Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністрація
Архів новин

29 грудня 2011 року

29.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів засідання колегії райдержадміністрації.

Розглянуто питання

1.Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових паїв.

2.Про виконання виконкомом Димитровської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

3.Про стан виконання рішення колегії райдержадміністрації від 28 вересня 2011 року №25 та розпорядження голови райдержадміністрації від 7 жовтня 2011 року №795-р «Про результати виконання виконкомом Докучаєвської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади».

Прийнято відповідні рішення.


28 грудня 2011 року

28.12.2011 року у великій залі райдержадміністрації проведено семінар з ініціативними групами громадських об’єднань територіальних громад, які вийшли переможцями Проекту ПРООН «Місцевий розвиток – орієнтований на громаду».


28.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання оргкомітету з організації та проведення в районі Новорічних та Різдвяних свят.

Обговорено результати проведених ста стан готовності до наступних заходів з проведення святкування.


27 грудня 2011 року

27.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. взяв участь у пленарному засідання сесії районної ради.

Розглянуто питання про звіт голови районної ради, про Програму розвитку малого підприємництва в Устинівському районі на 2012-2013 роки, про районну Програму «Освітній округ – 2015» та інші.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


26 грудня 2011 року

26.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств та установ району.

Розглянуто питання:

1. Про реалізацію завдань і заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених у районній програмі «Центральний регіон – 2015» на території Ганно-Леонтовичівської сільської ради.

2. Про стан реалізації завдань і заходів районної програми «Центральний регіон – 2015» на території Ганно-Леонтовичівської сільської ради в розрізі галузей.

3. Про виконання очікуваних результатів виконання надходжень до бюджетів за грудень 2011 року та за січень-грудень 2011 року.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


26.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. взяв участь у нараді з працівниками клубних та бібліотечних закладів району.

Розглянуто питання про підсумки роботи за поточний рік та підготовку до новорічних та різдвяних свят.

Прийнято відповідні рішення.


23 грудня 2011 року

23.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів зустріч з 14 багатодітними матерями району та вручив їм нагрудний знак і посвідчення почесного звання України «Мати-героїня».


23.12.2011 року в РБК голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. урочисто відкрив новорічну ялинку.


23.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Затверджено план роботи комісії на 2012 рік.


23.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання державної протиепізоотичноїкомісії.

Розглянуто питання про накладання карантинних обмежень.

Прийнято відповідні рішення.


22 грудня 2011 року

22 грудня голова райдержадміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розглянуто питання про виконання районного бюджету у 2011 році.

Дано відповідні доручення.


22 грудня заступник голови райдержадміністрації Блажко О.Г. провів засідання районного комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури .

Заслухано інформацію про підсумки роботи комітету у 2011 році.

Прийнято відповідні рішення.


22 грудня голова райдержадміністрації Абрамов А.А. та заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. взяли участь в родинному святі «Різдвяні зустрічі», яке відбулося в школі естетичного виховання.

Вихованці закладу отримали новорічні подарунки


21 грудня 2011 року

21.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. взяла участь та вручила подарунки обдарованим дітям району для яких у приміщенні Устинівської ЗШ І-ІІІ ст.. відкрито новорічну ялинку.


21.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання по врегулюванню земельних та майнових відносин. Розглянуто 6 заяв громадян про надання їм земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято відповідні рішення.


21.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання комісії з питань призначення житлової субсидії, пільг та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Розглянуто дві заяви від громадян про призначення допомоги як малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято відповідні рішення.


21.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення.

Розглянуто питання;

1.Про результати проведення рейду по сільгосппідприємствам та торговим об’єктам на території Криничненської сільської ради.

2. Про формування робочих підгруп для проведення роботи щодо обстеження торгових точок на території Устинівської селищної ради.

3. Про затвердження плану роботи робочої групи на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення


20 грудня 2011 року

20.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та голова районної ради Гавриш В.А. привітали особовий склад РВ УМВС України в Кіровоградській області з нагоди їх професійного свята та вручили подарунки – сертифікат на 3000 грн. для придбання оргтехніки.


