня 2017 року в в малій залі райдержадміністрації було проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії з питань оголошення с.Сонцеве з прилеглими до нього територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями, неблагополучними по сказу тварин та введення карантинних обмежень.

Комісія, прийняла наступні рішення:

- накласти карантинні обмеження по сказу тварин на с.Сонцеве та мисливських угідь, що межують з даним населеним пунктом;

- розробити план дій по ліквідації вогнища сказу;

- центральній районній лікарні  постійно проводити роз'яснювальну роботу серед населення району по профілактиці захворювання на сказ;

- Сонцівському сільському голові організувати відлов безпритульних котів та бродячих собак; надати дієву допомогу службі державної ветеринарної медицини в проведенні заходів по ліквідації вогнища сказу і в першу чергу проведення вакцинації тварин; через депутатів селищної ради провести роз’яснювальну роботу серед населення селища;

- Устинівській районній державній лікарні ветеринарної медицини в неблагополучній і загрозливій зонах провести щеплення тварин проти сказу з 100% охопленням;

- карантинні обмеження скасувати через два місяці з дня останнього випадку захворювання тварин на сказ, за умови виконання всіх заходів, передбачених планом ветеринарно-санітарних заходів по ліквідації вогнища сказу згідно інструкції.


10 жовтня 2017 року

Захисники Батьківщини не залишені поза увагою

10 жовтня 2017 року з нагоди Дня захисника України голова районної державної адміністрації О.І.Анісімова-Шило відвідала учасників бойових дій у Другій світовій війні та учасників антитерористичної операції, які є інвалідами війни. Кожному з них вручено продуктовий набір від народного депутата А. І. Кузьменка.

Разом із очільником району в захисників Вітчизни зазначеної категорії побували районний військовий комісар О. М. Поповченко та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації І. М. Шарун, а також сільські голови. Під час зустрічей цікавились станом здоров’я колишніх воїнів, підготовкою осель до зими, вирішенням побутових питань. Було приємно бачити впорядковані садиби учасників бойових дій, в усьому відчувалась їхня господарська рука. Це означає, що не лише на передовій вони були мужніми і впевненими, а й є сильними та відповідальними в повсякденному житті, а можливо й прикладом для інших односельців. Вони різні за віком, але їхні долі і турботи дуже схожі, як і запевнення, що особливої допомоги не потребують.


Лейтомотивом усіх зустрічей було побажання якнайшвидшого завершення бойових дій і повернення миру в рідну Україну. До речі, в управлінні СЗН РДА перебуває 138 учасників бойових дій, в т.ч. 126 – учасники АТО, з яких семеро мають інвалідність після поранення.

Окрім цього, Ольга Анісімова-Шило, перебуваючи на території Жовтневої сільської ради ознайомилася з ходом проведення капітального ремонту приміщення місцевого дитячого садка “Сонечко”, що відбувається в рамках фінансування з державного фонду регіонального розвитку.


Акція милосердя продовжується

10 жовтня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Дворовенко, перебуваючи разом з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Массоріною Л.І., з робочою поїздкою на території смт Устинівка та с. Докучаєве відвідали більше двадцяти одиноких пенсіонерів, яким було вручено продуктові набори з нагоди акції милосердя, що проводиться в районі з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

В рамках проведення згаданої акції на рахунок терцентру від сільгоспвиробників та районних організацій надійшло більше 15000 грн., на які було придбано й роздано 122 продуктові набори для одиноких пенсіонерів, які перебувають на обліку територіального центру.


Команда “Патріот” з Устинівщини підтвердила свою силу

06 жовтня 2017 року в Новоукраїнському районі відбулися традиційні обласні юнацькі військово-патріотичні змагання “Захисник Кіровоградщини”.

Цього року почесне право підняття прапора на церемонії відкриття заходу було надано команді з Устинівського району — незмінному призеру двох попередніх змагань.

Не залишилися устинівчани й цього року без призів — 3-х кубків та 18-ти медалей.


09 жовтня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

09 жовтня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про аналіз показників соціально – економічного розвитку району за перше півріччя 2017 року та перспективи їх росту.

2. Про заходи з підготовки до перевірки стану надійності та безпеки експлуатації будівель соціальної сфери.

За результатами наради дано окремі доручення.


Проведено засідання оргкомітету

09 жовтня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Дворовенко провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі Дня захисника України.

На засіданні оргкомітету було вирішено, що урочисту частину буде проведено 13 жовтня о 10.00 в залі районного Будинку культури. В програму увійдуть: урочиста частина, вручення нагород, концертна програма.

За результатами засідання дано відповідні доручення рекомендації щодо проведення аналогічних заходів на територіях усіх сільських рад району.


Питання суверенітету, територіальної цілісності, обороноздатності України мають об'єднувати всі політичні сили – Глава держави

Президент Петро Порошенко наголошує, що питання суверенітету, територіальної цілісності, обороноздатності України мають об'єднувати всі політичні сили, прибирати на задній план вузькопартійні інтереси.

«В голові просто не вкладається те, що ми бачили вчора і сьогодні у Верховній Раді. Колишні партнери по демократичній коаліції, люди, які називають себе патріотами і навіть українськими націоналістами, зривали голосування… І за що? За те, щоб законом визнати Росію агресором, а її війська – окупантами», - підкреслив Петро Порошенко у зверненні.
05 жовтня 2017 року

Вчителям — заслужені слова подяки!

05 жовтня 2017 року в районному Будинку культури освітяни відзначили Всесвітній день учителя. На свято зібралася чимала когорта працівників освіти району та представників районних установ і організацій. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітали голова райдержадміністрації О.І. Анісімова-Шило та голова районної ради В.І. Лещенко.

Звертаючись до присутніх Ольга Анісімова-Шило висловила вдячність за мудрість, душевну теплоту і щедрість педагогам, учителям, вихователям, наставникам, які терпляче й уміло відкривають юним світ знань, навчають жити за принципом добра і совісті, допомагають знайти своє місце в житті.


Подякувала за натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

У рамках святкування відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята освітян кращих педагогів району було нагороджено грамотами та подяками.

Урочистості завершилися святковим концертом аматорів РБК.


Шана вам освітяни!

05 жовтня 2017 року напередодні Всесвітнього дня вчителя з ініціативи голови районної державної адміністрації О. І. Анісімової-Шило була сформована представницька делегація для привітання вчителів-ветеранів, які все трудове життя працювали на освітянській ниві і передали свій досвід молодим колегам.

Із святковим візитом та подарунками від народного депутата А. І. Кузьменка в домівки відомих на Устинівщині вчителів завітали голова РДА О. І. Анісімова-Шило, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Л. М. Колісник, голова районної організації ветеранів М. М. Будяк. Разом із побажаннями міцного здоров’я і довголіття гості дякували шанованим освітянам за вагомий професійний вклад у шкільну науку, любов до своєї справи, активність у громадському житті своїх сіл.

Делегація на чолі з головою райдержадміністрації всього в цей день відвідала два десятки вчителів-ветеранів.


Відбулось засідання спостережної комісії

05 жовтня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Віктор Дворовенко провів засідання спостережної комісії, на якому було розглянуто матеріали щодо застосування до засуджених Закону України “Про амністію у 2016 році” та клопотання від засуджених про умовно-дострокове звільнення з місць позбавлення волі.

Враховуючи поведінку засуджених під час відбування покарання та враховуючи ступінь їх виправлення, комісіями було погоджено 15 справ засуджених щодо умовно-дострокового звільнення та застосування Закону України “Про амністію у 2016 році”.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.


Телефони гарячих ліній у випадку надзвичайних ситуацій по території Кіровоградської області.

Телефони гарячих ліній у випадку надзвичайних ситуацій:

УМВС України у Кіровоградській області – 102 або оперативний черговий (0522) 24 15 60, управління ДАІ УМВС – 050 323 48 90

Служба безпеки України у Кіровоградській області – (0522) 36 13 06
04 жовтня 2017 року

Уряд відновлює соціальну справедливість.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ЩОДО ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ

Шановний співвітчизнику!

Хочу особисто розказати про одну з найважливіших реформ останніх років – пенсійну. Вона торкнеться кожного: і того, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, і того, хто, можливо, ще й не думає про нього.

На превеликий жаль, сьогодні мільйони людей похилого віку, які все життя багато працювали, отримують пенсію, яка навіть не покриває найнагальніших потреб. На превеликий жаль, сьогодні при визначені розміру пенсії відсутня будь-яка справедливість – її розмір часто не залежить від того, де і скільки людина працювала. На превеликий жаль, пенсійна система працює сьогодні так, що без відповідних змін за 5–10 років ситуація може скластись так, що держава не зможе гарантувати виплати пенсій.
Обговорювали питання захисту прав дітей

04 жовтня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Віктор Дворовенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання:

1.Про надання дозволу на оформлення дозволу – даруваня земельної ділянки на ім»я неповнолітньої дитини.

2. Про надання дозволу на отримання орендної плати за додатковими угодами до договорів оренди земельних ділянок, що належать малолітній дитині.

Прийнято відповідні рішення.


03 жовтня 2017 року

Відбулося засідання робочої групи

03 жовтня 2017 року керівник апарату районної державної адміністрації Ільченко Ю.В. провів засідання робочої групи з попереднього розгляду матеріалів щодо представлення до нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради.

Порядок денний:

1. Про нагородження працівників освіти району.

2. Про внесення змін до діючої робочої групи.

З кожного розглянутого питання прийняті відповідні рішення.


02 жовтня 2017 року

Шарудять сторінки в тиші бібліотек

02 жовтня 2017 року в Устинівській центральній районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. У рамках заходу працівники районної та сільських бібліотек району представили відео-презентації «Бібліотеки Устинівщини в новому форматі», зокрема бібліотечну рекламу, досвід бібліотек та видавничу продукція.

Гостем заходу була голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., яка щиро побажала бібліотекарям миру, міцного здоров’я, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям та подарувала підбірку книг з історії Кіровоградщини.

Призові місця в конкурсах професійної майстерності вибороли працівники Садківської, Димитровської та Олександрівської бібліотек.


З повагою до старшого покоління

02 жовтня 2017 року в Устинівському районному Будинку культури за участю керівництва району, трудових колективів, громадськості, представників громадських ветеранських організацій, відбулися урочистості з нагоди вшанування ветеранів війни та праці.


З вітальним словом виступила голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., яка відзначила, що турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави. Побажала ветеранам міцного здоров’я, радості, добра і віри в краще життя, успіхів та активного довголіття!


За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана найактивніших відзначено почесними грамотами та подяками.

Наостанок свої номери представили аматорські колективи району, які порадували усіх піснями минулих літ та повернули глядачів у незабутню молодість. Кожен виступ завершувався шквалом оплесків.

Читати більше


Нарада у голови райдержадміністрації

02 жовтня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про виконання програми соціально – економічного розвитку району за І півріччя 2017 року.


2. Про заходи з підготовки до перевірки стану надійності та безпеки експлуатації будівель соціальної сфери.

3. Про проведення акції «Милосердя».

4. Різне.

За результатами наради дано окремі доручення.


Голова РДА відвідала сім»ю усиновлювачів

02 жовтня 2017 року голова райдержадміністрації О.І. Анісімова-Шило та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.С. Добре відвідали сім’ю з усиновлювачів, що мешкають в районному центрі. Очільник району подякувала батькам за їх благородний вчинок, працю, жертовність, вагомий внесок в майбутнє України, а також побажала здоров’я, благополуччя в сім’ї, миру, достатку та вручила дітям цінні подарунки.

В районі налічується 5 сімей, в яких проживають 8 усиновлених дітей.


29 вересня 2017 року

Відбулася колегія райдержадміністрації

29 вересня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто питання:

1.Про виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 листопада 2010 року № 963-р “ Про забезпечення належного зберігання пам’яток Музейного фонду України у музейних закладах області” музеєм історії Устинівського району.

2.Про роботу сільських будинків культури та сільських клубів на території Устинівського району.


3.Про оздоровлення дітей пільгових категорій населення.

4.Про підготовку господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду 2017/2018 року.

5.Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Димитровської сільської ради.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.


28 вересня 2017 року

Ветерани потребують постійної уваги

27 вересня 2017 року, в рамках проведення заходів приурочених до Міжнародного дня людей похилого віку, голова районної державної адміністрації О.І. Анісімова-Шило побувала на території Докучаєвської сільської ради та відвідала кількох ветеранів війни і праці, що проживають в с. Докучаєве.

За плечима у кожного з них — нелегкі, і в той же час щасливі роки, різні долі, своя життєва дорога.

Нехай же їх подальше життя буде без хвороб, мирне та спокійне, тепле та безхмарне…

Користуючись нагодою Ольга Іванівна передала ветеранам продуктові набори від народного депутата України А.І. Кузьменка. та найкращі побажання.


26 вересня 2017 року

За п’ять років Міжнародна агропромислова виставка "AGROEXPO" стала нашою візитівкою

- За п'ять років нам вдалося створити на Кіровоградщині унікальний продукт, який є візитівкою не тільки нашої області, а й України, - сказав голова облдержадміністрації на понеділковій апаратній нараді про "AGROEXPO". - До нас завітали делегації, які були очолені послами країн-партнерів. У нас був Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія зі своїми делегаціями, а також гості з Китайської Народної Республіки, із Польщі. І це лише офіційні делегації, які брали участь у виставці та в інвестиційному форумі, - зауважив Сергій Кузьменко.


Голова облдержадміністрації вчергове наголосив, що "AGROEXPO" є унікальним майданчиком для розвитку бізнесу на Кіровоградщині, для реалізації продукції підприємств агропромислового комплексу, розширення ринків збуту, а також для реалізації нових проектів, створення нових робочих місць і, відповідно, наповнення бюджетів. Принагідно Сергій Кузьменко подякував керівникам територій за участь у "Покровському ярмарку", на якому було представлено і економічний потенціал районів Кіровоградщини, культуру та традиції.


На "AGROEXPO" Устинівщину як степовий хліборобський край із славною козацькою історією презентував фольклорний колектив „Сестри” – родина Дробушів із Садків. Чудово звучали в їхньому виконанні українські народні пісні, аматорські віршовані рядки. А справжній козак Федір Наумович Дробуш готував на вогнищі свій фірмовий куліш та пригощав відвідувачів Покровського ярмарку.

У туристичній виставці Устинівський район представляв зелену садибу „Шалена бджілка”. Відвідувачі охоче смакували натуральний мед – екологічно чистий продукт та цікавились, як потрапити на відпочинок до такої гостинної садиби.


Участь району в "AGROEXPO" відзначено спеціальним дипломом облдержадміністрації, який вручено голові РДА О. І. Анісімовій-Шило.

На “Покровському ярмарку”, який пройшов у рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO, традиційно пройшов конкурс «Гарбуз-велетень». Переміг гарбуз Валерія Помазана із селища Кожанка Київської області. Вага гарбуза-велетня склала 46,8 кг. Переможець отримав у подарунок 32-дюймовий телевізор.

У минулому році найбільший гарбуз виростив житель Олександрівського районут Сергій Куценко, який отримав за свої старання телевізор. Його гарбуз заважив на 63 кг.


„Вересневі самоцвіти”

25 вересня 2017 року в районному Будинку культури в рамках відзначення 47 Всеукраїнського свята театрального мистецтва виступали самодіяльні колективи сільських закладів культури. Учасників привітав заступник голови РДА В. П. Дворовенко. Він підкреслив, що „Вересневі самоцвіти”, які розпочинаються 24 вересня в нашій області на території музею-заповідника „Хутір Надія”, є важливою подією, адже театральне мистецтво навчає і виховує людей, плекає нові думки, високі ідеали, об’єднує українців в духовній творчій Україні та побажав театральним колективам вдалого виступу.

Виступи самодіяльних театралів та театральних колективів динамічно переплітались із піснями та жартами, які майстерно зіграли образи своїх героїв, передали метушливу і радісну атмосферу ярмарку, народні та сучасні традиції, повеселивши від душі глядачів. Сподобалась і запальна композиція „Покохала дідуся”, з якою виступили солістки Ганно-Требинівського СБК.


25 вересня 2017 року

Обговорено стан протипожежної безпеки в районі

25 вересня 2017 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Яворського М.А. відбулося засідання комісії, на якій було обговорено заходи протипожежної безпеки району. Зокрема готовність підприємствустанов та організацій Устинівського району до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, забезпечення протипожежного захисту об’єктів освіти, культури та соціального захисту району.

На засіданні комісії було заслухано представників відділів освіти та культури, охорони здоров’я. Вони проінформували про стан дотримання пожежної безпеки та  заходи, які вживаються під час підготовки до осінньо-зимового періоду.

За результатами наради керівникам рекомендовано посилити роботу стосовно дотримання протипожежної безпеки.


Проведено конкурс на заміщення вакантної посади.

25 вересня 2017 року в районній державній адміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

На конкурс вільної посади подали заявки два кандидати, які пройшли тестування та співбесіду. Результати будуть відомі згодом.


22 вересня 2017 року

Привітали ветерана

22 вересня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., заступник голови районної ради Резнік В.В. та голова районної організації ветеранів України Будяк М.М. привітали єдиного в районі учасника підпільно-партизанського руху, учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років Царенка І.Ф, який проживає в с.Докучаєве, з Днем партизанської слави. Гості вручили ветерану пам’ятний подарунок, бажали міцного здоров’я, довголіття і благополуччя. Іван Федорович подякував за увагу та привітання зі святом, а також поділився спогадами про свій бойовий шлях та післявоєнні трудові здобутки. 


20 вересня 2017 року

Стартував районний етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини»

20 вересня 2017 року в комунальному закладі «Устинівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області проведено районний етап обласного національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».

Старшокласники з 7 шкіл району, продемонстрували свою майстерність у стрільбі з пневматичної гвинтівки, подоланні смуги перешкод, силових вправах, розборі та зборі автоматичної зброї.

З переможців змагань, які були відзначені відповідними дипломами, буде сформовано збірну району для участі в обласному проекті.


19 вересня 2017 року

Ювілейна осінь устинівчанки

18 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. та голова районної організації ветеранів України Будяк М.М., голова районної організації Товариства Червоного Хреста А. О. Чиж, секретар селищної ради Омельченко Л. П. відвідали жительку смт Устинівка Нестеренко Н.В., яка відзначила свій поважний ювілей – 90-річчя.

Гості висловили слова подяки іменинниці за невтомну працю та побажали міцного здоров’я, довголіття і злагоди в оселі.

Ювілярка подякувала за вітання та поділилася спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні вірою в щасливе майбутнє України.


18 вересня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

18 вересня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про заходи щодо виявлення вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в районі для наступного включення їх до переліку земельних ділянок, права оренди яких можуть бути виставлені до продажу на земельних торгах.

2. Про впровадження інклюзивного навчання у дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади району.

3. Про проведення в районі акції милосердя.

4. Різне.

За результатами наради дано окремі доручення.


14 вересня 2017 року

Першочергову увагу— забезпеченню якісної освіти дітям

14 вересня голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І., голова районної ради Лещенко В.І. відвідали комунальний заклад «Устинівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області», ознайомилися з організацією навчального процесу та матеріально-технічним забезпеченням закладу.