19 грудня 2011 року

19.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., перший голови районної державної адміністрації Малюта В.В., заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. відвідали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають відповідно на території Криничуватської, Докучаєвської та Димитровської сільських рад, і вручили їм подарунки з нагоди Дня св.Миколая та листівка-привітання від Президента України В.Ф. Януковича.

Акцією охоплено усі населені пункти району, в яких проживають діти даної категорії. Подарунки їм було вручено керівниками структурних підрозділів, закріпленими за територіями.


19.12.2011 року перший голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, районних установ та організацій.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про стан виконання завдань та заходів, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015» по території Жовтневої сільської ради.

3. Про стан реалізації заходів районної програми «Центральний регіон-2015» в галузі зовнішнього освітлення населених пунктів.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


19.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в районі Новорічних та Різдвяних свят.

Прийнято відповідні рішення та затверджено святкові заходи.


_

16 грудня 2011 року

16.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання спостережної комісії. Розглянуто 18 подань адміністрації установи ВК-37 про умовно-дострокове звільнення 12 засуджених, які відбувають покарання та 6-про пом’якшення режиму утримання.

Прийнято відповідні рішення.


15 грудня 2011 року

15.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання:

1. Про стан реалізації заходів щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд ЦО в 2011 році.

2. Про затвердження плану роботи комісії на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення.


15.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання з опрацювання питань перегляду існуючих договорів оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності та земельних часток (паїв).

Розглянуто питання про стан проведення перегляду існуючих договорів оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності та земельних часток (паїв) в частині збільшення розміру орендної плати до рівня не менше 3% від нормативної грошової оцінки земель.

Прийнято відповідні рішення.


15.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комітету по доступності до об’єктів соціальної сфери.

Обговорено стан пандусів біля об’єктів торгівлі.

Прийнято відповідні рішення.


14 грудня 2011 року

14.12.2011 року в районі побував перший заступник голови обласної державної адміністрації Ніколаєнко А.І. У ході візиту він зустрівся та обговорив питання соціально-економічного розвитку району з головою райдержадміністрації Абрамовим А.А. та головою районної ради Гавришом В.А., а також взяв участь в урочистому відкритті в смт Устинівка соціальної аптеки №1, у презентації встановленого обладнання за енергозберігаючими технологіями (65 металопластикових вікон) в Криничненській ЗШ І-ІІІ ст., вручив рентген обладнання для ЦРЛ, відвідав «соціальний куточок» в магазині «Маркет» у районному центрі, майданчик для ігор в ДНЗ «Сонечко» та будівництво провідного газопроводу Садки-Устинівка.

Проведені заходи реалізовано в рамках районної програми «Центральний регіон – 2015».


14.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових питань.

Розглянуто 18 заяв від громадян щодо надання їм земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято відповідні рішення.


13 грудня 2011 року

13.12.2011 року робочою групою, склад якої затверджено відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації, здійснено перевірку виконкому Димитровської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади.


13.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання комісії з питань призначення житлової субсидії, пільг та допомог малозабезпеченим сім’ям.

Розглянуто 6 заяв від громадян про надання допомоги як малозабезпеченим сім’ям та 2 заяви про призначення житлової субсидії.

Прийнято відповідні рішення.


13.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району.

Обговорено нагальні питання діяльності зазначених підрозділів.


29.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комітету по створенню ОСББ багатоквартирних будинків.

Вирішили призначити дати приведення зборів багатоквартирних будинків селища щодо створення ОСББ.


12 грудня 2011 року

12.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, організацій та підприємств району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень попередньої апаратної наради.

2. Про стан реалізації завдань і заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених в районній програмі «Центральний регіон – 2015» в галузі культури.

3. Про стан реалізації завдань і заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених в районній програмі «Центральний регіон – 2015» в галузях водопостачання та водовідведення і газифікації.