Проведено нараду за участю селищного голови, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, директора школи, керівників місцевих сільгосппідприємств з питань надання спільної методичної та практичної різносторонньої допомоги закладу.

Аналогічні зустрічі відбулися й в інших двох школах району — Інгульській та Димитровській.


Підготовка до участі Устинівського району в “АГРОЕКСПО-2017”

14 вересня голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. провела робочу нараду з питання щодо участі району в Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО — 2017» та Покровському ярмарку, які відбудуться з 20 по 23 вересня 2017 в м. Кропивницький.

Під час наради очільник району, разом із першим заступником голови РДА Яворським М.А., начальником відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі РДА Фесюк Н.А., начальником відділу агропромислового розвитку РДА Ульянкіною С.В. і начальником відділу культури, туризму та культурної спадщини Орбан Н.М. обговорили організаційні питання представлення району, участі у виставці і ярмарку сільськогосподарських і приватних підприємств та аматорів народного мистецтва.

За результатами проведеної наради було дано відповідні завдання та доручення.


РБДЮТ звітував про проведену роботу

14 вересня 2017 року в приміщенні Устинівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся День відкритих дверей, на якому був присутній заступник голови районної державної адміністрації Дворовенко В.П.

Було відзначено переможців Всеукраїнських конкурсів: Карпухіну Т., вихованку гуртка «Золота бісеринка» Устинівського РБДЮТ, нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України, Трофімову Б., вихованку гуртка «Юні квітникарі - аранжувальники» Димитровської ЗШ І-ІІІ ступенів (керівник Слюсаренко Н.Л.), Грамотою Міністерства освіти і науки України та переможців обласних конкурсів – Ігнатенко Ю., Слюсаренко К. та Чечун С.

Учасники круглого столу мали змогу взяти участь у майстер-класах та ознайомитися з напрямками діяльності позашкільного закладу.


12 вересня 2017 року

Обговорили питання проекту програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік

12 вересня 2017 року перший заступник голови Устинівської районної державної адміністрації Яворський М.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік. На нараді присутніми було обговорено очікувані показники промислового виробництва продукції; розвиток агропромислового потенціалу, соціальний захист і підтримку населення району, ремонт комунальних доріг тощо.

Реалізацію намічених в Програмі заходів та досягнення запланованих показників передбачається здійснювати через економічні важелі державного регулювання та шляхом виконання комплексних цільових програм, фінансування заходів яких здійснюватиметься з урахуванням реальних можливостей районного бюджету.


Проведено засідання оргкомітету

12 вересня 2017 року заступник голови Устинівської районної державної адміністрації Дворовенко В.П. провів засідання організаційного комітету з проведення в районі заходів, приурочених до Дня ветерана та Дня працівників освіти.

Обговорено попередньо запропонований план основних заходів, формат їх проведення та організаційно-технічні питання.

Узгоджено порядок денний наступного засідання.


11 вересня 2017 року

Проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

11 вересня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про стан справ в агропромисловому комплексі району.

2. Про хід усунення недоліків, виявлених під час перевірки стану цивільного захисту населення райдержадміністрації.

За результатами наради дано окремі доручення. 


09 вересня 2017 року

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел

06.09.2017 | 13:09

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.

Це рішення є необхідним для належного виконання Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII, яким запроваджується стимулюючий тариф на тепло з альтернативних джерел (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1959-19).
07 вересня 2017 року

Послання президента України до Верховної ради України

Дорогий  український народе!

Шановний пане Голово!

Шановний пане Прем’єр-міністр і високодостойні члени українського Уряду!

Шановні народні депутати!

Ми з вами вибралися із глибокої і смертельно небезпечної прірви – це є очевидне наше досягнення. Ясно й чітко бачимо далеку, поки що, вершину, яку маємо підкорити,  – це наша велика мета. Та ми, на жаль, все ще близько до урвища, можемо схибити і оступитися. Лише один неправильний крок – і ми знову внизу. На жаль, це є наш головний ризик. Із-за перевалу над нами нависає хижа орда – це небезпечна і довготривала загроза.
06 вересня 2017 року

Проведено зустріч з матір”ю військовополоненого учасника АТО

06 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації О. І. Анісімова-Шило, районний військовий комісар О. М. Поповченко, голова районної організації ветеранів М. М. Будяк відвідали А. М. Глондар - матір військовополоненого Сергія Глондаря, яка проживає в Тирловій Балці.

Сергій Глондар потрапив у полон 16 лютого 2015 року, коли супроводжував колону українських військових на виході з дебальцевського котла. Він старшина 3-го Окремого полку спеціального призначення ЗСУ. На контракті з 2007 року. В АТО потрапив 7 квітня 2014 року. Востаннє сім'я бачила його 4 лютого 2015-го, коли приїхав додому у відпустку. За цей час у чоловіка народилася друга донька.

Розмова точилася на різні теми, але особливу увагу було приділено визволенню сина з полону.


05 вересня 2017 року

День відкритих дверей в ДНЗ „Сонечко”

05 вересня 2017 року з метою знайомства батьків з умовами забезпечення різностороннього розвитку дітей в ДНЗ „Сонечко” було проведено День відкритих дверей.

Почесними гостями заходу були голова райдержадміністрації О. І. Анісімова-Шило та голова селищної ради І.О. Пеньков.


Ольга Іванівна ознайомилася з ремонтними роботами, які були проведені в закладі у літній період, особливо відзначивши підведення до харчоблоку проточної води й облаштування санвузла.

Гостям малеча продемонструвала свої художні вміння та отримали на згадку від голови РДА набір нових іграшок.


Вирішено питання громадян

05 вересня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з розгляду і призначення субсидій, пільг та державної допомоги малозабезпеченим сім’ям у виняткових випадках, передбачених чинним законодавством та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при райдержадміністрації.

На засіданні комісії було розглянуто 3 справи щодо припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Цього ж дня заступник голови Устинівської районної державної адміністрації Дворовенко В.П. взяв участь у комісії з надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах за зверненнями громадян, де на розгляд комісії було винесено 1 заяву.

Розглянувши життєві проблеми та ситуації, що склалися у мешканців району, члени комісії задовольнили 1 звернення, надавши відповідну матеріальну допомогу заявнику на загальну суму 1 тис. грн.


04 вересня 2017 року

ГОТУЄМОСЯ ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ “АГРОЕКСПО”

04 вересня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела засідання робочої групи із обговорення аспектів участі делегації від Устинівського району в Міжнародній агропромисловій виставці “АгроЕкспо” та у Покровському ярмарку.

У ході засідання було обговорено детальний план участі делегації від Устинівщини в Міжнародній агропромисловій виставці “АгроЕкспо”, в тому числі й представників від сільгоспвиробників, підприємств та сільських рад у її складі.

Як відомо, із 20 по 23 вересня 2017 року в Кропивницькому відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “АгроЕкспо”. Сама виставка є найбільш масштабною в Україні та надає можливість її учасникам демонструвати повну номенклатуру продукції для вітчизняного агропромислового комплексу.


01 вересня 2017 року

Розпочато новий навчальний рік

01 вересня 2017 року в усіх школах району відбулися святкові лінійки з нагоди Дня знань і початку нового навчального року. Школярів та педагогів привітали представники влади, органів місцевого самоврядування, керівники сільськогосподарських підприємств.

В усіх 12 школах Устинівського району пролунав перший дзвоник, який сповістив 1111 учнів, з них — 127 першокласників, вчителів про початок нового навчального року. Малеча вступила у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників.


На святі були присутні учні та їх батьки. З нагоди початку нового 2017-2018 навчального року, голова районної державної адміністрації Анісімова – Шило О.І. завітала на свято першого дзвоника до комунальних закладів «Устинівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та «Інгульське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та побажала усім школярам, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети, а батькам – гордості за своїх дітей.


31 серпня 2017 року

ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ УСТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

31 серпня 2017 року в актовому залі Устинівської райдержадміністрації відбулася традиційна конференція педагогічних працівників району.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., голова районної ради Лещенко В.І., заступник голови районної ради Рєзнік В.В., керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, директори загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів та педагогічні працівники району.


У вітальному слові голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. акцентувала увагу на вирішенні проблемних питань галузі освіти зробивши її більш відкритою, доступною, якісною та побажала наснаги у нелегкій педагогічній справі, самовідданості та любові до учнів, творчих досягнень та витримки.

Головна мета зібрання – це своєрідна лінійка готовності до нового навчального року.


У виступах було проаналізовано діяльності дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району за 2016-2017н.р. та пріоритетні напрямки і завдання щодо розвитку системи освіти у 2017-2018 н.р.

По завершенню пленарної частини серпневої конференції -2017 вчителі шкіл району взяли участь у роботі секційних засідань методичних об’єднань, де обговорювалися практичні рекомендації щодо вимог до викладання предметів державного компоненту.


Обговорено питання з покращення спортивної роботи

31 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова – Шило О.І. провела нараду із директором та тренерами ДЮСШ Устинівського району, де було обговорено перспективи та шляхи вирішення проблемних питань задля покращення спортивних результатів збірних команд та окремих спортсменів у районних та обласних змаганнях.

Як зазначила голова райдержадміністрації Анісімова – Шило О.І., Устинівщина — перспективний спортивний край, який уже має певний досвід перемог у змаганнях обласного рівня із різних видів спорту. Разом з тим, потенціал спортивних здобутків є але потребує значного поліпшення тренерської роботи з урахуванням індивідуального підходу до кожного з вихованців. Питання стосовно покращення забезпечення спортивним інвентарем буде позитивно вирішено при внесенні відповідних розрахунків від потреб.


ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

31 серпня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А. відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, на якому було розглянуто питання:

1. Про заходи, щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах району.

2. Про заходи, щодо приведення в належний стан захисних споруд цивільного захисту району.

3. Про внесення до містобудівної документації інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

4. Про затвердження посадового складу районної комісії з питань ТЕБ та НС.

5. Про затвердження поіменного складу районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Прийнято відповідні рішення.


30 серпня 2017 року

Відбулася колегія райдержадміністрації

30 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова –Шило О.І. провела засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто питання:

1.Про заходи з профілактики захворюваності на туберкульоз в районі.

2.Про підсумки збирання ранніх зернових та зернобобових культур та стан підготовки до сівби озимих культур під урожай 2018 року.

3.Про стан готовності навчальних закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.

4. Про стан виконавської дисципліни, організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за І півріччя 2017 року.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення. 


Сесія районної ради

30 серпня 2017 року за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та окремих сільських голів відбулася сесія районної ради.

Розглянуто питання :

1.Про призначення на посаду завідувача філії «Березівський навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» комунального закладу «Інгульське навчально - виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області»


2.«Про призначення на посаду завідувача філії «Степанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" комунального закладу «Устинівське навчально - виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області»

3.«Про призначення на посаду завідувача філії «Устинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" комунального закладу «Устинівське навчально - виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області».


4. «Про призначення на посаду завідувача філії «Жовтнева загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" комунального закладу «Димитровське навчально - виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області».

5. Різне.


28 серпня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

28 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про підсумки проведення командно-штабного навчання.

2. Про готовність навчальних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

3. Про стан готовності шкільних автобусів до підвезення дітей до навчальних закладів району.

За результатами наради дано окремі доручення.


23 серпня 2017 року

Проведено прийом громадян

23 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела особистий прийом громадян та пряму телефонну лінію. На прийом до очільника району звернулося 5 громадян з питань ремонту відрізку дороги по вул. Гастелло в смт Устинівка та ремонту житлового будинку в с. Криничне.

За результатами особистого прийому та прямої телефонної лінії дано завдання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо детального опрацювання звернень та надання допомоги громадянам.


Відзначено День незалежності України

23 та 24 серпня 2017 року Україна відзначала головні свята своєї Батьківщини – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Устинівська райдержадміністрація та мешканці району також активно приєдналась до святкування найвизначніших дат країни.

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України розпочалась о 09:00 на площі біля будівлі Устинівської райдержадміністрації, де зібрались громадськість та керівництво району.

Почесну місію підняти синьо-жовте знамено незалежної України було надано Стахову Сергію Миколайовичу учаснику бойових дій на Сході України.


З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. та заступник голови районної ради Резнік В.В. Вони щиро бажали устинівцям працювати і творити в ім’я розквіту рідної України, гордитись рідною державою і славити її.

За представленням голови Устинівської районної державної адміністрації Ольги Іванівни Анісімової –Шило відзнаками Всеукраїнського об”єднання «Країна» було нагороджено учасників бойових дій: орденом «Єдність та воля» - Іванова В.М., медаллю «За оборону рідної держави» - Миронова В.О., медаллю «За відвагу» - Стук В.М., медаллю «Богдана Хмельницького» - Кузь М.С., медаллю «Богдана Хмельницького» - Цепенюка К.І., відзнакою «За службу державі» - Михайлюка О.Г.


Також голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. та голова селищної ради Пеньков І.О. поклали квіти до портретної експозиції землякам, загиблим учасникам АТО Федитнику В.В., Правосудьку І.М. та засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності.хвилиною мовчання.


На футбольному полі в смт Устинівка пройшов розіграш кубка району з футболу на приз голови райдержадміністрації між командами району. Переможці отримали перехідний кубок району та грошові премії.

Заключним етапом відзначення Дня Незалежності України став святковий концерт, який відбувся в Устинівському районному Будинку культури.

Аналогічні заходи відбулися на території усіх 14 сільських радах району.


22 серпня 2017 року

Проведено конкурс на заміщення вакантної посади

22 серпня 2017 року в районній державній адміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. В конкурсі взяв участь один претендент, який і став за результатами виконання тестових, ситуаційних завдань та співбесіди переможцем.

Розглянуто питання вчинення нотаріальних дій

22 серпня 2017 року в малому залі райдержадміністрації фахівцями головного територіального управління юстиції в Кіровоградської області було проведено семінар-навчання з сільськими головами, секретарями сільських рад.

Відкрив семінар заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. На початку зібрання він наголосив на важливості проведення подібних семінарів, які дають можливість сільським головам, секретарям рад поглибити свої знання, аби потім компетентно вирішувати проблеми громади.

Учасники семінару у форматі «Запитання – відповідь» обговорили питання реорганізації Устинівської нотаріальної контори, а також отримали методичні рекомендації «про порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій», підготовлені спеціалістами головного територіального управління юстиції в К


21 серпня 2017 року

Сесія районної ради

21 серпня 2017 року за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та окремих сільських голів відбулася сесія районної ради.

Розглянуто питання :

1.Про призначення на посаду директора комунального закладу «Інгульське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області.


2.Про призначення на посаду директора комунального закладу «Димитровське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області».

3.Про призначення на посаду директора комунального закладу «Устинівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області».


4. «Про призначення на посаду директора Седнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад» Устинівської районної ради Кіровоградської області».

5.Про присвоєння звання «Гордість Устинівщини» Правосудьку Ігорю Миколайовичу.

6.Про присвоєння звання «Гордість Устинівщини» Федитнику Віталію Валерійовичу.

За результатами розгляду обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.


18 серпня 2017 року

Виїзний прийом громадян в с. Брусівка

18 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації В.П. Дворовенко провів виїзний особистий прийом громадян на території Брусівської сільської ради.

У спілкуванні місцевих жителів з заступником райдержадміністрації порушувалися питання, які найбільше хвилюють місцеву громаду.

На всі питання громадяни отримали вичерпні відповіді, а ті з питань, які потребують додаткового вивчення та вирішення, узято на контроль.


17 серпня 2017 року

Обговорено актуальні питання

17 серпня 2017 року за участю першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А. проведено семінар за участю керівників і головних бухгалтерів сільськогосподарських підприємств та фахівців податкової інспекції щодо правильності заповнення та подачі звітів до Управління Долинського об”єднаного ПФУ, Устинівського відділення Долинської об”єднаної податкової інспекції та Долинського управління статистики.

На найбільш актуальні питання учасники заходу одержали відповіді від керівників податкової служби, Казначейства та фінансового управління райдержадміністрації.


Проведено засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня Незалежності України

16 серпня 2017 заступник голови районної державної адміністрації Дворовенко В.П. провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Попередньо визначено, що 23 серпня о 09.00 в смт Устинівка біля приміщення райдержадміністрації відбудуться за участю керівництва та громадськості району урочисті збори та покладання квітів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності. Учасники наради розглянули та затвердили сценарний план заходу.


16 серпня 2017 року

Виїзний прийом громадян Докучаєвого

16 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації О.І. Анісімова-Шило провела виїзний особистий прийом громадян на території Докучаєвської сільської ради.

У спілкуванні місцевих жителів з головою райдержадміністрації порушувалися питання, які найбільше хвилюють місцеву громаду.

Зокрема-про можливість відновлення роботи дільниці ощадбанку в селі;

ремонт даху будівлі місцевого медичного закладу;

ремонт дорожнього сполучення смт Устинівка- с. Докучаєве тощо.


На всі питання громадяни отримали вичерпні відповіді, а ті з питань, які потребують додаткового вивчення та вирішення, узято на контроль. 

Також, цього дня користуючись нагодою очільник району відвідала місцевого учасника бойових дій у Другій світовій війні Лінника А.І., який незабаром відзначатиме свій 90-річний ювілей та вручила йому продуктовий набір.


15 серпня 2017 року

Нове обладнання – кращі можливості

І українські медики прагнуть працювати на рівні європейських стандартів і надавати якісну допомогу населенню. Для поліпшення медичного обслуговування населення діють ряд обласних і районних програм, проект „Здоров’я наших дітей” під патронатом голови облдержадміністрації С. А. Кузьменка.

Керівництво району суттєво опікується проблемами районної медицини, сприяючи зміцненню лікувальної і матеріально-технічної бази ЦРЛ. Саме за підтримки райдержадміністрації були виділені кошти з районного бюджету на придбання новітньої медичної апаратури. Не стоять осторонь і селищна та сільські ради, які надають субвенції для фінансової підтримки районного медичного закладу. Днями голова РДА О. І. Анісімова-Шило та її заступник В. П. Дворовенко побували із робочим візитом в центральній районній лікарні та оглянули, як придбана апаратура застосовується на практиці.

Головний лікар ЦРЛ С. О. Сербіненко запросила оглянути лабораторію поліклінічного відділення, яка повністю укомплектована сучасною дослідницькою апаратурою. Нещодавно лаборанти одержали спеціалізовану баню для проведення аналізу крові на глікований гемоглобін. Тож за результатами лабораторних досліджень пацієнти можуть дізнатись усе про своє здоров’я і при необхідності пройти лікування у відділеннях ЦРЛ за призначенням професійних лікарів.

Лікар-терапевт В. Є. Нікітенко радо розповіла про довгоочікуваний і такий необхідний у роботі з хворими на серцеві недуги холтер (ЕКГ), закуплений за кошти районного бюджету (78 тис.грн.). Цей розумний пристрій реєструє безперебійну електрокардіограму серця протягом доби. Далі лікар проводить її аналіз з допомогою комп’ютерної програми. Скористатися новим приладом пацієнти зможуть вже у вересні – після того, як наші лікарі пройдуть навчання в обласному медичному закладі.