4. Про результати перевірки санітарного стану населених пунктів району.

5. Різне.


12.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів нараду з керівниками загальноосвітніх закладів району. Розглянуто питання про відзначення в освітніх закладах Дня св.Миколая, новорічних та Різдвяних свят, про підтримання у приміщеннях температурного режиму під час канікул, про передплату на періодичні видання.

Прийнято відповідні рішення.


9 грудня 2011 року

09.12.2011 року службою у справах дітей райдержадміністрації проведено семінар-нараду із секретарями селищної та сільських ради.

Розглянуто питання:

1.Про контроль за умовами проживання дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

2. Про діяльність органів опіки та піклування при селищній та сільських радах.

Дано відповідні рекомендації.


09.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових відносин.

Розглянуто 14 заяв від громадян про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.


09.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. та керівник апарату районної державної адміністрації Скурчак Н.В. взяли участь у засіданні громадської ради.

Розглянуто питання:

1.Про проект районної програми «Освітній округ 2011-2015».

2.Про надання певним категоріям громадян району соціальних виплат, не передбачених на загальнодержавному рівні.

3.Про інформацію голови громадської ради за результатами участі в семінарі, що відбувся в м.Дніпропетровськ 2 грудня поточного року.

4.Різне.

Прийнято відповідні рішення.


8 грудня 2011 року

08.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіди з керівниками та бухгалтерами структурних підрозділів райдержадміністрації з питань попереднього розгляду бюджетних запитів по головних розпорядниках коштів районного бюджету на 2012 рік.


08.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії по захисту прав дитини.

Розглянуто питання:

1. Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житла.

2. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийнято відповідні рішення.


08.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання районного комітету по забезпеченню доступності інвалідів та інших малозабезпечених груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Розглянуто питання про стан забезпечення доступності інвалідів до об’єктів торгівлі на території району.

Прийнято відповідні рішення.


7 грудня 2011 року

07.12.2011 року заступник голови голова районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів виїзне засідання спостережної комісії в установі ВК-37 на території Інгульської сільської ради.

Розглянуто три питання про умовно-дострокове звільнення і два – про переведення на пом’якшений режим утримання засуджених, які відбувають покарання в даній установі.

Прийнято відповідні рішення.


07.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових відносин.

Розглянуто 45 заяв громадян про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято відповідні рішення.


07.12.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання робочої групи по узгодженню районної програми зайнятості населення на 2012-2014 роки.

Прийнято рішення надіслати районну програму зайнятості населення на 2012-2014 роки головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації для розгляду.


07.12.2011 року в малій залі райдержадміністрації для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі проведено юридичний всеобуч з питань розгляду змін в пенсійному законодавстві.


6 грудня 2011 року

06.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання державної протиепізоотичної комісії.

Розглянуто питання про накладення карантинних обмежень по сказу на територіях Докучаєвської та Степанівської сільських рад.

Прийнято відповідні рішення.


5 грудня 2011 року

05.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств та установ району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень попередньої апаратної наради.

2. Про стан реалізації завдань і заходів, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015», на території Криничненської сільської ради.

3. Про стан реалізації завдань і заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015», в галузі освіти.

4. Про виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації за листопад 2011 року.

5. Різне.

Прийнято відповідні рішення.


05.12.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., взяв участь у нараді з головами територіальних громад.

У порядку денному:

привітання селищного, сільських голів з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування;

про річні звіти по зверненнях громадян;

про плани роботи селищної, сільських рад на 2012 рік;

про оформлення фінансових підтверджень документів оплати виконаних заходів програми «Центральний регіон-2015».

П’ятьох працівників місцевого самоврядування відзначено грамотами районної ради, двох – спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.


05.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. взяв участь у проведенні благодійної акції для дітей з обмеженими фізичними можливостями приуроченої до Міжнародного дня інвалідів та в рамках фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші».

Дітям – учасникам акції, вручено солодощі.


2 грудня 2011 року

02.12.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів телефонну «гарячу лінію» з жителями району.

Зателефонували 14 осіб. Порушені питання стосувалися здебільшого захисту громадян, вирішення їх побутових проблемних питань тощо.


02.12.2011 року керівник апарату районної державної адміністрації Скурчак Н.В. провела засідання районної ради по роботі з кадрами.

Розглянуто питання про організацію роботи конкурсних комісій в структурних підрозділах райдержадміністрації

Прийнято відповідні рішення.


1 грудня 2011 року

01.12.2011 року керівник апарату районної державної адміністрації Скурчак Н.В. провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі тижня права.

Розглянуто питання про хід підготовки до реалізації затверджених відповідних заходів про хід підготовки до реалізації затверджених відповідних заходів щодо проведення в районі тижня права з 5 по 9 грудня поточного року.

Прийнято відповідні рішення.


01.12.2011 року в районному центрі зайнятості, за участю представників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, проведено засідання «Круглого столу» на якому обговорено питання про забезпечення реалізації особами з інвалідністю права на трудову діяльність та підвищення ефективності надання їм соціальних послуг.


30 листопада 2011 року

30.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів засідання колегії райдержадміністрації.

Розглянуто питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2011 року.

2. Про підготовку господарського комплексу району до роботи в складних погодних умовах 2011-2012 років.

3. Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 6 квітня 2011 року №144-р «Про проведення підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення 2012 року».

Прийнято відповідні рішення.


30.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., провів засідання районної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (ради громад).

Розглянуто питання:

1. Про організацію харчування у шкільних та дошкільних навчальних закладах району.

2. Про підготовку та відзначення в районі Дня св.Миколая, новорічних та Різдвяних свят.

Прийнято відповідні рішення.


29 листопада 2011 року

29.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району.

Обговорено стан криміногенної ситуації в районі, надходження до бюджетів та інші питання.


29.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., за участю заступників голови райдержадміністрації та окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

Розглянуто питання:

1. Про стан виплати заробітної плати в районі.

2. Про створення резерву ПММ.

3. Про звіт голови ради товаровиробників району.

4. Про переобрання голови ради товаровиробників району.

5. Різне.

Прийнято відповідні рішення.


29.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Розглянуто питання про посилення протидії захворюванню на африканську чуму свиней в району.

Прийнято відповідні рішення.


29.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела робочу нараду з окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі з питань завершення процедури купівлі квартир для працівника галузі «охорона здоров’я».

Прийнято відповідні рішення.


28 листопада 2011 року

26.11.2011 року в смт Устинівка біля знаку, встановленого в пам’ять про земляків-жертв голодорому, за участю керівництва району, трудових колективів, представників громадських організацій району відбувся захід із вшанування померлих від голоду в 1932-1933 роках.

До пам’ятного знаку покладено квіти, було запалено ритуальні свічки, місцевим священнослужителем відправлено молебень за померлими від голодомору.


28.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання конкурсної комісії по заміщенню вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Визначено переможця конкурсу.


28.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Про виконання протокольних доручень.

2. Про стан реалізації завдань і заходів, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015», на території Степанівської сільської ради.

3. Про стан реалізації завдань і заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015», з питань зовнішнього освітлення населених пунктів.

4. Про підсумки роботи районної організації Товариства Червоного Хреста України за 10 місяців 2011 року.

5. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


25 листопада 2011 року

25.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіди з головами та секретарями Степанівської, Інгульської, Докучаєвської, Криничуватської, Седнівської сільських рад, керівників сільгосппідприємств, закладів соціальної сфери даних територій.

Розглянуто питання про формування місцевих бюджетів на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення.


25.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з окремими керівниками і відомств України в районі, на якій заслухано звіти про виконання доручень за результатами наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області.

Прийнято відповідні рішення.


25.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії з питань врегулювання земельних та майнових відносин.

Розглянуто 10 заяв громадян про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято відповідні рішення.