А от у відділенні фізпроцедур пацієнтам сьогодні пропонують широкий вибір процедур, які справляють позитивний вплив уже з перших сеансів. У надійних руках працівників фізіотерапії нові прилади, придбані теж за кошти районного бюджету. Це – апарат низькочастотної електротерапії „Радіус-1” (34 тис.грн.), застосовується при захворюваннях легень, нирок, судин нервової системи, больових синдромах, остеохондрозах, для зняття втоми чи впливу стресових ситуацій. Амплипульстерапія, гальванізація, лікувальний електрофарез, електросон, інтерференцтерапія повертають хворого до повноцінного життя.

Значний вплив у лікуванні та профілактиці дерматологічних, терапевтичних, неврологічних, хірургічних, гінекологічних, стоматологічних, лор-захворюваннях має і новий апарат дарсонвалізації і ультратональної терапії. За кошти благодійників були придбані й магніти, які використовуються при переломах кісток кінцівок, внутрішніх ушкодженнях суглобів, гематомах та інших захворюваннях.

Від пацієнтів представники влади почули схвальні відгуки і про чуйне, професійне обслуговування, і про комфортні умови у відділеннях, і про широкий вибір лікувальних процедур.

Під час візиту із адміністрацією ЦРЛ обговорено питання облаштування гуртожитку для спеціалістів, забезпечення пацієнтів харчуванням. Як повідомила головний лікар, розпочалася робота по збору овочів від населення та сільгоспвиробників. С. О. Сербіненко ознайомила і з подальшими планами, в числі першочергових заходів – встановлення душової кабінки в терапевтичному відділенні.

Головний лікар подякувала за підтримку голові РДА і всім небайдужим помічникам закладу, підкресливши, що тільки спільними зусиллями вдасться зберегти районну лікарню. „Разом із районним керівництвом робимо все необхідне, щоб прийшли працювати до нас молоді спеціалісти – лікар-хірург, анестезіолог, акушер-гінеколог, щоб відкрити операційну і змогли надавати більше медичних послуг жителям нашого району”, -- каже Світлана Олександрівна.


Надано конкретні відповіді на запитання

15 серпня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. відповідав на запитання громадян, які телефонували на пряму телефонну лінію.

На телефонну лінію звернулося четверо жителів району щодо вирішення питань ремонту телефонних ліній в с. Криничуватка; про виплату коштів за оренду майнового паю; про вирубку лісових насаджень; про виплату пенсій.

За результатами прямої телефонної лінії дано завдання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо детального опрацювання звернень та надання допомоги громадянам.


Проведено конкурс на заміщення вакантної посади

15 серпня 2017 року в районній державній адміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації.

В конкурсі взяв участь один претендент, який і став за результатами виконання тестових, ситуаційних завдань та співбесіди переможцем.


14 серпня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

14 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

На початку наради голова райдержадміністрації Анісімова – Шило О.І. проінформувала присутніх про питання, які розглядалися на онлайн-нараді голови облдержадміністрації з структурними підрозділами обласної державної адміністрації.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про вжиті заходи щодо усунення виявлених недоліків під час перевірки функціональних повноважень служби у справах дітей РДА службою у справах дітей ОДА.

2. Про підготовку до проведення обласного сільськогогосподарського ярмарку.

3. Різне.

За результатами наради дано окремі доручення.


11 серпня 2017 року

Вирішено питання соцзахисту громадян

10 серпня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з розгляду і призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, пільг та субсидій у виняткових випадках передбачених чинним законодавством та призначення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам. Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 2 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.


09 серпня 2017 року

Обговорювали питання захисту прав дітей

09 серпня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання:

про розгляд лита служби у справах дітей Долинської районної державної адміністрації від 08.08.2017 року №182/03-02;

про надання дозволу прийомним батькам на виїзд прийомної дитини до Болгарії з метою оздоровлення;

про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

про ефективність функціонування прийомних сімей.

Прийнято відповідні рішення.


07 серпня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

07 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Про готовність навчальних закладів району до нового навчального року 2017-2018 рр: хід ремонтних робіт, забезпечення підручниками тощо;

2. Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО;

3. Про виконання протокольних доручень голови районної державної адміністрації.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано окремі доручення.


03 серпня 2017 року

Проблеми соціальної роботи й шляхи до покращення результатів

02 серпня 2017 року за участю першого заступика голови райдержадміністрації М. А. Яворського, заступника голови РДА В. П. Дворовенка відбулась нарада з працівниками соціальних служб. Яворський М. А. вручив посвідчення фахівцям із соціальної роботи і побажав у роботі подальших успіхів.

З інформацією про діяльність районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за І півріччя виступила директор РЦСССДМ А. Ф. Петренко. Вона повідомила, що на обліку в центрі перебувало 47 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 130 дітей. Під соціальним супроводом – 12 сімей, в яких 29 дітей. П’ять з цих сімей знято, але залишено на обліку під контролем. Сім сімей та 18 дітей знаходяться під соціальним супроводом.

Фахівці із соціальної роботи надають якісні соціальні послуги, володіють вичерпною інформацією про підопічні сім’ї, залучають необхідних суб’єктів соціальної роботи для вирішення проблем. В районі функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 5 прийомних дітей, 1 сім’я розформована в зв’язку з повноліттям дитини. Окрім цього, надійшло звернення до районного центру від кандидатів у приймоні батьки.

Алла Федорівна звернула увагу на новий напрямок соціальної роботи – надання послуги з патронату над дитиною. Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини. У сільській місцевості патронатними вихователями при бажанні можуть бути вчителі, які за вислугою років вийшли на заслужений відпочинок. Тож одним із завдань, які ставить перед собою РЦСССДМ, - це створення патронатної сім’ї, а також ще однієї прийомної сім’ї.


РЦСССДМ продовжить роботу над раннім виявленням сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, по попередженню соціального сирітства, залученню субвенції сільських рад, введення посад фахівців з соціальної роботи на територіях Березівської, Інгульської, Докучаєвської сільських рад, задоволенню соціальних потреб демобілізованих учасників АТО.

На обліку в РЦСССДМ знаходяться 137 демобілізованих учасників АТО, на яких складені соціальні паспорти із початковою оцінкою житейських потреб. 4 демобілізованих потребують забезпечення житлом, 13 бажають навчатись у ВНЗ, 77 звернулись за отриманням земельної ділянки, 17 бажають оздоровитись, 4 учасника АТО вже пройшли санаторно-курортне лікування, сімейним відпочинком забезпечені 7 учасників АТО та 8 членів їх родин. Більшість серед учасників відмовляються отримувати психологічну допомогу, мотивуючи це тим, що вже пройшли реабілітаційний період в медичних закладах.

Детально висвітлили проблемні питання та результати роботи по соціальному супроводу сімей на територіях фахівці із соціальної роботи Л. М. Ємельянова (Криничуватка), В. І. Шинкарьов (Криничне), С. Б. Слободян (Брусівка), О. П. Варенюк (Степанівка). Вони також поділились і своїми методами роботи із сім’ми. В. І. Шинкарьов порадив колегам починати свій робочий день із відвідування сільської ради, фельдшерсько-акушерсь кого пункту, школи, дитсадка, а можна почерпати інформацію про сім’ї та дітей, первіеришви її, а у разі необхідності надати оперативну допомогу.

Начальник УСЗН І. М. Шарун розповіла про стан виплат державних допомог сім’ям з дітьми та запропонувала телефони, за якими фахівці можуть подзвонити і отримати консультацію з будь-яких питань по оформленню документів на різні види допомог.

Про розвиток сімейних форм виховання в районі інформувала начальник служби у справах дітей РДА Л. С. Добре.

Перший заступник РДА М. А. Яворський побажав фахівцям із соціальної роботи тісно співпрацювати із головами сільських рад, допомагати сім’ям долати життєві проблеми, захищати права й інтереси дітей.


01 серпня 2017 року

Засідання Центру надання допомоги учасникам АТО

01 серпня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств і відомств України та соціальних служб в районі провів засідання Центру надання в районі допомоги учасникам АТО.

Розглянуто питання:

1. Про надання земельних ділянок учасникам АТО.

2. Про працевлаштування демобілізованих учасників АТО.

3. Про соціальний захист учасників АТО.

4. Про задоволення потреб демобілізованих учасників АТО на основі соціальних паспортів учасників АТО.

Крім того, координатори Центру обмінялися інформацією і обговорили питання з якими звертаються учасники АТО та члени їх сімей.

За результатами розгляду прийнято відповідні рішення. 


Проведено рейд

Робоча група з перевірки підприємств та приватних підприємців з легалізації робочих місць, створених у “тіньовому” бізнесі, за дорученням першого заступника голови районної державної адміністрації М. А. Яворського провела обстеження на території селищної ради за участі головного державного інспектора управління Держпраці у Кіровоградській області С. Ю. Терещенка.

В результаті виявлено порушення в автомагазині по вул. Миру,4, найманий працівник здійснював торгівлю без належно оформлених трудових відносин. Таке саме порушення було зафіксовано й у одного з ФОП.


Проведено нараду із селищним та сільськими головами

31 липня 2017 року в малій залі райдержадміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А. та заступника голови районної ради Резніка В.В. проведено нараду з головами територіальних громад, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Розглянуто питання:

1. Про заходи по боротьбі з карантинними організмами( амброзія полинолиста, повитиця польова) та з американським білим метеликом.

2. Про виконання протипожежних заходів під час проведення зернозбиральної кампанії 2017 року в районі.


3. Про заходи з розширення заповідної зони на територіях сільських рад.

4. Про проведення заходів по боротьбі з АЧС.

5. Про захист житлових та майнових прав дітей -сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

6.Про захист прав дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

7. Про стан готовності закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018 років.

8. Різне.

Прийнято відповідні рішення.


28 липня 2017 року

Відбулася колегія райдержадміністрації

28 липня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова –Шило О.І. провела засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто питання:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку Устинівського району за і півріччя 2017 року.

2.Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2017 року.

3.Про криміногенну ситуацію в районі.

4. Про підготовку медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.


„Тіньова зайнятість” – актуальна проблема сьогодення

27 липня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в районі.

Заслухано інформації начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шарун І.М. про виконання помісячного плану щодо працевлаштування на нові робочі місця в районі за січень-травень 2017 року; начальника Устинівського відділення Новоукраїнської ОДПІ Дубченко Т.Г. про здійснення Устинівським відділенням Новоукраїнської ОДПІ у липні 2017 року контрольно-перевірочної роботи щодо недопущення порушень у сфері зайнятості населення; завідувача Устинівським сектором обслуговування громадян Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області Савченко Г.Г про здійснені заходи Долинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в області у липні 2017 року щодо легалізації виплати заробітної плати та їх вплив на ситуацію із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; начальника відділу з питань праці та інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління соціального захисту населення Тараненка А.А. про виконання попередніх рішень засідання районної комісії.

За підсумками обговорення дано відповідні доручення.


Обговорювали питання захисту прав дітей

27 липня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.06.2017 року № 122.

Прийнято відповідні рішення.


26 липня 2017 року

З‘являються перші паростки зеленого туризму

.

25 липня 2017 року голова районної державної адміністрації О.І. Анісімова-Шило здійснила виїзд на територію Ганно - Леонтовичівської сільської ради та ознайомилася з нещодавно відкритим місцевим об’єктом сезонного апітуризму.

Відтепер усі бажаючі мають змогу не тільки помилуватися природними ландшафтами, на які багата ця місцевість, а й практично перевтілитися у справжнього пасічника на спеціально відведеному для цього пасічного господарства.


24 липня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

24 липня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова –Шило О.І. провела нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, окремих районних установ.

Розглянуто питання про сплату податків на доходи фізичних осіб та виконання планових податкових надходжень за І півріччя 2017 року; про стан надходжень субвенцій селищної та сільських рад на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО; про стан підготовки до презентації інвестиційної привабливості району на виставці “Агро — експо” та про виконання протокольних доручень наради від 17 липня 2017 року.

За результатами розглянутих питань головою райдержадміністрації дано доручення окремим керівникам, які взяли участь у нараді.


20 липня 2017 року

Проведено засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня Незалежності України

20 липня 2017 голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. провела засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

В ході наради, були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо організації проведення Дня Державного Прапора та урочистих заходів до Дня Незалежності в смт. Устинівка та в населених пунктах району. Вирішено провести урочисте підняття Державного Прапора 23 серпня на площі біля райдержадміністрації та в усіх населених пунктах району. 24 серпня планується провести молебень за незалежність в усіх церквах району та урочисте віче громадськості з святковим концертом на центральній площі смт Устинівка.


Вирішено питання соцзахисту громадян

20 липня 2017 року начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шарун І.М. провела засідання комісії з розгляду і призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, пільг та субсидій у виняткових випадках передбачених чинним законодавством та призначення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам.

Рішенням комісії призначено державну соціальну допомогу 5 малозабезпеченим сім’ям та субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 9 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.


17 липня 2017 року

Нарада у голови райдержадміністрації

.

17 липня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова –Шило О.І. провела нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, окремих районних установ.

Розглянуто питання про стан виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації за результатами співбесіди з головою районної державної адміністрації та про протипожежний стан підвідомчих установ та їх фінансування.

За результатами розглянутих питань головою райдержадміністрації дано доручення окремим керівникам, які взяли участь у нараді.


На базі Криничненської ЗШ І-ІІІ ст. планується створити НВК

17 липня 2017 року голова Устинівської райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду, на якій було розглянуто питання щодо можливості створення Криничненсько-навчально виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад.

У нараді взяли участь начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Семенюк А.А., Криничненський сільський голова Коваль М.М. та директор Криничненської ЗШ І-ІІІ ст. Заворітній О.М.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.


Привітали ювілярку

17 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. та голова районної організації ветеранів України Будяк М.М. відвідали жительку с. Мальчевське Рибінок Олену Степанівну, яка відзначила свій поважний ювілей – 90-річчя.

Ювілярка народилася та більшість свого життя провела у селі Березуватка, де працювала бухгалтером у місцевому радгоспі.

Присутні висловили слова подяки іменинниці за невтомну працю та побажали міцного здоров’я, довголіття і злагоди в оселі.


Обговорювали питання захисту прав дітей

17 липня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання про влаштування малолітніх дітей до комунального закладу «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу».

Прийнято відповідні рішення.


14 липня 2017 року

Привітали з ювілеєм учасника війни, ветерана праці

13 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А., голова cільської ради Мельничук С.В., голова районної організації ветеранів України Будяк М.М. відвідали ветерана праці, жительку с. Ганно-Требинівка Богомаз Катерину Зінов”єву та привітали її з 90-річним ювілеєм.

Гості побажали ювілярці міцного здоров»я, добробуту, гарного настрою та довгих років життя.


12 липня 2017 року

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

12 липня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А. відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації. Комісія розглянула питання про проведення командно-штабного навчання з органами управління і силами Устинівської районної ланки Єдиної державної системи цивільного захисту.


Проведено конкурс на заміщення вакантної посади

12 липня 2017 року в районній державній адміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань управління персоналом, мобілізаційної роботи та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації.

В конкурсі взяла участь одна претендентка, яка і стала за результатами виконання тестових, ситуаційних завдань та співбесіди переможцем.


Семінар для учасників АТО

12 липня 2017 року у приміщенні районного центру зайнятості відбувся семінар для учасників АТО та демобілізованих.

Під час семінару обговорювались шляхи вирішення основних потреб учасників АТО та демобілізованих, їх профорієнтація та подальше працевлаштування, їхні права, гарантовані на державному рівні, про пільги, встановлені районною владою. Детально було розглянуто ряд актуальних питань: оформлення статусу учасника бойових дій; отримання матеріальної допомоги, пошук психологічної підтримки та адаптація до мирного життя.


Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про права та обов'язки безробітних, порядок виплати допомоги по безробіттю, послуги, які надаються службою зайнятості, стан ринку праці регіону, основні положення Закону України «Про зайнятість населення». Особлива увага була приділена порядку співпраці між клієнтом та особистим консультантом, виконанню письмових рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, можливостям професійного навчання та тимчасової зайнятості.

Планується і надалі проводити аналогічні зустрічі та інформувати учасників АТО про їх права, гарантовані їм державою.


10 липня 2017 року
Добрі побажання на порозі дорослого життя

10 липня 2017 року голова Устинівської райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела зустріч з двома цьогорічними випускниками Устинівської ЗШ І-ІІІ ступенів Потокі А.Ю. та Седнівської ЗШ І-ІІ ступенів Гоге Х.Е., які за підсумками навчання одержали срібні медалі.

Голова РДА привітала випускниць із успішними результатами іспитів ЗНО, побажала життєвих успіхів та вручила від себе на згадку подарунки — вишукані обереги-ланцюги та кулони із зображенням янголів-охоронців.


22 червня 2017 року
Вшановано пам’ять жертв Другої світової війни.

22 червня 2017 року керівництво району, представники трудових колективів, районних установ та організацій, громадських об’єднань провели захід з покладання квітів до пам’ятника, спорудженого жертвам, які пали на фронтах Другої світової війни.

Акція була приурочена до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.


20 червня 2017 року
Відзначено 100-літній ювілей легенди Устинівщини.

20 червня 2017 року біля погруддя двічі Героя Радянського Союзу, уродженця району О.Ю. Мазуренка, в центральному парку смт Устинівка, громадськість Устинівщини вшанувала пам‘ять славного земляка якому сьогодні виповнилося б 100 років з дня народження.

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації М. Яворський, голова районної ради В. Лещенко, селищний голова І. Пеньков, очільники обласної та районної ветеранських організацій, племінник Героя, керівники та колективи райцентрових організацій, молодь.

О.Ю. Мазуренко – у роки другої світової війни військово-морський льотчик, удостоєний двічі Зірками Героя та численними орденами та медалями.


Перевірка цивільного захисту району

20 червня 2017 року в районі розпочалася комплексна перевірка виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби в районі.


16 червня 2017 року
Медики святкували свій професійний день

16 червня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. взяв участь у святковому заході, який відбувся в приміщенні ЦРЛ з нагоди Дня медичного працівника.

За сумлінне ставлення до роботи, професійну майстерність та з нагоди свята, двох лікарів було відзначено почесними грамотами райдержадміністрації.

Для медпрацівників закладів охорони здоров”я району прозвучали улюблені пісні у виконанні аматорів районного Будинку культури.


13 червня 2017 року
Обговорено сценарний план заходів

13 червня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. провів нараду з керівниками окремих установ на якій було розглянуто питання з підготовки та відзначення в районі святкових заходів, приурочених до професійних свят, які відзначаються в червні поточного року та до Дня Конституції України.

Обговорено сценарний план святкових заходів.


08 червня 2017 року
Надано конкретні відповіді на запитання

08 червня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. відповідав на запитання громадян, які телефонували на пряму телефонну лінію.

На телефонну лінію звернулося двоє жителів смт Устинівка щодо земельних питань.

За результатами прямої телефонної лінії дано завдання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо детального опрацювання звернень та надання допомоги громадянам.


06 червня 2017 року
Задля гідного представлення потенціалу району

06 червня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. провів робочу нараду, на якій було розглянуто питаня щодо виготовлення фотоальбому про потенціал та конкурентні переваги Устинівського району, що передбачається презентувати під час проведення восени 2017 року Центрально-Українського інвестиційного форуму.

Зокрема учасники наради обговорили список провідних підприємств, видатних особистостей, цікавих місць та історичних подій, які можуть стати “візитівкою” району.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.


Насичений враженнями день

06 червня 2017 року працівники відділу культури, туризму та культурної спадщини Устинівської районної державної адміністрації провели з учнями Устинівської ЗШ І-ІІ ступенів ряд заходів з метою укріплення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей, забезпечення успішного літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Цього сонячного дня діти із задоволенням грали в різні ігри: «Острів розваг», «Відгадай мелодію», «Танці на свіжому повітрі», «Майстер клас гри на баяні», а згодом взяли участь в екскурсії до Устинівської районної бібліотеки для дітей.

Це був один із численних заходів, які заплановано провести в районі під час літнього оздоровлення дітей.


02 червня 2017 року
Поринули у вир народних традицій

02 червня 2017 року напередодні Зелених свят в Устинівській центральній районній бібліотеці було проведено захід, приурочений до відзначення величного християнського свята Святої Трійці.

Запрошена на захід голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., побажала всім здоров’я, щастя, духовних та тілесних сил для здійснення усіх задумів.

Організатори ознайомили гостей з прадавніми українськими звичаями та обрядами, презентували смачні українські страви, які пов”язані із Зеленими святами.

На завершення кожному з учасників було вручено плетений оберіг з власноруч зібраних цілющих трав.


Проведено засідання комісії ТЕБ та НС

02 червня 2017 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Яворського М.А. відбулося планове засідання комісії ТЕБ та НС, на якому було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності району.

Зокрема стан утримання в районі джерел протипожежного водопостачання; про обладнання потенційнонебезпечних об”єктів та об”єктів підвищеної небезпеки району автоматизованими системами ранього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення; дотримання законодавства про утилізацію відходів тваринного походження тощо.

За результатами засідання прийнято відповідні рішеня та дано окремі доручення.


01 червня 2017 року
Яскраве свято в День захисту дітей

01 червня 2017 року учні шкіл Устинівського району взяли участь в районному Фестивалі до Дня Європи «Єврофест - 2017», який відбувся в рамках заходів, приурочених до відзначення європейського дня біля районного будинку культури. Учасники фестивалю презентували країни ЄС, а також "Україну”, яка старанно та гідно зустрічала своїх гостей.

З вітальними словами до молодого покоління району звернулася голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. та побажала міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.


Під час проходження фестивалю діти мали змогу побачити театралізовані презентації європейських народностей та стали учасниками майстерень «Діалог культур». Також школи району представили традиційні національні страви, провели вікторину «Мандрівка країнами ЄС».

Чудовим завершенням заходів в Устинівському районному будинку культури за участю артистів обласної філармонії відбувся святковий феєричний концерт, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.


Відвідали опікунську сім”ю

01 червня 2017 року в Міжнародний день захисту дітей голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. разом з головою районної ради Лещенком В.І. та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Добре Л.С. завітали до наймолодшої опікунської родини Свидюків, що в смт Устинівка.

Спілкування з родиною пройшло в дружній, теплій атмосфері. Від гостей вихованець отримав солодощі.


31 травня 2017 року
Відбулася колегія райдержадміністрації

31 травня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова –Шило О.І. провела засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто питання:

1. Про підготовку до проведення державної атестації Устинівської школи естетичного виховання.

2. Про надання платних послуг територіальним центром з обслуговування населення та роботу соціального таксі.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.


«Тіньова зайнятість» – незахищене майбутнє

31 травня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в районі.

Заслухано інформації начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шарун І.М. про виконання помісячного плану щодо працевлаштування на нові робочі місця в районі за січень-березень 2017 року; начальника Устинівського відділення Новоукраїнської ОДПІ Дубченко Т.Г. про здійснення Устинівським відділенням Новоукраїнської ОДПІ у травні 2017 року контрольно-перевірочної роботи щодо недопущення порушень у сфері зайнятості населення; завідувача Устинівським сектором обслуговування громадян Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області Савченко Г.Г про здійснені заходи Долинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в області у травні 2017 року щодо легалізації виплати заробітної плати та їх вплив на ситуацію із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; начальника відділу з питань праці та інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління соціального захисту населення Тараненка А.А. про виконання попередніх рішень засідання районної комісії.

За підсумками обговорення дано відповідні доручення.


Фестиваль дитячої творчості „Сонячна стежина”

31 травня 2017 року у приміщенні районного Будинку культури відбувся фестиваль дитячої творчості „Сонячна стежина”, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, у якому взяли участь учні 10 шкіл району.

Розпочався фестиваль із Державного Гімну, що виконували всі присутні.

Учасників заходу привітала голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., яка відзначила, що фестиваль – це можливість об’єднати красою мистецтва дітей і дорослих, через пісню, танець, художнє читання показати, яка гідна зміна виростає в нашому районі. Ольга Іванівна подякувала організаторам заходу за таку чудову нагоду – демонструвати дитячі таланти і підтримувати їх.


На яскравому дійстві учасники фестивалю представляли гостям хореографічні композиції, яскраві таночки, гарні вірші та пісні про любов до України, запропонували переглянути дивовижну виставку мистецьких виробів.

Кульмінацією фестивалю стало нагородження його учасників. Церемонію вручення провели організатори свята - селищний голова Пеньков І. О. та його заступник Щерюк О.В. Відзнаками фестивалю нагороджені були всі колективи.


30 травня 2017 року
У школах району пролунав “останній дзвінок”

30 травня 2017 року, в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району урочистими лінійками відзначили свято «Останнього дзвоника». Від завтра школярі району підуть на очікувані літні канікули. А на випускників чекають екзамени та продовження здачі зовнішнього незалежного оцінювання і невдовзі настане час із головою поринати у студентське життя.

Участь у святі в загальноосвітніх школах району взяли представники районної влади. Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. відвідав Криничненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, заступник голови райдержадмінастрації Дворовенко В.П. завітав до Седнівської ЗШ І-ІІІ ст. та керівник апарату райдержадміністрації Ільченко Ю.В. побував у ЗШ І-ІІІ ст. у с. Березівка.


Почесним гостем Устинівської ЗШ І-ІІ ступенів була голова районної державної адміністрації О. І. Анісімова-Шило. Ольга Іванівна подякувала педколективу, учням і батькам за позитивні зміни в навчальному закладі, дотримання гарних шкільних традицій, виховання в дітях патріотизму, що сприяє тим успіхам, які має сьогодні школа. Побажала випускникам правильно визначитись із майбутньою професію, зберегти вірність рідному дому і завжди підтримувати авторитет школи у дорослому житті. А всім іншим учням - змістовного відпочинку і цікавих екскурсій.

Учні радували присутніх творчою програмою, а на завершення у всіх школах традиційно лунала мелодія шкільного вальсу та останнього дзвоника.

У добрий путь...


29 травня 2017 року
Аналізували якість розгляду звернень громадян

29 травня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Ільченко Ю.В. провів засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на якому було розглянуто звіт про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2017 року в порівнянні з минулим роком та звіт Криничненського сільського голови про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2017 року та вжиття заходів щодо підвищення і результативності розгляду звернень громадян.

В ході засідання постійно діючої комісії було заслухано начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Добре Л.С. та голову Криничненської сільської ради Коваля М.М.

Прийнято відповідні рішення.


25 травня 2017 року
Розглядали земельні питання

26 травня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду, участь в якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ульянкіна С.В., начальник відділу Держгеокадастру в районі Зураєва В.Д. та голова Димитровської сільської ради Годунок О.В. На нараді було розглянуто питання щодо виділення земельної ділянки на території Димитровської сільської ради для ведення садівництва.

Прийнято відповідні рішення.


Засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

26 травня 2017 року заступник голови Устинівської районної державної адміністрації Дворовенко В.П. взяв участь у комісії з надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах за зверненнями громадян .

На розгляд комісії було винесено 3 заяви. Члени комісії детально опрацювали кожну справу щодо надання одноразової матеріальної допомоги для підтримки малозахищених верств населення району, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Розглянувши життєві проблеми та ситуації, що склалися у мешканців району, члени комісії задовольнили кожне звернення, надавши відповідну матеріальну допомогу заявникам на загальну суму 3 тис. грн.


25 травня 2017 року
Обговорювали питання захисту прав дітей

25 травня 2017 року заступник голови райдержадміністрації В.П.Дворовенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання про надання згоди на оформлення договору дарування житлової будівлі, магазину на ім”я малолітньої дитини та про визначення способу участі батька у вихованні малолітніх дітей.

Прийнято відповідні рішення.


24 травня 2017 року
Обговорено питання соцзахисту

24 травня 2017 року перший заступник голови Устинівської районної державної адміністрації Яворський М.А. взяв участь у засіданні координаційного центру з надання допомоги учасникам АТО, на якому було обговорено питання щодо вирішення проблемних питань працевлаштування демобілізованих війсковослужбовців з числа учасників антитерористичної операції, виплати одноразової грошової допомоги, направлення для проходження психологічної та професійної реабілітації та санаторно-курортного оздоровлення.

Також було обговорено питання щодо проведення першочергових заходів з пожвавлення роботи в окремих аспектах роботи центру.


Жителі району будуть забезпечуватися соціальними картками

24 травня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів нараду за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шарун І.М., начальника відділу економіки, розвитку інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Фесюк Н.В., Крамаренко А.М., на якій було обговорено питання щодо введення соціальних карток для деяких категорій громадян на отримання знижки на ліки та продукти харчування у визначених торговельних точках району.

До категорії громадян, які як планується, забезпечуватимуться соціальними картками, будуть входити інваліди війни та прирівняні до них категорії, учасники АТО та діти-інваліди до 18 років.

Досягнуто домовленості реалізовувати ліки із знижкою у розмірі 5 % зазначеній пільговій категорії відповідно до соціальних карток у наступних аптечних закладах: аптека в хірургії ЦРЛ, соціальна аптека в смт Устинівка, аптека в с.Докучаєве.

Також учасники наради обговорили та затвердили макет соціальної картки та механізм впровадження соціальних карток в районі,

Визначена пільгова категорія є лише початковою ланкою у роботі щодо забезпечення найменш захищених верств населення району.


23 травня 2017 року
Заступник голови ОДА Коломійцев А.О. провів особистий виїзний прийом громадян в Устинівському районі

23 травня 2017 року в приміщенні Устинівської райдержадміністрації заступник голови обласної державної адміністрації Коломійцев А.О. провів особистий прийом громадян. З особистих питань звернулося 7 жителів району. Клопотання громадян стосувалися надання матеріальної допомоги, житлових та побутових проблем, земельних відносин тощо.

На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених ними питань, а також Коломійцев А.О. дав доручення керівникам відповідних органів виконавчої влади району вжити заходів з вирішення окремих питань, відповідно до повноважень.


Вирішено питання соцзахисту громадян

23 травня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з розгляду і призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, пільг та субсидій у виняткових випадках передбачених чинним законодавством та призначення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам.

Рішенням комісії призначено соціальні виплати 2 внутрішньопереміщеним особам та державну соціальну допомогу призначено 5 малозабезпеченим сім’ям.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 8 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.


22 травня 2017 року
В районі визначили найкращого учня 2017

22 травня 2017 року в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс «Учень року – 2017», на якому право називатися кращими із кращих відстоювали дев`ять учасників із загальноосвітніх навчальних закладів району.

Перед початком конкурсу з вітальними словами до конкурсантів звернувся заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. та користуючись нагодою, вручив грамоти та подарунки переможцям Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» Веретельнику Роману (Інгульська ЗШ І-ІІІ ст.), Гуземі Євгенію (Устинівська ЗШ І-ІІІ ст.).

Під час знайомства з учасниками, присутні мали змогу ближче познайомитися з учасниками дізнатися їх точку зору на ті чи інші проблеми, їх ставлення до світу, власну формулу успіху, найважливіші події в особистому житті, ідеал особистості.


Претенденти на краще звання брали участь у конкурсах «Інтелектуальний марафон», «Практикум», «Оратор», «Маска», «Склади слово».

Троє фіналістів - Грищенко Олександр, Бондаренко Альбіна та Носачов Владислав змагалися у конкурсі «Дуель».

За результатами останнього етапу переможцем районного конкурсу «Учень року – 2017» став учень 9 класу Устинівської ЗШ І-ІІІ ступенів Носачов Владислав, ІІ місце отримав Грищенко Олександр, учень Димитровської ЗШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Бондаренко Альбіна, учениця Криничуватської ЗШ І-ІІІ ст.

Всі учасники нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та призами від селищної та сільських рад.


Виїзд мобільного консультаційного пункту соціальної роботи на територію Докучаєвської сільської ради

22 травня 2017 року мобільною групою у складі начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, соціального інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації та секретаря виконкому Докучаєвської сільської ради здійснено обстеження умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території с. Докучаєве.

Всього обстежено 5 сімей, в яких виховується 16 дітей. З батьками проведено профілактичну та інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо створення належних умов проживання та виховання дітей, дотримання здорового способу життя, недопущення вживання алкогольних напоїв, попередження вчинення насильства в сім'ї, а також цільового використання державної соціальної допомоги на дітей.


18 травня 2017 року
На Устинівщині відзначили День вишиванки фестивалем творчих робіт

18 травня 2017 року у приміщенні районного Будинку культури відбулося районне свято, присвячене Дню вишиванки. На заході були присутні голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., голова районної ради Лещенко В.І., колективи установ та організацій, школярі та студенти, жителі району та громадськість.

Вітаючи учасників заходу, голова районної державної адміністрації закликала всіх оберігати свою культуру, вікопомні надбання та традиції своїх предків, адже вишиванка - це така річ, яка об'єднує всю українську націю в усьому світі.


Всю красу Устинівського шиття представляли на святі майстрині-вишивальниці, які творчо передали через полотно свою любов до рідного краю. Учасники фестивалю та глядачі мали змогу гідно оцінити виставку вишиваного одягу, картин і безліч різноманітних сувенірів, створених власноруч місцевими умільцями.

Працівники районного Будинку культури подарували присутнім цікаву концертну програму.

Завершився захід нагородженням переможців конкурсу пам”ятними відзнаками.


Незабутня подорож

У травневі свята за ініціативи голови районної державної адміністрації О.І. Анісімової - Шило відбулася поїздка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, з Устинівки до Миколаївського зоопарку.

Захід організований районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і службою у справах дітей районної державної адміністрації.

Під час поїздки діти отримали багато яскравих, позитивних та незабутніх вражень, побачили різноманітних тварин, зокрема тих, які занесені до Червоної книги України, відпочили на атракціонах, придбали сувеніри на згадку. Також здійснили екскурсію по місту.

Організатори та учасники поїздки щиро вдячні голові райдержадміністрації та меценатам, адже завдяки їх милосердю, небайдужості та розумінню відбулася незабутня подорож до чудового міста Миколаєва.


Діяльність операторів, провайдерів телекомунікацій та поштового зв’язку Кіровоградської області у січні–березні 2017 року

Доходи від основної діяльності підприємств пошти та зв’язку Кіровоградської області у січні–березні 2017р. склали 217,6 млн.грн, у тому числі від надання послуг населенню 156,2 млн.грн або 71,8% доходів від основної діяльності підприємств пошти та зв’язку.

Найбільший обсяг доходів (148,4 млн.грн), отриманий від надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку, склав 68,2% загального обсягу доходів. Частка доходів від надання Інтернет-послуг склала 12,2%, послуг фіксованого телефонного зв’язку – 9,4%, поштової та кур’єрської діяльності – 4,1%, трансляції теле- та радіопрограм, радіозв’язку – 2,9%.

Телефонна мережа області станом на 1 квітня 2017р. налічує 116 тис. основних телефонів, з них 84,8 тис. (73,1%) – у населення. У міських поселеннях встановлено 96,4 тис. телефонів, у сільській місцевості – 19,6 тис. Рівень телефонізації в середньому по області становив 20 телефонних апаратів на 100 сімей, у міських поселеннях – 26, у сільській місцевості – 10.

Станом на 1 квітня 2017р. кількість абонентів мережі Інтернет порівняно з початком року зросла на 12,2%, рухомого (мобільного) зв’язку на 0,9%, кабельного телебачення на 0,5% і становила 249,3 тис., 1187 тис. та 39,9 тис. абонентів відповідно. Водночас кількість абонентів фіксованого телефонного зв’язку скоротилась на 5,1%.

Головне управління статистики у Кіровоградській області


17 травня 2017 року
Підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2017 року

17 травня 2017 року за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І., голови районної ради Лещенка В.І., окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів було проведено розширену нараду з питань організації та проведення підготовки до літньої оздоровчої кампанії дітей та підлітків у 2017році. Розглянуто питання :

1. Про стан підготовки до проведення оздоровчої кампанії дітей влітку 2017 року.

2. Про проведення в районі відпочинку дітей, влітку 2017 року.


3. Про хід перевірки Держпродспоживслужбою навчальних закладів Устинівського району у складі комісії.

4. Про встановлення контролю за додержанням вимог протипожежного стану та техногенної безпеки об’єктів літнього відпочинку дітей в літній період 2017 року.

За результатами розгляду обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.


До уваги жителів району

23 травня 2017 року з 10 години відбудеться особистийвиїзний прийом громадян заступника голови ОДА Коломійцева Андрія Олександровича в приміщенні райдержадміністрації, каб №31.

Особистий прийом проводиться з попереднім записом (довідки за тел. 4-12-43).


16 травня 2017 року
«Міцна сім’я – міцна держава»

16 квітня 2017 року в малому залі райдержадміністрації за ініціативи голови районної державної адміністрації Анісімової-Шило О.І. було проведено захід з нагоди Міжнародного дня сім’ї. На захід були запрошені сім”ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні та опікунські сім”ї, родини, які відзначили ювілейну дату сімейного життя.

З вітальними словами перед присутніми виступила голова райдержадміністрації, яка зазначила: «Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина!».

Також 6 сім”ям, які відзначають ювілейні дати свого подружнього життя голова райдержадміністрації вручила на згадку символічні подарунки.

На завершення заходу для запрошених гостей було представлено святкову програму від учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.


12 травня 2017 року
З турботою про здоров‘я дітей

З 01 квітня 2017 року в районі проходять заходи, основним меседжем яких є «Спорт для всіх – спільна турбота». Основною їх метою є створення та поліпшення умов для систематичних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку громадян, приведення у належний стан діючих відкритих спортивних майданчиків.

Директори загальноосвітніх шкіл, вчителі фізичної культури, учні шкіл долучились до акції з благоустрою та впорядкування місць для занять різними видами спорту, адже спорт – це здоров'я для всіх і спільна турбота для всіх.

Під час проведення заходів уже впорядковані всі наявні спортивні майданчики. За підсумками районного місячника відзначені Седнівська, Димитровська, обидві Устинівські школи та Інгульська загальноосвітні школи.


11 травня 2017 року
Європейське свято – свято кожного українця

11 травня 2017 року у центрі смт Устинівка проведено урочисту церемонію підняття Прапора Європейського Союзу.

У заході брали участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради, трудові колективи райцентрових організацій, представники учнівської молоді.

У виступі першого заступника голови районної державної адміністрації М.А. Яворського йшлося про те, що Україна сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації і наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу.


Тому День Європи, до якого приурочений сьогоднішній захід, - це наше українське, історичне свято.


10 травня 2017 року
Проведено прийом громадян

10 травня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації М.А. Яворський провів особистий прийом громадян, на якому побували двоє громадян.

З метою вирішення порушених питань, це – врегулювання земельних відносин та проведення заходів з упередження можливих наслідків падіння на житлові помешкання сухого дерева, дано відповідні доручення.


09 травня 2017 року
Громадськість відзначила День Перемоги

09 травня 2017 року в смт Устинівка біля Меморіального комплексу відбувся мітинг приурочений до 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам‘ятника визволителів і погруддя Героя Радянського Союзу О.Ю. Мазуренка.

На сьогодні в районі проживають 5 учасників бойових дій, 148 учасників війни та 38 сімей загиблих та померлих воїнів, які відстоювали свободу Батьківщини у війні з нацизмом.

Аналогічні заходи відбулися й на території 14 сільських рад району.


08 травня 2017 року
Заходи, приурочені до Дня пам‘яті та примирення

08 травня 2017 року в рамках відзначення Дня пам‘яті та примирення в смт Устинівка за участю керівництва районної державної адміністрації, учасників АТО та представників громадськості проведено акцію «Перша хвилина миру» із запаленням символічного вогню миру.

Захід супроводжувався демонстрацією підбірки літературних тематичних видань та музейною експозицією «Ми пам‘ятаємо!».


04 травня 2017 року
Поздоровлення воїнів – інтернаціоналістів.

04 травня 2017 року голова районної державної адміністрації О.І. Анісімова-Шило, голова районної ради В.І. Лещенко та голова районної організації ветеранів України М.М. Будяк за участю Докучаєвського сільського голови І.О. Сікораки відвідали на дому учасників бойових дій у Другій світовій війні с. Докучаєве, привітали їх з нагоди Дня перемоги та вручили продуктові набори від народного депутата України А.І. Кузьменка.


Освіта повинна бути якісною.

04 травня 2017 року у сесійній залі районної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації О.І. Анісімової-Шило відбувся семінар – нарада з директорами загальноосвітніх закладів району, на якій було розглянуто питання про заходи, які вживаються в районі щодо реформування освітніх закладів, зокрема створення опорних шкіл


Долучилися до прекрасного.

04 травня 2017 року в рамках проведення культурно – мистецького проекту «Професійне мистецтво у кожне село» в сільському будинку культури с. Докучаєве та с. Криничне відбулися концерти творчого колективу Кіровоградської обласної філармонії.

У програмі звучали твори українських композиторів.


Проведено конкурс на заміщення вакантної посади.

04 травня 2017 року в районній державній адміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника - начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

В конкурсі взяв участь один претендент, який і став за результатами виконання тестових, ситуаційних завдань та співбесіди переможцем.


28 квітня 2017 року
Голова районної державної адміністрації прозвітувала перед депутатами районної ради

28 квітня 2017 року голова райдержадміністрації О.І. Анісімова-Шило взяла участь у пленарному засіданні районної ради.

Розглянуто 14 планових питань. Зокрема:

про звіт голови райдержадміністрації;

про хід виконання програми зайнятості населення району на період до 2017 року за 2016 рік;

про внесення змін до програми реформування системи надання адміністративних послуг на 2016-2018 роки;

про затвердження змін до програми соціально-економічного розвитку району на 2017 рік; бюджетні та інші питання.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.


Підбито підсумки тренувальних навчань.

28 квітня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації М.А. Яворський провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

Розглянуто питання про підсумки проведення командно-штабних тренувальних навчань та про підготовку до проведення аналогічних навчань в області 11 травня 2017 року.


27 квітня 2017 року
Обговорювали питання захисту прав дітей.

27 квітня 2017 року заступник голови райдержадміністрації В.П.Дворовенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання про взяття під соціальний супровід, повернення неповнолітніх до навчання та про неналежне виконання батьківських обов’язків.

Прийнято відповідні рішення.


26 квітня 2017 року
Прийнято колегіальне рішення

26 квітня 2017 року голова районної державної адміністрації О.І.Анісімова-Шило провела засідання колегії райдержадміністрації на якому було розглянуто питання:

1. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Березівської сільської ради.

2. Про підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2016/2017 року та заходи щодо підготовки до нового опалювального сезону 2017/2018 року.

3. Про підготовку до проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

За результатами обговорення вищезазначених питань прийнято відповідні рішення.


Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

26 квітня 2017 року в приміщенні бібліотеки для дорослих смт Устинівка проведено круглий стіл на тему” Біль і тривога Чорнобиля”.

Захід, в якому взяли участь представники громадськості, трудових колективів, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, відбувся з нагоди 31-х роковин найбільшої світової техногенно-екологічної катастрофи.

Цього ж дня в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено “День відкритих дверей” для 91 чорнобильця, які проживають на сьогодні в районі.

На адмінприміщеннях в знак жалоби за загиблими ліквідаторами аварії на ЧАЕС приспущено державні прапори.


24 квітня 2017 року
Голова райдержадміністрації акцентувала увагу на злободенних питаннях.

24 квітня 2017 року голова райдержадміністрації О.І. Анісімова-Шило провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, тереторіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації поінформувала про результати перебування з робочим візитом в районі першого заступника голови облдержадміністрації С.П. Коваленка, який провів ознайомлення з ходом ремонту дошкільного навчального закладу в с.Лебедине та заходами, що вживаються в районі з реалізацією доступних ліків.

Окрім цього учасники наради заслухали та обговорили питання щодо реформування системи освіти в районі, підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пошуку патронатних сімей, посилення фінансово-бюджетної та виконавської дисципліни, заходи з відзначення державних та професійних свят у травні поточного року, а також різне.


20 квітня 2017 року
Козацькому роду нема переводу

Минулого четверга в Устинівській ЗШ І-ІІІ ст. відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацько-військово-патріотичної гри „Сокіл” „Джура”, в якій взяли участь 10 шкіл району. Традиційно захід розпочався з урочистої лінійки, на якій були присутні гості – завідувач науково-методичною лабораторією фізкультури і спорту, захисту Вітчизни Кіровоградського обласного інституту післядипломної підготовки М. Г. Коробов, голова райдержадміністрації О. І. Анісімова-Шило та її заступник В. П. Дворовенко, начальник відділу освіти РДА А. А. Семенюк, військовий комісар О. М. Поповченко, заступник селищного голови О. В. Щерюк, учасник АТО, вчитель захисту Вітчизни Димитровської ЗШ І-ІІІ ст. В. М. Стук, старший лейтенант поліції С. В. Кухарець.


Віршовані слова про Україну, рідний край Устинівщину ведучих, наймолодших учнів-козачат, пісенно-віршовані композиції учнів хвилювали і бентежили серця присутніх.

Змістовною була презентація про земляків, талановитих людей нашого краю, яку представила методист відділу освіти РДА Н. І. Чорновол. Гордістю степового краю є прославлений наш земляк двічі Герой Радянського Союзу О. Ю. Мазуренко. У любові до Устинівщини зі словами „Куди мене доля не слала, до тебе повернусь здаля, хвала тобі, шана і слава, устинівська рідна земля” звертався відомий поет, випускник школи Євген Доломан. В районі започатковані кубки пам’яті воїнів-афганців „Козацький гарт”, кубок пам’яті з футболу двічі Героя Радянського Союзу О. Ю. Мазуренка, кубок пам’яті учасників АТО з волейболу, кубок пам’яті Осіпова і Стеріна з баскетболу.


Звернула Наталя Іванівна і на учнівські значні досягнення в обласних змаганнях „Захисник Кіровоградщини”, в якому устинівські команди два роки підряд виборювали призові 2 і 3 місця, та подякувала голові РДА О. І. Анісімовій-Шило, її заступнику В. П. Дворовенку, начальнику Устинівського відділення поліції майору Є. А. Котельнікову за співпрацю.

Учасникам було запропоновано майстер-клас по розбору і збору автомата АК-74, яку представили призери змагань.

Голова РДА О. І. Анісімова-Шило побажала учням успіху в змаганнях і зростати розумними, патріотичними громадянами своєї країни, адже тоді і держава буде вільною, квітучою, красивою, могутньою.


М. Г. Коробов відзначив, що Устинівщина має гідних нащадків козаків і гарним підтвердженням тому є вищеназвані досягнення, тож побажав і надалі так тримати і досягати тільки високих результатів.

Про життя і загибель наших земляків – героїв АТО – Віталія Федитника й Ігоря Правосудька у віршованій формі розповіли учні Докучаєвської ЗШ І-ІІІ ст. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників війни на сході.

Сповнені надією на краще завтра, вірою в перемогу нашого народу, його силу і волю були хореографічні композиції переможців мистецьких конкурсів – студія східного танцю „Айсель” громадської організації „Здоров’я” (керівник Н. Л. Панченко).


Учасники гри з гідністю та відповідальністю проходили змагання з різних етапів гри „Джура”: конкурс пісні і строю, рятівник, стрільба, туристичні перешкоди. Першість виборола команда Устинівської ЗШ І-ІІІ ст. Друге місце зайняли Криничуватська, третє – Докучаєвська ЗШ І-ІІІ ст.

Команди були відзначені грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА.


19 квітня 2017 року
Олександрівці спілкувалися з очільником району

19 квітня 2017 року голова районної державної адміністрації О.І. Анісімова-Шило провела виїзний особистий прийом громадян на території Олександрівської сільської ради.

У спілкуванні з головою райдержадміністрації порушувалися питання, які найбільше хвилюють місцеву громаду. Серед них:

про можливість проходження рейсового автобуса сполученням с. Докучаєве – м. Кропивницький через с. Олександрівка;

про сприяння у врегулюванні питань медичного обслуговування;

захисту правопорядку;

незаконного вилову риби тощо.

Окрім цього на прийомі побувала група місцевих жителів, які переймалися подальшою долею Олександрівської ЗШ І-ІІ ст. у зв‘язку зі створенням в районі опорних шкіл.

На всі питання громадяни отримали вичерпні відповіді, а ті з питань, які потребують додаткового вивчення та вирішення, узято на контроль.


Шановні жителі Устинівщини

Щиро вітаю з Великоднем! Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині. Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя!

Христос Воскрес!

З повагою Голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І.


14 квітня 2017 року
Перемога буде за нашим народом!

14 квітня на базі Устинівського музею історії Устинівська районна бібліотека для дорослих провела годину пам’яті, яка була присвячена воїнам які виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України, захищаючи нашу землю від вторгнення агресора. Екскурсію по експонатах привезених з АТО провів директор Устинівського РБК волонтер Райніч М.М.

На захід був запрошений воїн АТО Монастирський О.І. Він розповів учням 8го класу про нелегку щоденну роботу солдата.


12 квітня 2017 року
Фарбами яскравими розцвітає все

Наш рідний устинівський край здавна славиться не лише працьовитими, а й талановитими і творчими людьми. І не дивно, що серед інших мистецьких заходів став традиційним і популярним фестиваль народної творчості „Великодні барви”. Нині найважливіше для України – це відновлення миру в державі. І в рамках фестивалю, який відбувався напередодні третьої річниці з дня початку антитерористичної операції, проводився великодній ярмарок, кошти від якого будуть передані сім’ям воїнів АТО. Небайдужі учасники і гості мистецького заходу також взяли участь в акції милосердя „Від серця до серця”.

Вітальними словами і щирими побажаннями відкрила фестиваль голова районної державної адміністрації О. І. Анісімова-Шило. Успіхів і перемоги побажав учасникам конкурсу на кращий великодній кошик селищний голова І. О. Пеньков.

Глядацька зала районного Будинку культури була схожа на велику гостинну українську світлицю. Учасники фестивалю – територіальні громади району та шкільні колективи представляли і захищали з піснями і віршами свої великодні композиції. Всіма барвами вигравали писанки, уквітчані намистинками й стрічками, а великодні кошики були схожі на якраві букети квітів, з яких визирали паски, сальце і ковбаски. Наповнювали душу особливим теплом вишиті нитками й бісером ікони й картини. І від всієї тієї краси було не відірвати очей. А по-святковому вбрані у вишиванки дівчата й хлопці розповідали легенди і цікавинки про традиційні народні гуляння, звучали найвишуканіші великодні побажання.

Нелегко було оцінювати таке дивовижне змагання конкурсантів. Але журі, в складі якого працювали заступник голови райдержадміністрації В. П. Дворовенко, начальник відділу культури, туризму і культурної спадщини Н. М. Орбан, начальник відділу освіти, молоді та спорту А. А. Семенюк, своє завдання таки виконало. Серед громад переможцями стали Докучаєвська (І місце), Олександрівська (ІІ) і Седнівська (ІІІ). Серед шкільних колективів Березівська (І місце), Димитровська ЗШ І-ІІІ ст. (ІІ) та Устинівська ЗШ І-ІІ ст. (ІІІ). Їм вручено відповідні дипломи та грошові премії. Спеціального призу від голови районної організації ветеранів М. М. Будяк удостоєна сім’я Гриджуків з Інгульського за красиве представлення великодніх традицій писанкарства, які передаються з покоління в покоління.


Волонтерська організація культпрацівників з особливою пошаною вітала своїх колег – батьків учасників АТО. Подарунки від волонтерів вручено М. К. Правосудьку – директору Докучаєвського СБК, Л. М. Буднік – бібліотекарю Лебединенської бібліотеки-філії та С. В. Савченко – бібліотекарю Мальчевскої бібліотеки-філії.

Величезний кошик, повен великодніх смаколиків, учасники фестивалю передали військовослужбовцям, які несуть службу в Кіровоградському полку спецпризначення.

Як здавна ведеться в нашому народі, жодне свято не обходиться без пісні. Українські народні і сучасні популярні ліричні пісні подарували гості фестивалю - Любов Сидоренко, Юлія Пінчук та Ірина Лозовська – учениці та викладач школи естетичного виховання, Ігор Рішняк з Устинівки, тріо „Писанка” з Олександрівки, Валерій Верезумський та Інна Озеряник з Криничуватки, вокальні колективи „Кумоньки” з Ганно-Требинівки та „Кринички” з Криничного, юні вокалісти з Димитрового та Седнівки.

По завершенні святкового дійства учасники фестивалю почепили по найкращій писанці на символічне дерево життя у фойє районного Будинку культури. Щоб збулися всі добрі побажання, щоб вітальне „Христос воскрес!” зігріло Божою благодаттю кожну родину і всю Україну.


Обговорено питання пенсійних виплат

12 квітня 2017 року проведено робочу зустріч голови Устинівської районної державної адміністрації Ольги Анісімової-Шило з начальником відділу внутрішнього аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Володимиром Ніколаєвим та начальником Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Надією Циберман.

Володимир Ніколаєв розповів, що одним із основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є покращення якості обслуговування громадян. Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року визначено можливість отримання громадянами пенсійних послуг не тільки на рівні районного центру, як це є зараз, а й на рівні об’єднаних територіальних громад, а також на базі агентських пунктів.

Під час робочої зустрічі розглянуто питання організації робочого місця фахівця органу Пенсійного фонду в об’єднаних територіальних громадах, які будуть створені на території Устинівського району.

Також, під час зустрічі обговорені питання співпраці органів Пенсійного фонду з органами виконавчої влади з питань дотримання законодавства з оплати праці та удосконалення механізму контролю за легалізацією зайнятості, підвищення рівня заробітної плати.


11 квітня 2017 року
Атестація Олександрівської ЗШ І-ІІ ст.

11 квітня 2017 року яскраво пройшло проведення відкритої публічної презентації діяльності навчального закладу. На даному заході були присутні: голова райдержадміністрації О.І. Анісімова-Шило, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації А.А. Семенюк, сільський голова Н.М. Слюсаренко, члени батьківського комітету школи, батьки, громадськість села.            

Присутні здійснили цікаву подорож закладом, під час якої ознайомилися із звітом директора Олександрівської ЗШ І-ІІ ст. про діяльність педагогічного колективу. Учні 7 класу привітали всіх присутніх з наступаючими Великодніми святами на німецькій мові.


Члени атестаційної комісії ознайомилися із багатьма проектами у вигляді рефератів, відеозвітів тощо та відображені за допомогою проектора та мільтимедійної дошки.

На завершення публічної презентації закладу було проведено «Родинне свято» за участю учнів, вчителів, батьків.


10 квітня 2017 року
Розглянуто земельні питання.

10 березня 2017 року голова районної державної адміністрації О.І. Анісімова-Шило, за участю голови районної ради В.І. Лещенка провела нараду з керівниками податкової служби, підрозділів агропромислового розвитку райдержадміністрації та Держгеокадастру з обговорення питання щодо ситуації, яка склалася в районі з використання земельних площ.

Заслухано інформації про використання землі по території, стан сплати податків за її використання та заходи з посилення контролю за раціональним використанням земель.


Проведено нараду з актуальних питань.

10 березня 2017 року голова районної державної адміністрації О.І. Анісімова-Шило провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Розглянуто питання про виконання завдань та доручень, даних керівникам установ та організацій, про хід проведення благоустрою території тощо.

Дано окремі доручення.


07 квітня 2017 року
Головна мета — привернути увагу до екологічних проблем

В районі продовжується озеленення території. Минулої суботи у рамках Всеукраїнської екологічної акції “ Посади дерево миру” представники трудових колективів прикрасили центральну частину смт Устинівка висадивши алею саджанців липи.

А сьогодні в селищі висаджено й молоді сосни, що стануть в майбутньому неабиякою прикрасою населеного пункту.

Усього ж цієї весни в районі планується висадити близько півтори тисячі дерев та кущів.


04 квітня 2017 року
Відзначили 30-річчя створення районної Організації ветеранів України

04 квітня в актовій залі районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці створення районної Організації ветеранів України.

На урочистості завітали голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І., голова районної ради Лещенко В.І., селищний та сільські голови, голови первинних організацій ветеранів, активісти ветеранського руху.

З вітальним словом до присутніх звернулись керівники району і голова районної Організації ветеранів України Будяк М.М.


Запрошеним учасникам заходу за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну участь у вирішенні питань соціального захисту ветеранів, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-річчя створення районної Організації ветеранів України було вручено Грамоти районної державної адміністрації.

Ветерани, гості святкових урочистостей подякували райдержадміністрації, районній раді, спонсорам за підтримку організації й висловили впевненість, що й надалі ветерани в партнерстві будуть здійснювати свою статутну діяльність з метою захисту прав та інтересів громадян старшого покоління. Пісенними номерами привітали ветеранів працівники районного Будинку культури.


31 березня 2017 року
Проведено рейд «Діти вулиці»

31 березня 2017 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено профілактичний рейд - перевірку «Діти вулиці» з метою попередження бездоглядності та правопорушень, дотримання режиму роботи громадських закладів, відвідування та перебування в них дітей, заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Рейдовою групою оглянуто кафе-бари «Зустріч», «У Артема», «Аннушка» смт Устинівка.

З неповнолітніми, яких було виявлено в приміщеннях розважальних закладів після 22.00 год., проведено роз'яснювальну роботу.


30 березня 2017 року
Обговорювали питання організації роботи призовної комісії

30 березня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела робочу зустріч з районним військовим комісаром Поповченком О.М. щодо забезпечення проведення призову юнаків, які досягли вісімнадцятирічного віку на строкову військову службу. В обговоренні питання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А., заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. та начальник районного відділення поліції Котєльніков Є.А. Мова йшла про удосконалення процедури проходження медичного огляду призовників.

Військовий комісар Поповченко О.М. повідомив, що на даний час вже працюють групи, які вручають повістки призовникам. «Та найбільша проблема, це розшук. Молоді люди ухиляються від отримання повістки, при цьому є кілька сільських рад, які неякісно опрацьовують інформацію щодо місця перебування потенційних призовників.»- та говорив про необхідність узгодження з відділенням поліції складання актів про притягнення до адміністративної та в подальшому до кримінальної відповідальності правопорушників.

За результатами наради присутнім керівникам дано відповідні доручення


29 березня 2017 року
Проведено засідання робочої групи з перевезення пасажирів

29 березня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А. відбулось засідання робочої групи з перевезення пасажирів Устинівського району.

В обговоренні питання щодо пасажирських перевезень взяли участь члени робочої групи серед яких: заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., заступник голови районної ради Рєзнік В.В. та Устинівський селищний голова Пеньков О.І.

Засідання робочої групи пройшло у формі діалогу, було уважно вислухано пропозиції усіх членів робочої групи та визначено шляхи вирішення проблемних питань.

За результатами проведеного засідання дано доручення щодо винесення на розгляд депутатів районної ради рішення про створення нового комунального підприємства.


28 березня 2017 року
У райдержадміністрації завершено співбесіди з сільськими головами

28 березня 2017 року відбулася заключна зустріч голови Устинівської райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І. з Олександрівським, Седнівським, Степанівським та Криничненським сільськими радами з питань підбиття підсумків діяльності за 2016 рік та окреслення планів роботи на 2017 рік..

В обговоренні планів розвитку територій брали участь голова районної ради Лещенко В.І., перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А., заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., начальник податкової служби в районі Дубченко Т.Г. та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.


Загалом ці останні чотири зустрічі пройшли оперативно, предметно і конкретно не лише з констатацією фактів минулого в роботі громад і причин якихось неуспіхів, а й з наміченими реальними можливостями, які дозволятимуть виконувати те, що заплановано в цьому році здійснити для розвитку сільських територій.

За підсумками співбесід дано відповідні доручення.


Відбулося засідання обласної психолого-медико-педагогічної консультації

28 березня 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Устинівської райдержадміністрації відбулося засідання обласної психолого-медико-педагогічної консультації з метою обстеження дітей, надання методичної допомоги з організації навчання для дітей з психофізичними вадами та надання консультації батькам, педпрацівникам з питань навчання та виховання.

Під час проведення засідання було обстежено 20 дітей із 6 навчальних закладів району. Вперше обстежувалися засіданням обласної ПМПК четверо дітей.

Також паралельно відбувся районний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Впровадження інклюзивного та індивідуального навчання в загальноосвітніх навчальних закладах». Провела вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) Ребдело Л.І., яка чітко надала роз’яснення щодо оформлення необхідних документів для організації відповідної форми навчання.


27 березня 2017 року
Нарада у голови райдержадміністрації

27 березня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

На початку наради голова райдержадміністрації Анісімова – Шило О.І. проінформувала присутніх про питання, які розглядалися на онлайн-нараді голови облдержадміністрації з структурними підрозділами обласної державної адміністрації.

Порядок денний, розглянутий на нараді:


1. Про стан надходжень до бюджету, зокрема акцизного збору в районі.

2. Про стан реформування в галузі освіти.

3. Про підготовку до весняно-польових робіт.

4. Про заходи з проведення в районі місячника з благоустрою території.

5. Про питання, розглянуті на нараді з підприємцями.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано окремі доручення.


Звітувала Докучаєвська сільська рада

27 березня 2017 року в Устинівській районній державній адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Анісімової-Шило О.І. відбулася співбесіда з головою Докучаєвської сільської ради щодо питань життєдіяльності підвідомчої території. У співбесіді взяли участь голова районної ради Лещенко В.І. та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Співбесіда проходила у формі діалогу, керівники структурних підрозділів у своїх питаннях акцентували увагу на проблемних для сільської ради питаннях і разом шукали шляхи їх рішення.

За підсумками співбесід дано відповідні доручення.


Проведено робочу нараду щодо діяльності центральної районної лікарні

27 березня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела робочу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Дворовенка В.П., голови районної ради Лещенка В.І. та головного лікаря Устинівської центральної районної лікарні Сербіненко С.О.

Метою наради стало обговорення шляхів вирішення питання дефіциту кадрів. А також надання якісних та своєчасних послуг населенню району та перспектив діяльності медичного закладу у 2017 році.


24 березня 2017 року
Про засідання районної робочої групи по координації і контролю ситуації на споживчому ринку району

24 березня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. провів засідання районної робочої групи по координації і контролю ситуації на споживчому ринку району.

За участі власників торговельних закладів, на комісії обговорено питання доцільності відновлення соціальних куточків. Під час обговорення даного питання запропоновано здійснювати реалізацію основної групи продовольчих товарів з мінімальною торговельною надбавкою для малозабезпеченої категорії населення (пенсіонери).

Окрім цього, учасниками наради було обговорено ситуацію ціноутворення на основну групу продовольчих товарів, зокрема застосування торговельної надбавки.

За результатами наради питання відновлення дії соціальних куточків залишається відкритим та потребує подальшого вирішення.


23 березня 2017 року
“За мужність і відвагу“

23 березня 2017 року в Докучаєвській ЗШ-І-ІІІ ступенів було проведено шкільну лінійку за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Яворського М.А., начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Семенюк А.А., учасників бойових дій, представників громадських організацій та громадськості з нагоди вручення нагород за мужність і відвагу, незламність духу і героїзм, самовідданість та зразкове виконання службового обов”язку, бездоганну службу українському народу.

Вищим орденом “За мужність і відвагу“ Всеукраїнського об”єднання громадян “Країна” учасників антитерористичної операції Віталія Федитника та Ігоря Правосудька було нагороджено посмертно. Нагороди загиблих Героїв одержали їхні батьки.

Пам”ять про подвиг захисників України було вшановано зворушливими віршованими рядками у виконанні школярів та хвилиною мовчання.


22 березня 2017 року
Відбулася нарада з питань профілактики злочинності серед неповнолітніх

22 березня 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з питань профілактики злочинності серед неповнолітніх.

На початку наради директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Петренко А.Ф. спільно з начальником Устинівського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області проінформували учасників наради про стан дитячої злочинності в Устинівському районі та про заходи щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх.


На завершення наради голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. зазначила, що необхідно спільними діями покращити проведення профілактичної роботи з молоддю та зосередити головні зусилля на недопущення вчинення неповнолітніми особами злочинів, втягнення їх в наркоманію, пияцтво, покращити проведення профілактичної роботи з дітьми в навчальних закладах району з питань профілактики та попередження злочинів, правопорушень та інших негативних явищ. З метою недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, здійснювати систематичні перевірки розважальних закладів, дискотек, магазинів, барів, кафе та інших місць масового збору молоді.

За результатами наради присутнім керівникам дано відповідні доручення.


Сім'я – це простір без насильства

22 березня 2017 року в малому залі Устинівської районної державної адміністрації районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації організовано та проведено засідання «круглого столу» на тему : «Сім'я – це простір без насильства».

На захід було запрошено прийомні, опікунські сім”ї та сім”ї, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відкрив захід заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., який наголосив на важливості співпраці всіх суб'єктів соціальної роботи з метою профілактики негативних явищ в районі, особливо насильства в сім'ї, або реальної загрози його вчинення.


Про стан справ в районі щодо проведення заходів профілактики жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім'ї або загрози його вчинення доповідали начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН Чернігова І.В., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Карпяк Л.І. та дільничний офіцер Устинівського відділення поліції Гаврилюк О.А.

На завершення заходу його учасникам було презентовано книжкову виставку «Насильству скажемо : «Ні!».


Футболісти району стартують 8 квітня

22 березня 2017 року відбулося засідання Устинівської районної федерації футболу, на якому було заслухано голову федерації про підсумки змагань за 2016 рік та обговорено план проведення чемпіонату району у поточному році, організацію кубкових турнірів, участь збірної району в області першості, тощо.

Прийнято рішення про проведення 08 квітня 2017 року розіграшу Кубка “Відкриття сезону”.


21 березня 2017 року
Продовжуються співбесіди з сільськими головами району

21 березня 2017 року в Устинівській районній державній адміністрації відбулися співбесіди голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І. та голови районної ради Лещенка В.І. з головами Жовтневої та Криничуватської сільських рад щодо питань життєдіяльності підвідомчих територій.

Голови сільських рад проінформували про проведену роботу за звітний період та основні напрямки роботи на 2017 рік в усіх галузях життєдіяльності території.

Зокрема, було обговорено подальший соціально-економічний розвиток територіальних громад, вивчення та вирішення нагальних проблем, обговорення планів на поточний рік тощо.

За підсумками співбесід дано відповідні доручення.


Оргкомітет по підготовці і проведенню районних заходів з нагоди відзначення 30-річчя від дня створення Організації ветеранів України

21 березня 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. провела засідання організаційного комітету з питання підготовки та проведення в районі урочистостей з нагоди відзначення в районі 30-річчя від дня створення Організації ветеранів України.

У ході роботи засідання були обговорені питання щодо запланованих заходів, сценарію проведення районних урочистостей, визначено кандидатури для нагородження, запрошення делегацій тощо.


15 березня 2017 року
Заслухано публічний звіт голови РДА за 2016 рік

15 березня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. в сесійній залі РДА прозвітувала про роботу районної державної адміністрації за 2016 рік. Публічний звіт відбувся за участю голови та окремих депутатів районної ради, мешканців району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, громадськості.

Присутні мали змогу задати питання, які їх найбільше турбують та отримати відповіді на запитання та роз’яснення від очільника районної державної адміністрації. Найбільше питань стосувалися створення нових робочих місць, ремонт доріг, вирішення земельних відносин, створення нових пасажирських перевезень між населеними пунктами та інші важливі для району питання.


Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. подякувала усім присутнім за активну громадську позицію та наголосила на важливості подальшої співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для забезпечення ефективного сталого соціального-економічного та культурного розвитку району.


14 березня 2017 року
У першу чергу ремонтуватимуться дороги у напрямку Бобринця й Компаніївки.

14 березня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів робочу нараду з представниками керівництва Долинського райавтодору, на якій було обговорено питання щодо визначення пріоритетних напрямків доріг, які потребують ремонту.

У першу чергу заплановано використати будматеріали на сполученнях Городище-Шпола-Новоукраїнка-Бобринець-Устинівка та Шишкине-Компаніївка-Устинівка.

Про визначені обсяги робіт та орієнтовну суму для їх реалізації близько 13880 тис.грн. повідомлено службу автомобільних доріг у Кіровоградській області.


Подвиги старшого покоління повторюють його нащадки

14 березня 2017 року біля меморіального комплексу Слави в смт Устинівка відбувся мітинг, присвячений 73-й річниці визволення Устинівського району від фашистських загарбників.

До підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям керівництвом району та представниками громадських організацій покладено квіти.

Також, в рамках програми з відзначення Дня українського добровольця в приміщенні Устинівської центральної районної бібліотеки було проведено тематичний захід,з вшанування мужності та героїзму нинішніх захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, що боронять Батьківщину на східних її рубежах.

Учасники згадали про прояви героїзму, патріотизм та жертовність бійців добровольчих батальйонів, які з перших днів початку АТО взяли перший удар на себе і не допустили просування ворога вглиб материкової країни. Світлу пам'ять героїв-добровольців, які загинули на Майдані та в зоні АТО присутні вшанували хвилиною мовчання.


13 березня 2017 року
Обговорено питання розвитку селища

13 березня 2017 року в Устинівській районній державній адміністрації відбулася співбесіда голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І. з головою селищної ради Пеньковим І.О. щодо питань соціально-економічного розвитку підпорядкованої території протягом 2016 року та перспектив розвитку громади на 2017 рік.

Селищний голова інформував про проведену роботу за звітний період та основні напрямки роботи на 2017 рік в усіх галузях життєдіяльності території.

Під час проведення співбесіди, визначено проблемні питання соціально-економічного розвитку селищної ради. Обговорювались шляхи утримання об’єктів соціальної сфери, формування видатків на соціально-економічний, культурний розвиток територій, вжиття заходів щодо економічного та раціонального використання бюджетних коштів.

За підсумками співбесіди дано відповідні доручення.


10 березня 2017 року
Про розрахунки за енергоносії та комунальні послуги йшла розмова в райдержадміністраці

10 березня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. провів засідання районної комісії райдержадміністрації по контролю за станом розрахунків за енергоносії.

На засіданні комісії розглянуті питання про стан розрахунків споживачів району за використані енергоносії та житлово-комунальні послуги станом на 01 березня 2017 року.

За результатами розгляду зазначеного питання першим заступником голови районної державної адміністрації дано доручення забезпечити безумовне погашення заборгованості за надані послуги з електропостачання та тримати на постійному контролі споживання електроенергії, як бюджетними установами так і населенням району.


Перевірено роботу розважальних закладів

10 березня 2017 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Устинівського відділу поліції, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено нічний рейд по місцях масового відпочинку молоді в районному центрі.

Під час рейду обстежено 3 кафе - бари смт Устинівка з метою перевірки дотримання правопорядку, відвідування та перебування в них дітей, заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Акцентовано увагу працівників розважальних закладів на недопущення продажу алкоголю дітям та першочерговості дій у разі виявлення неповнолітніх у стадії алкогольного сп'яніння, відповідальності за порушення правил торгівлі.

Випадків вживання дітьми алкогольних напоїв не виявлено.

Також з молоддю проводились бесіди щодо поводження у громадських місцях.


09 березня 2017 року
Вшанували пам’ять Великого Кобзаря.

09 березня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Яворського М.А., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськості було відзначено 203-тю річницю з дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Перед учасниками заходу виступив перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А., який у своєму виступі наголосив, наскільки важливий Шевченко для України сьогодні. Як актуально сьогодні звучать безсмертні Шевченкові слова: „Борітеся - поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава!“

У виконанні учнів Устинівської ЗШ-ІІІ ступенів прозвучала поезія незабутнього Кобзаря.


06 березня 2017 року
Зі святом весни! З 8 Березня!

06 березня в Устинівському районному будинку культури за участю артистів обласної філармонії відбувся святковий феєричний концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. На свято завітали шановні гості – голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. та голова районної ради Лещенко В.І.

З найщирішими привітаннями до жінок звернулася голова райдержадміністрації. Ольга Іванівна побажала жінкам з нагоди свята щастя й гармонії, міцного здоров'я, злагоди, миру і добробуту у родинах, уваги і підтримки від рідних та близьких.


Після теплих слів привітань з нагоди Міжнародного жіночого дня відповідно до спільного розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради 12 жінкам які досягли успіхів у роботі та громадському житті було вручено грамоти та цінні подарунки.

Окрасою святкування стала чудова концертна программа від артистів обласної філармонії, яка подарувала усім присутнім хороший настрій та весняні посмішки.


Розглянуто порядок державної реєстрації громадських формувань

06 березня 2017 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Яворського М.А., окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників громадських організацій було проведено семінар з питань висвітлення нагальних питань у сфері державної реєстрації громадських формувань. Провела семінар державний реєстратор Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Ісакова Н.Ю.

Під час семінару учасники обговорили питання щодо порядку державної реєстрації ГО через Фронт-офіси, порядок реєстрації ГО в органах державної влади тощо.


03 березня 2017 року
Голова райдержадміністрації ознайомилася з роботою Устинівської ЗШ І-ІІI ступенів

03 березня 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. та начальник відділу освіти райдержадміністрації Семенюк А.А. відівідали Устинівську ЗШ І-ІІІ ст., ознайомилися з ходом навчального процесу та обговорили з директором закладу шляхи вирішення проблемних питань школи.

У першу чергу голова райдержадміністрації цікавилася обладнанням шкільної їдальні, якістю та асортиментом харчування дітей, а також станом наявного у школі спортінвентаря.

Проблемним питанням, на яке акцентувала увагу директор школи — це ремонт каналізаційної системи приміщення.

З метою вирішення даної проблеми Ольга Іванівна дала доручення начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації терміново подати необхідні розрахунки, потреби коштів на ремонт системи.


Дітям – належні умови для проживання і виховання

3 березня 2017 року робоча група у складі начальника та головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації, соціального інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації, директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, оперуповноваженого Устинівського відділу поліції здійснила виїзд на територію Березівської та Сонцівської сільських рад.

Під час виїзду обстежено умови проживання 14 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та однієї дитини, що виховується в сім'ї опікуна.

Батькам надані рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, дотримання санітарно-гігієнічних норм, неприпустимості вживання алкогольних напоїв та інших шкідливих речовин.

Також зверталась увага на цільове використання державної соціальної допомоги на дітей та відповідальність згідно з чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов'язків.


02 березня 2017 року
Продовжуються співбесіди з сільськими головами району

02 березня 2017 року в Устинівській районній державній адміністрації відбулися співбесіди голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І. та голови районної ради Лещенка В.І. з головами Ганно-Требинівської, Інгульської та Брусівської сільських рад щодо питань життєдіяльності підвідомчих територій.

Темою співбесід з представниками району стало обговорення подальшого соціально-економічного розвитку територіальних громад, вивчення та вирішення нагальних проблем, обговорення планів на поточний рік тощо.

За підсумками співбесід дано відповідні доручення.


01 березня 2017 року
Розпочато проведення співбесід з сільськими головами району щодо питань соціально-економічного розвитку підпорядкованих територій

01 березня 2017 року в Устинівській районній державній адміністрації відбулися співбесіди голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І. з Ганно-Леонтовичівським, Березівським та Сонцівським сільськими радами щодо питань соціально-економічного розвитку підпорядкованих територій протягом 2016 року та перспектив розвитку громад на 2017 рік.

Сільські голови інформували про проведену роботу протягом 2016 року та основні напрямки роботи на 2017 рік в усіх галузях життєдіяльності територій.

Особлива увага була звернута на соціальне партнерство, сільських рад з орендарями, сплати податків, роботу закладів соціальної сфери тощо.

За підсумками співбесід підготовлено відповідні доручення.


28 лютого 2017 року
Оргкомітет по підготовці і проведенню районних заходів з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 березня

28 лютого 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. провела засідання організаційного комітету з питання підготовки та проведення в районі урочистостей з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

У ході роботи засідання були обговорені питання щодо запланованих заходів, сценарію проведення районних урочистостей, визначено кандидатури для нагородження, запрошення делегацій тощо.


Концертна програма приурочена до Міжнародного жіночого дня 8 Березня відбудеться в смт Устинівка 06 березня 2017 року о 11.00 годині в районному Будинку культури за участю артистів обласної філармонії.

Керівництвом району за результатами наради поставлено виконавцям завдання забезпечити належну підготовку та організацію вищезазначених заходів.


„Тіньова зайнятість” – актуальна проблема сьогодення

28 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в районі.

Заслухано інформації начальника Устинівського відділення Новоукраїнської ОДПІ Дубченко Т.Г. про здійснення Устинівським відділенням Новоукраїнської ОДПІ у лютому 2017 року контрольно-перевірочної роботи щодо недопущення порушень у сфері зайнятості населення;


завідувача Устинівським сектором обслуговування громадян Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області Савченко Г.Г про здійснені заходи Долинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в області у лютому 2017 року щодо легалізації виплати заробітної плати та їх вплив на ситуацію із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; начальника відділу з питань праці та інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління соціального захисту населення Тараненка А.А. про виконання попередніх рішень засідання районної комісії.

За підсумками обговорення дано відповідні доручення.


24 лютого 2017 року
Сесія районної ради

24 лютого 2017 року за участю першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А.., голови районної ради Лещенка В.І., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, селищного та окремих сільських голів відбулася сесія районної ради.

Розглянуто питання :

За результатами розгляду обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.


1.Про затвердження районної програми з реалізації в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2017 рік

2. «Про затвердження районної програми «Садівництво, плоди і ягоди Устинівського району на період 2017-2021 роки»

3. «Про затвердження районної програми «Дошкільна освіта» на 2017-2021 роки»

4. «Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам»


5. «Про хід виконання районної програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки за 2016 рік»

6. «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Устинівського району на 2016-2020 роки»

7. Про звіт голови районної державної адміністрації та її заступників

8. Різне.

За результатами розгляду обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.


23 лютого 2017 року
Успіх педагога

Вчитель музичного мистецтва Димитровської ЗШ І-ІІІст. Н.А.Ломака за результатом проведеного в другій половині лютого поточного року обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2017” вийшла у фінальну п”ятірку та у підсумку стала лауреатом обласного етапу, зайнявши почесне третє місце серед конкурсантів у номінації “Музичне мистецтво”.


22 лютого 2017 року
МАСЛЯНА-МАСЛЯНА, ЯКА ТИ МАЛА, ЯКБИ Ж ТЕБЕ СІМ НЕДІЛЬ, А ПОСТУ – ОДНА…

22 лютого 2017 року за участю заступника голови райдержадміністрації Дворовенка В.П., колективів художньої самодіяльності, окремих керівників організацій та установ району, молоді та громадськості в районному Будинку культури відзначалося свято «Масляної».

Колективи художньої самодіяльності району представили музичні вітання для гостей, чим неабияк порадували присутніх, адже українська пісня - то найкращі ліки від усіх негод.

Представники сільських громад презентували щедрі столи з улюбленими стравами, і звичайно, з млинцями. Протягом усього дійства звучали веселі пісні від творчих колективів районного будинку культури. Для молоді та дітей було організовано забави та конкурси. Усім переможцям було вручено призи.


Під час святкування було оголошено конкурс на кращі млинці і вареники. Журі намагалось врахувати всі особливості представлених млинців: їх форму, начинку і навіть колір тіста, ну і звичайно, не без уваги залишилась презентація столів та вбрання господинь. Визначити кращих з кращих було дуже важко, але переможцями стали такі сільські громади: перше місце - Олександрівська сільска рада, друге — Криничненська сільська громада, третє місце дісталося жителям с. Степанівка.


20 лютого 2017 року
Вручили відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом»

20 лютого 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., заступник голови районної ради Рєзнік В.В. та голова районної організації ветеранів України Будяк М.М. відвідали п”ятьох учасників бойових дій у Другій Світовій війні, які проживають у с. Докучаєве та с. Інгульське, поцікавилися їх соціально-побутовими умовами проживання та вручили відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом» з відповідними іменними посвідченнями та продуктові набори.


В Устинівському районі вшанували пам”ять Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції на сході України

20 лютого 2017 року в районі проведено низку заходів, приурочених до Дня пам”яті Героїв Небесної Сотні.

В закладах культури району було оформлено книжкові виставки та тематичні полички «Герої Революції гідності», «Захисники майдану». Організовано та проведено перегляд учнями старших класів документального фільму « Небесна сотня. Зима, що нас змінила…», години пам’яті «Герої Небесної Сотні», «Трагічні події Революції Гідності». В музеї історії району проведено тематичну годину «Революція гідності».


На території Докучаєвської сільської ради за участю керівників органів місцевого самоврядування, працівників освіти, учнів школи та представників громадськості було проведено покладання квітів до меморіальних дощок загиблим землякам - учасникам антитерористичної операції на сході України Правосудьку І.М. та Федитнику В.В. Завершився захід покладанням квітів до могили героя АТО та учасника Революції Гідності Правосудька І.М.

На адмінприміщеннях було приспущено державні прапори.


16 лютого 2017 року
Профілактичний рейд

16 лютого 2017 року здійснено виїзд «Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи» на територію Інгульської сільської ради.

В роботі спеціалізованого формування взяли участь директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді , головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації та представники правоохоронних органів.

Під час виїзду обстежено умови проживання вихованців у прийомній сім'ї, здійснено початкові оцінки потреб дітей у 6 сім'ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведено роз'яснювальну роботу щодо створення належних умов для утримання і виховання дітей , їх повноцінного розвитку, профілактики негативних явищ, дотримання здорового способу життя, попередження випадків насильства та загрози його вчинення.

В 5 сім'ях здійснено перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини, про що складено відповідні акти. Випадків нецільового використання коштів не виявлено.


15 лютого 2017 року
В Устинівському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 2017 року в районі проведено ряд заходів, приурочених до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Традиційно відбувся круглий стіл за участю першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А., голови районної ради Лещенка В.І., керівників окремих установ та організацій з воїнами інтернаціоналістами. Обговорено нагальні питання, що хвилюють ветеранів локальних воєн та взято на контроль виконання запитів та побажань, які надійшли до районної влади.

В районному центрі заходи розпочалися з урочистої ходи до меморіального пам’ятного знаку, встановленого на честь воїнів-інтернаціоналістів, в якій взяли участь керівництво району, ветерани збройних конфліктів на території інших держав та представники громадськості.


Проведено мітинг, на якому виступили селищний голова Пеньков І.О. та голова громадської організації « Ветерани Афганістану (воїни-інтернаціоналісти)» Заболотній В.В. У їх виступах йшлося про мужність, героїзм і самопожертву, вірність присязі, виявлені нашими земляками при виконанні службових обов’язків далеко від Батьківщини.

Пам’ять про трьох жителів району, які не повернулися з афганської війни- Миколу Байду, Сергія Зелика та Володимира Найдича було вшановано хвилиною мовчання, а до підніжжя меморіального знаку покладено живі квіти. 


Настоятель Спасо - Преображенської церкви отець Олександр провів молебень за всіх тих, хто загинув у локальних військових конфліктах на чужині.

У приміщенні Устинівської школи естетичного виховання відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28- річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У ході заходу 17 учасників афганської війни, які проживають в районі було нагороджено нагрудними відзнаками “За службу державі”, 3 учасників бойових дій на сході України отримали нагрудний знак «За оборону рідної держави» та ще 11учасників АТО отримали нагрудний знак”За відвагу”.


На завершення заходу його учасники переглянули концертну програму, представлену працівниками районного Будинку культури.

Аналогічні заходи проведено й на території сільських рад. Окрім цього в бібліотечних закладах району було розгорнуто тематичні виставки , присвячені учасникам бойових дій на території інших країн. 


14 лютого 2017 року
Свято в дусі патріотизму

14 лютого – свято закоханих, день добра і любові до ближніх. Саме в цей день учнівський та педагогічний колективи Устинівської ЗШ І-ІІ ступенів вирішили підтримати наших захисників, воїнів Збройних Сил України, які ціною власного життя захищають незалежність і цілісність нашої держави.

Діти підготували валентинки з побажаннями та кондитерські вироби, які зігріють серця наших захисників.


«Ми Вас любимо! Повертайтеся живими! Слава Україні! Героям слава!», - ці слова лунали з вуст малечі, а дві посилки з солодощами і листами відправлено на передову.

Після цього на підтримку ветеранів АТО хлопчики 5-9 класів, педагоги-чоловіки та обслуговуючий персонал у спортивному залі школи долучились до флешмобу «22 віджимання» та закликали всі школи району, інші організації морально і духовно підтримати людей, які ціною свого здоров’я надійно стали на захист рубежів Батьківщини. Початок цієї акції виклали в Інтернет.


13 лютого 2017 року
За честь, за волю, за українську долю!

13 лютого 2017 року відповідно до Указу Президента України №17/2016 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років” та за ініціативи Устинівської районної організації ВО “Свобода”, в приміщенні Устинівської центральної районної бібліотеки проведено тематичний круглий стіл за участю представників районної державної адміністрації, громадськості, краєзнавців, істориків, бібліотекарів, педагогів та працівників районного музею, на якому учасники обговорили роль національно-визвольного руху, як наших наших предків так і сучасних героїв. Окрім цього було розглянуто ініціативу побудови в районному центрі пам”ятника Героям національно-визвольної боротьби українців впродовж ХХ століття.


Також лунали думки й стосовно посилення патріотичного виховання молоді, проведення комплексних заходів з повернення історичної правди.


10 лютого 2017 року
Вирішено питання соцзахисту громадян

10 лютого 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з розгляду і призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, пільг та субсидій у виняткових випадках передбачених чинним законодавством та призначення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам.

Рішенням комісії призначено соціальні виплати 2 внутрішньопереміщеній особі та державну соціальну допомогу призначено 9 малозабезпеченим сім’ям.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 26 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.


09 лютого 2017 року
Засідання оргкомітету з нагоди вшанування учасників локальних воєн

09 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання оргкомітету, на якому було обговорено питання підготовки та проведення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відзначатиметься 15 лютого 2017 року.

На нараді обговорили та узгодили проведення наступних заходів:

15 лютого о 10.00 год.– проведення засідання “круглого столу” учасників бойових дій на території інших держав з керівниками окремих районних установ та організацій.

15 лютого о 11.30 год.– проведення в смт Устинівка мітингу-реквієму та поминальної панахиди, зустрічі з членами сімей загиблих воїнів-афганців за участю воїнів-афганців, представників органів місцевого самоврядування, підприємців, установ, навчальних закладів, політичних партій та громадських організацій, учнівської молоді.

15 лютого о 12.00 год.– проведення концертної програми в районному будинку культури “Сторінками спогадів про Афганістан”.


07 лютого 2017 року
Засідання робочої групи із забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати

07 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання робочої групи із забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати.

На порядок денний було винесено питання, про виконання рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Під час засідання було обговорено законодавчу базу, визначено конкретні кроки щодо забезпечення реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.


Перший заступник голови райдержадміністрації ознайомив присутніх із роботою робочої групи з питань проведення моніторингу стану використання торговельних місць на ринку та торгових точках району, а також з рівнем заробітної плати по сферах діяльності.

В ході засідання робочої групи були дані окремі доручення.


Правильне ведення діловодства — запорука успіху!

07 лютого 2017 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з питань ведення діловодства в якому взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Ільченко Ю.В.

Мета проведення семінару –це ознайомлення учасників семінару з нормативно-правовою базою, основними напрямками роботи та новими вимогами до документів з питань діловодства.

В ході семінару начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Бавінова Т.О. ознайомила присутніх з нормативно-правовим, методичним, інформаційним забезпеченням організації діловодства, проаналізувала дотримання основних вимог щодо ведення діловодства. Також було розглянуто основні порушення при підготовці проектів розпоряджень райдержадміністрації та рішень колегії райдержадміністрації.


04 лютого 2017 року
Біди чужої не буває

04 лютого 2017 року з Устинівки до м. Краматорськ було відправлено гуманітарний груз для допомоги постраждалим внаслідок обстрілів російськими найманцями жителям м. Авдіївка, а також для підрозділів Збройних Сил України, котрі знаходяться в зоні загострення ситуації.

Протягом 2-3 лютого поточного року за ініціативи районної державної адміністрації, представниками партії “ Блок Петра Порошенка “ Солідарність” було організовано пункт прийому благодійної допомоги для оперативного збору й відправки в постраждалі райони необхідних речей першої необхідності.


На заклик відгукнулися трудові колективи практично усіх структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, райцентрових підприємств, підприємці, районна асоціація фермерів.

Було відправлено майже 2,5 тонни продукції: борошно, цукор, круп’яні і макаронні вироби, консерви,чай, олія, томати,ліки, свічки тощо на загальну суму більше 25 тис.грн.

Автомобіль для доставки товарів до пункту призначення забезпечило керівництво ПСП “ Україна”.


02 лютого 2017 року
Проаналізували, щоб покращити умови лікування

02 січня 2017 року на базі Устинівської центральної районної лікарні, за участю голови райдержадміністрації Анісімової-Шило О.І., голови районної ради Лещенка В.І. та селищного голови Пенькова І.О. відбулося засідання медичної ради .

На засіданні розглядалось питання підбиття підсумків діяльності галузі охорони здоров’я району за 2016 рік.

У своїй доповіді головний лікар Устинівської центральної районної лікарні Сербіненко С.О. відзначила, що в умовах зростаючих потреб населення в доступному і якісному медичному обслуговуванні нагально постають завдання щодо удосконалення структурно-функціональних моделей надання медичної допомоги.


Цей процес вимагає системних змін. Формування оптимальної системи охорони здоров’я передбачає відповідне належне фінансове забезпечення, яке не повинно бути нижчим за оптимально-мінімальний рівень.

На нараді виступила голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І., яка запевнила присутніх, що й надалі районна влада буде сприяти аби система охорони здоров’я району працювала стабільно. Наголосила також на активізації роботи щодо запрошення на роботу в Устинівську центральну районну лікарню молодих лікарів, зазначивши при цьому на активній співпраці райдержадміністрації з ЦРЛ в цьому питанні.


Заслухавши доповіді очільників закладів охорони здоров'я району, медична рада вирішила, що робота по наданню медичної допомоги населенню району потребує постійного удосконалення. Визначені пріоритетні питання в подальшій роботі на 2017 рік.


Африканська чума свиней: відбулось чергове засідання протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

02 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. за участю голів селищного та сільських рад провів засідання протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

Члени комісії заслухали інформацію в.о начальника управління Держпродспоживслужби в Устинівському районі Сиси О.Г. щодо ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України.

Загроза поширення африканської чуми досі залишається актуальною, проведення засідання комісії необхідне з метою затвердження і прийняття рішень стосовно заходів, які потрібно продовжувати виконувати в межах Устинівського району. Вжиті заходи допоможуть мінімізувати можливість занесення та розповсюдження на території району захворювання африканської чуми свиней (АЧС).


УВАГА! Звертаємось до всіх жителів району, які утримують у своїх господарствах свиней: у разі підозри на їх захворювання (підвищення температури тіла, задишка, кашель, пропадає апетит, посилюється спрага, напади блювоти і паралічу задніх кінцівок, на шкірі внутрішньої поверхні стегон, на животі, шиї, біля основи вух, на п'ятачку і хвості стають помітні червоно- фіолетові плями), одразу звертайтесь до ветеринарної служби. Не купляйте свиней, м'ясо та м’ясопродукти на стихійних ринках, в інших регіонах та без ветеринарних супровідних документів, не допускайте контакт свиней з іншими тваринами, які можуть переносити вірус.

Африканська чума розповсюджується дуже швидко. Не дійте самостійно, адже ваш вчинок може принести збитки не лише вам, а й господарствам усього району.


Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

02 лютого 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто порядок денний:

1. Про встановлення опіки над малолітньою дитиною.

2. Про взяття під соціальний супровід сім”ї які опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

4. Про надання згоди на відмову від прийняття спадщини малолітньою дитиною.

З кожного розглянутого питання прийняті відповідні рішення.


Вшанували пам`ять видатного співака

02 лютого2017 року після закінчення робочого дня небайдужі Устинівчани зібрались на площі селища, аби згадати Андрія Кузьменка– співака і письменника, який трагічно загинув у автокатастрофі цього ж дня 2 роки тому.

Розпочався захід хвилиною мовчання.

Група поціновувачів його творчості, попри холодну погоду, влаштували справді теплий вечір.

"Два роки минуло, але дотепер немає повного усвідомлення того, що Андрій на небесах. Його пісні змушують думати, що він живий. Ми дуже раді, що ви прийшли згадати Кузьму. Він живе у своїх піснях, словах..." - сказав один із організаторів заходу.


31 січня 2017 року
«Тіньова зайнятість» – незахищене майбутнє

31 січня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в районі.

Заслухано інформації начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шарун І.М. про виконання помісячного плану щодо працевлаштування на нові робочі місця в районі за січень-листопад 2016 року;


начальника Устинівського відділення Новоукраїнської ОДПІ Дубченко Т.Г. про здійснення Устинівським відділенням Новоукраїнської ОДПІ у січні 2017 року контрольно-перевірочної роботи щодо недопущення порушень у сфері зайнятості населення; завідувача Устинівським сектором обслуговування громадян Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області Савченко Г.Г про здійснені заходи Долинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в області у січні 2017 року щодо легалізації виплати заробітної плати та їх вплив на ситуацію із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; начальника відділу з питань праці та інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління соціального захисту населення Тараненка А.А. про виконання попередніх рішень засідання районної комісії.

За підсумками обговорення дано відповідні доручення.


30 січня 2017 року
Нарада у голови райдержадміністрації

30 січня 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та окремих районних установ.

На початку очільник району проінформувала присутніх про питання, які розглядалися на онлайн-нараді в обласній державній адміністрації, де зокрема наголошувалося на вжитті заходів щодо недопущення поширення захворюваності на африканську чуму свиней, стан спортивних майданчиків на територіях, підтримку та розвиток велоспорту тощо.


Далі розглянуто планові питання:

1.Про підсумки економічного та соціального розвитку району за 2016 рік та завдання на 2017 рік.

2.Про стан надання пільг учасникам бойових дій, зокрема стосовно авто – та залізничного перевезення, зв‘язку, санітарно – курортного лікування, здійснення лікування та проведення капітальних ремонтів.


3.Про санітарно – епідемічну ситуацію в районі та заходи щодо її поліпшення.

4.Про стан впровадження інклюзивної форми навчання в загальноосвітніх і в дошкільних навчальних закладах району.

5.Про план заходів, приурочених до відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

За результатами наради присутнім керівникам дано відповідні доручення.


27 січня 2017 року
Перевірено якість розгляду звернень громадян

27 січня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Ільченко Ю.В. провів засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на І квартал 2017 року.

Порядок денний:

1. Про звіт завідувача сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян за 2016 рік в порівнянні з 2015 роком та вжиття заходів щодо підвищення результативності розгляду звернень громадян.

2. Про звіт головного спеціаліста відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян за 2016 рік.

З кожного розглянутого питання прийняті відповідні рішення.


Ми пам’ятаємо Героїв Крут, ми пишаємося Героями АТО

27 січня, у с. Докучаєве вшанували 99-ту річницю подвигу Героїв Крут.

В рамках заходу учні Докучаєвської ЗШ І-ІІІ ступенів поклали квіти до пам’ятної дошки землякам, загиблим учасникам АТО Федитнику В.В., Правосудьку І.М. та вашували загиблих хвилиною мовчання.

За Героями Крут, за загиблими бійцями АТО в Устинівській Спасо-Преображенській церкві відслужили панахиду.


26 січня 2017 року
Відбулася колегія райдержадміністрації

26 січня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова –Шило О.І. провела засідання колегії райдержадміністрації.

З першого питаня порядку денного доповідала начальник відділу культури, туризму і культурної спадщини РДА Орбан Н.М. Зазначено, що відділом культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації по охороні пам'яток історії та культури в межах повноважень, здійснюються заходи з обліку об'єктів культурної спадщини та проведення і організація необхідних для їх забезпечення науково-пошукових, науково-дослідницьких охоронних робіт.


Аналіз роботи в сфері охорони пам'яток дозволяє визначити, що пріоритетним напрямком діяльності є запобігання порушення законодавства по охороні культурної спадщини шляхом погодження проектів земельних відводів та здійснення комплексу заходів для захисту пам'яток департаментом культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

В обговоренні питання взяли участь Устинівський селищний та Докучаєвський і Седнівський сільські голови.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шарун Ірина Миколаївна доповіла про заходи з легалізації зайнятості населення та заробітної плати.

З кожного розглянутого питання прийнято відповідні рішення.


Про неоціненну значимість жінки

26 січня 2017 року в малому залі адміністративного приміщення представниками Кіровоградської асоціації "Громадської ініціативи" "Жінки - 50% успіху України" було проведено тренінг "Механізм жіночої участі у місцевому самоврядуванні".

У заході взяли участь голова Устинівської районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І., голова Устинівської районної ради Лещенко В.І., жінки-депутати районної та селищної рад,представники преси, керівники громадських організацій, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, а також жінки-активістки селища Устинівка.


Захід пройшов у дискусійній формі з численними запитаннями та відповідями.


25 січня 2017 року
Засідання комісії по територіальній обороні

25 січня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. за участю окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих установ та організацій району провів чергове засідання комісії по територіальній обороні.

З інформацією виступив військовий комісар об’єднаного військового комісаріату Поповченко О.М. Мова йшла про організацію територіальної оборони в Устинівському районі; про збори оперативного резерву першої черги, про призов офіцерів запасу в районі, про підготовку до весняного призову на строкову військову службу, тощо.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення


Президент України відзначив нашого земляка бойовим орденом

25 січня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела зустріч з головою районної громадської організації учасників АТО, жителем смт Устинівка Малецьким В.Ф. та привітала з високою державною нагородою – орденом “За Мужність ІІІ” ступеня.

Молодший сержант Збройних Сил України Віктор Малецький був удостоєний орденом за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час бойових дій під Дебальцевим.

Очільник райдержадміністрації від імені усіх жителів Устинівського району подякувала нагородженому за активну громадську роботу, мужність, відвагу, патріотизм та вручила від себе особисто винагороду.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела особистий прийом громадян та пряму телефонну лінію. На прийом до очільника району звернулося 4 громадянина з питань оформлення субсидій, освітлення вулиць в смт Устинівка, сприяння в отриманні житла тощо.

За результатами особистого прийому та прямої телефонної лінії дано завдання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо детального опрацювання звернень та надання допомоги громадянам.


24 січня 2017 року
«Вишивана моя Україна» на Устинівській землі

24 січня 2017 року у приміщенні Управління Державної казначейської служби України в Устинівському районі в рамках Всеукраїнської акції «Вишивана моя Україна» відбулася презентація вишитої карти нашої Вітчизни, створеної руками працівників Державної казначейської служби України з усіх областей на честь 25-річчя Незалежності України.

На заході були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А., заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., представники трудових колективів, районних установ та закладів.


Перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. подякував казначеям за таку патріотичну акцію, а також наголосив, що в цей надскладний для нашої держави час питання єдності народу, всіх регіонів України та фінансової й економічної стабільності країни є чи не найголовнішими складовими на шляху до повної перемоги як над зовнішнім ворогом, так і над внутрішніми негараздами.

Як зазначила начальник управління Держказначейства у Устинівському районі Корніченко С.М., вишита карта України подорожує по всіх містах і селищах нашої Вітчизни, несучи високий дух патріотизму, об”єднуючи усім незримою ниткою любові до рідної землі.

Креативний витвір казначеїв перебував у нашому районі лише один день, а потім продовжив свою мандрівку іншими районами області. Згодом вона повернеться до Києва й займе своє почесне місце в музейних фондах.


23 січня 2017 року
Обговорено актуальні питання

23 січня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

На початку наради голова райдержадміністрації проінформувала присутніх про питання, які розглядалися на онлайн-нараді голови облдержадміністрації з структурними підрозділами обласної державної адміністрації. Мова йшла про створення об”єднаних територіальних громад, профілактику соціального сирітства, перевірку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та отримують державну допомогу щодо цільового використання коштів тощо.

Порядок денний, розглянутий на нараді:


1. Про стан впровадження на території району НВК та опорних шкіл.

2. Про релігійну ситуацію в районі.

3. Про впровадження автоматизованої системи контролю.

4. Про заходи, які вживаються в районі з профілактики захворювань на африканську чуму.

5. Про стан надання допомоги внутрішньопереміщеним особам із східних областей України та про підвищення заробітної плати працівникам соціальної сфери.

6. Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації «Про захист персональних даних».

7. Про роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано окремі доручення.


Семінар-нарада для голів та бухгалтерів селищної та сільських рад

23 січня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації начальник Устинівського відділення Новоукраїнської ОДПІ Дубченко Т.Г. за участю голови районної ради Лещенка В.І., першого заступника голови райдержадміністрації Яворського М.А. та окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації провела семінар-нараду з представниками селищної та сільських рад з питань впровадження змін до бюджетного та податкового законодавства України.

Порядок денний, розглянутий на нараді:

1. Декларування доходів одноосібників за 2016 рік.

2. Зміни до Податкового кодексу на 2017 рік.


3. Про проведення змін до рішень по ставках земельного податку прийнятих на 2020 рік відповідно до змін ПКУ.

4. Про затвердження рішень по ставках земельного податку, нерухомого майна єдиного податку для фізичних осіб на 2018 рік відповідно до ПКУ.

5. Про стан проведення нормативно грошової оцінки землі населених пунктів Устинівського району.

6. Про стан погашення податкового боргу по ПДФО за наслідками декларування минулих періодів, військовому збору та земельному податку по фізичних особах.

7. Про надання довідок про склад землі, яка знаходиться у користуванні для підтвердження с/г підприємствами статусу платника єдиного податку 4 групи на 2017 рік.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.


20 січня 2017 року
День Соборності України в школах району

У навчальних закладах Устинівського району цій даті було присвячено ряд заходів, проведених протягом 19-20 січня 2017 року.

У бібліотеках всіх навчальних закладів району оформлено тематичні виставки літератури, фотодокументів, періодичної преси, змінні експозиції „22 січня – День Соборності Украни“, „На шляху до соборної України“, „Ти у нас одна-єдина, наша ненька Україна“, „Україна – єдина і неділима “.

Зокрема, 20 січня 2017 року в Устинівській ЗШ І-ІІІ ст. було проведено відкритий урок на тему: „Година історичної правди“.


На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Семенюк А.А. Вчитель історії України підготувала слайд-шоу про День Соборності України, провела екскурс сторінками історії свята.

На закінчення заходу учні утворили живий ланцюг єдності і свободи.


Україні бути єдиній на віки!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. А в розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

З нагоди Дня Соборності в приміщенні дитячої бібліотеки для масового читача, бібліотекарями Устинівської Центральної районної бібліотеки для дорослих та дітей проведено годину історичної правди «Україна є, була, і буде».

На зазначеному заході демонструвалася презентація на тему «22 січня – День Соборності України»,та перегляд документальної стрічки «Акт злуки: відтворення історичної правди». Присутніх вразила українська народна пісня «Черемшина» у виконанні Юлії Коваленко.

Територіальна цілісність України, зкріплена кровю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. І ми повинні оберігати все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятати про незліченні жертви принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.


18 січня 2017 року
Привітали з ювілеєм учасника війни, ветерана праці

18 січня 2016 року голова районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І., голова районної ради Лещенко В.І., голова cільської ради Синяк В.Л., голова районної організації ветеранів України Будяк М.М. привітали учасника війни, ветерана праці, жительку с. Криничуватка Калникову Ганну Кузьмівну з 90-річним ювілеєм.

Чого тільки не випадало на тернистому шляху цієї жінки! Дитиною вона мріяла про безтурботні і безхмарні дні, а натомість пізнала голод, страх, втрату рідних.

Гості ювілярки вручили їй вітальну цінний подарунок та побажали міцного здоров’я, добра, миру та довгих років життя.


Засідання комісії по територіальній обороні

18 січня 2017 року голова районної державної адміністрації Анісімова - Шило О.І. за участю голови районної ради Лещенка В.І. провела засідання комісії по територіальній обороні.

Розглянуто порядок денний:

1. Про місця розміщення підрозділів ТрО та кому належать на сьогоднішній день приміщення.

2. Про місця харчування підрозділів ТрО та кому належать на сьогоднішній день приміщення.


3. Про місця в яких передбачене зберігання озброєння та боєприпасів та кому належать на сьогоднішній день приміщення.

4. Про місця зберігання засобів та майна служби КЕВ та кому належать на сьогоднішній день приміщення.

5. Про місця зберігання майна продовольчої служби та кому належать на сьогоднішній день приміщення.

6. Про місця зберігання техніки та кому належать на сьогоднішній день приміщення.

7. Про місця проведення стрільб зі стрілецької зброї з зазначенням дати та посади особи, якою погоджено питання проведення бойових (навчальних) стрільб.

8. Про пункт попереднього збору техніки.

9. Про пункт попереднього збору військовозобов”язаних.

10. про дільниці оповіщення сільських рад.

11. про пункт управління проведення мобілізації.

Прийнято відповідні рішення.


Виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення

18 січня 2016 року перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А. провів засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в районі та надав членам робочої групи доручення щодо проведення рейду на території селища.


В заході взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Шарун І.М., начальник Устинівського відділення Новоукраїнської ОДПІ Дубченко Т.Г., начальник відділу з питань праці та інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління соціального захисту населення Тараненко А.А. та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ульянкіна С.В.

Під час проведення рейду робоча група відвідала роботодавців смт Устинівка, зокрема магазини «Червоний», “Маркет” та ФОП “Богданов В.В”.

Під час проведення заходу особлива увага приділялася перевірці розміру мінімальної заробітної плати.


17 січня 2017 року
День соцзахисту на території Олександрівської сільської ради

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації 17 січня 2017 року здійснено виїзд “мобільного соціального офісу” на територію Олександрівської сільської ради.

В ході виїзду було прийнято 47 громадян, від яких надійшло 40 заяв на призначення житлової субсидії, 3 заяви на призначення допомоги одиноким матерям, 4 заяви на призначення пільг. Всім громадянам надано консультацію щодо порядку призначення та виплати житлової субсидії у 2017 році, надання пільг та отримання допомоги.

Спільно з представником сільської ради обстежено умови проживання двох сімей одержувачів соціальних допомог та складено відповідні акти.

З суб’єктами господарювання, які використовують найману працю на території Олександрівської сільської ради проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання чинного законодавства з питань праці щодо дотримання виплати розміру мінімальної заробітної плати не нижче 3200грн та застосування диференціації заробітної плати шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів праці.


16 січня 2017 року
Нарада у голови райдержадміністрації

16 січня 2017 року голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих підприємств, установ та організацій району.

На початку наради голова райдержадміністрації Анісімова – Шило О.І. проінформувала присутніх про питання, які розглядалися на онлайн-нараді голови облдержадміністрації з структурними підрозділами обласної державної адміністрації.

Порядок денний, розглянутий на нараді:


1. Про хід виконання заходів щодо підвищення якості надання освітніх послуг у 2016-2017 навчальному році.

2. Про стан виконання планових показників податкових надходжень в 2016 році та перспективи виконання податкових надходжень у 2017 році.

3. Про заходи щодо підвищення рівня оплати праці в районі та налагодження співпраці з даного питання з органами місцевого самоврядування.

4. Про заходи із забезпечення активного відпочинку дітей у канікулярний період.


5. Про стан утримання доріг.

6. Про перспективний план роботи райдержадміністрації та районної ради на 2017 рік в частині підготовки питань на розгляд колегії райдержадміністрації та сесій районної ради та про підготовку до співбесід з головами виконкомів селищної і сільських рад.

7. Про вжиті заходи щодо забезпечення житлом молодих спеціалістів.

8. Про стан виконання контрольних документів.

9. Про функціонування на території району консультаційних пунктів ЦО та пунктів обігріву.

Далі на нараді було заслухано звіти кожного із керівників установ, які брали участь в нараді, про виконання основних заходів, що були заплановані на 2016 рік та першочергові завдання на 2017 рік.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано окремі доручення.


Проведено семінар із працівниками соціальної роботи

16 січня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації заступником голови райдержадміністрації Дворовенком В.П., директором центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Петренко А.Ф. було проведено навчальний семінар з фахівцями із соціальної роботи з питань здійснення соціального супроводу сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Семінар відкрив заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., який наголосив на необхідності допомоги сім’ям, що перебувають в складних життєвих обставинах, які проживають на території району.


Директором центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Петренко А.Ф. було роз’яснено нормативно-правові акти в сфері попередження та протидії торгівлі людьми в Україні, наголошено на постановах щодо встановлення статусу постраждалої особи та взаємодії суб’єктів. Також роз’яснено інструкцію щодо збору та моніторингу інформації, наголошено саме на обов’язках щодо формування оцінки потреб та плану реабілітації.

Під час семінару учасники розглядали конктертні історії постраждалих осіб на підставі яких і формували оцінку потреб та план реабілітації, брали активну участь в обговоренні теми, відверто ділилися власними роздумами та емоціями, щодо даної проблематики.

По завершенню семінару, учасники виказали подяку за надані теоретичні та практичні знання, роздаткові матеріали.


Семінар з уповноваженими особами селищної та сільських рад

16 січня 2017 року в приміщенні управління соціального захисту населення відбувся семінар з уповноваженими особами селищної та сільських рад з питань надання населенню різних видів соціальних допомог, житлових субсидій, пільг.

Начальник управління соціального захисту населення Шарун І.М. детально проінформувала присутніх про прийом та призначення житлових субсидій в 2017 році, а також звернула увагу на оформленні відповідних документів для надання державних соціальних допомог сім'ям з дітьми , малозабезпеченим сім'ям, надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням місячного доходу сім'ї.

Крім цього, обговорювались питання оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок ЧАЕС, призначення допомоги внаслідок психічного розладу, дотримання законодавства про працю в частині виплати мінімальної заробітної плати не нижче 3200грн, оформлення стендів по призначенню соціальних допомог , виїзди “мобільного офісу”, різне. 


13 січня 2017 року
Щедрі щедрування від чарівної малечі

13 січня 2017 року у приміщенні райдержадміністрації щедрувальна група з районного Будинку дитячої та юнацької творчості колядками та щедрівками привітали колективи райдержадміністрації та районної ради з Різдвяними святами.

Дзвінкими голосами та рясно посіваючи на врожай в новому році, щедрівники представили низку колядок та побажали благополуччя, миру та спокою у родинах.

Голова  райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. у свою чергу подякувала щедрувальникам за щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитись у Новому році.


12 січня 2017 року
Вирішено питання соцзахисту громадян

12 січня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. провів засідання комісії з розгляду і призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, пільг та субсидій у виняткових випадках передбачених чинним законодавством та призначення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам.

Рішенням комісії призначено соціальні виплати 1 внутрішньопереміщеній особі та державну соціальну допомогу призначено 3 малозабезпеченим сім’ям.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 8 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.


05 січня 2017 року
Вітали із прийдешніми святами працівників держустанов

05 січня 2017 року у приміщенні райдержадміністрації лунали привітання із нагоди прийдешніх свят – Нового року та Різдва Христового. Творчий колектив районного Будинку культури підготував святкову концертну програму для працівників державних установ.

У свою чергу керівництво району теж долучилося до привітань із прийдешніми святами. Із вітальними словами до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. та побажала усім, щоб рік прийдешній був щедрим на сміливі плани і бажані перемоги, цікаві задуми, шляхетні устремління та подарував довгоочікуваний мир в державі. Зичила міцного здоров’я усім, сімейного щастя, затишку, любові та неповторних різдвяних свят.

Після завершення привітань, очільник району передала творчому колективу РБК солодкі подарунки як подяку за гарно виконані вокальні номери перед глядачами.


04 січня 2017 року
Засідання комісії по визначенню та відшкодуванню збитків

04 січня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Яворський М.А. провів засідання комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам.

Розглянуто заяву, що надійшла повторно від керівництва ПП «Ганно – Требинівське» про встановлення нанесеної шкоди та відшкодування збитків.

Комісією прийнято відповідне рішення.


03 січня 2017 року
Не зупинятися на досягнутому

03 січня 2017 року голова Устинівської районної державної адміністрації Анісімова-Шило О.І. зустрілася та дала інтерв`ю представникам районної газети “Трудівник Устинівщини”.

Під час проведення інтерв`ю очільник району проаналізувала роботу галузей щодо соціально-економічного та культурного розвитку Устинівського району в 2016 році: залучення інвестицій, стану промисловості і сільського господарства, ЖКГ, соціального захисту громадян, фінансової спроможності громад, доходів та видатків районного бюджету, питань зайнятості, стану освіти, культури та медицини. Йшлося й про перспективи та пріоритетні завдання 2017 року щодо розвитку району.


Шановні жителі Устинівщини!

Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

У щоденних турботах добігає кінця 2016 рік. Насичений на знаменні події і трудові здобутки, він став надійним плацдармом на шляху соціальних та економічних реформ. У процесі значних суспільних перетворень труднощі ще не відступили, але ми переконані, що гідно переможемо їх. Величезне прагнення змінити власне життя на краще та зроблені добрі й корисні справи вселяють оптимізм і стверджують – в новий рік країна увійде сильнішою. А сила наша, передусім, у стабільності та єдності, де перемагає державна мудрість і людське взаєморозуміння. Це – осмислена, системна та напружена співпраця, професіоналізм, відповідальність кожного громадянина та неухильне виконання своїх обов’язків перед сім’єю, громадою і державою.

Новий рік та Різдво Христове – яскрава ялинка, святкові подарунки, душевна гармонія і довгоочікуваний відпочинок серед найдорожчих людей. Адже ці чарівні зимові свята наповнюють всіх нас життєвою енергією, дарують світлі надії, гуртують навколо споконвічних християнських цінностей.

Нехай наступний, 2017 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!

З повагою голова Устинівської районної державної адміністрації Анісімова-Шило Ольга Іванівна.


Архів новин

Архів новин


  © Фесенко Олександр, 2011