25.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Розглянуто питання про надання дозволу на продаж житла, про позбавлення батьківських прав, розгляд заяв та інше.

Прийнято відповідні рішення.


24 листопада 2011 року

24.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіди з головами та бухгалтерами Димитровської, Ганно-Требинівської, Березівської, Ганно-Леонтовичівської, Устинівської селищної та сільських рад, керівників сільгосппідприємств, закладів соціальної сфери даних територій.

Розглянуто питання про формування місцевих бюджетів на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення.


24.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання комісії з розгляду і призначення субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у виняткових випадках, передбачених чинними законодавством.

Розглянуто 8 заяв від громадян.

Прийнято відповідні рішення.


24.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з головним лікарем ЦРЛ, начальниками окремих органів міністерств і відомств України в районі.

Розглянуто питання про вжиті організаційні заходи щодо придбання житла для працівників лікувальних закладів району.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


23 листопада 2011 року

23.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіди з головами та бухгалтерами Олександрівської, Жовтневої, Сонцівської, Криничненської, Брусівської сільських рад.

Розглянуто питання про формування місцевих бюджетів на 2012 рік.

В нараді взяли участь керівники податкової служби району та фінансового управління райдержадміністрації.


23.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України в районі з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення.

Розглянуто питання:

1. Про підсумки роботи робочої групи за 10 місяців 2011 року.

2.Про середньо районний розмір заробітної плати.

3.Про виконання рішень попереднього засідання робочої групи.

Прийнято відповідні рішення.


23.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з підприємцями-фізичними особами, на якій розглянуто питання про ситуацію, яка склалася на споживчому ринку району.

Обговорено стан торгівельних закладів, умови надання ними послуг населенню та інше.

Прийнято відповідні рішення.


23.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії з питань врегулювання земельних та майнових відносин.

Розглянуто 15 заяв громадян про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято відповідні рішення.


22 листопада 2011 року

22.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення.

Розглянуто питання.

1. Про результати роботи робочої групи за 8 місяців 2011 року.

2. Про стан виконання протокольного рішення від 13.09.2011 року.

3. Різне.

Прийнято відповідні рішення.


22.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів нараду з орендарями ставків, розташованих на території району.

Розглянуто питання про стан утримання водоймищ та підняття орендної плати.

Прийнято відповідні рішення.


22.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання оргкомітету з підготовки відзначення в районі Дня пам’яті жертв голодомору та 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України, який відбувся 1 грудня 1991 року.

Прийнято відповідні рішення.


21 листопада 2011 року

21.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з директорами навчальних закладів району.

Розглянуто нагальні питання щодо здійснення навчального процесу в школах району.

Прийнято відповідні рішення.


21.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень попередньої апаратної наради.

2. Про стан реалізації завдань і заходів, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015», на території Докучаєвської сільської ради.

3. Про стан реалізації завдань і заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015», в галузі охорони здоров’я.

4. Про заходи щодо оформлення документації на будівництво об’єктів та житлових споруд, у тому числі збудованих.

5. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


18 листопада 2011 року

18.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В., керівники фінансового управління райдержадміністрації та податкової служби провели нараду-співбесіди з головами та бухгалтерами Інгульської, Олександрівської та Седнівської сільських рад з питань формування показників бюджетів на 2012 рік.


18.11.2011 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячені Дню працівників сільського господарства.

Голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. вручив 19 працівникам аграрного сектору економіки району Почесні грамоти райдержадміністрації та цінні подарунки.


17 листопада 2011 року

17.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів нараду із селищним головою, керівниками окремих установ та організацій району.

Розглянуто питання про стан забезпечення закладів соціальної сфери проточною водою.

Прийнято відповідні рішення.


17.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. та головний санітарний лікар району Сорокоумов В.М. здійснили виїзди на території Ганно-Леонтовичівської та Седнівської сільських рад з метою перевірки температурного режиму в освітніх закладах.

Проведено зустрічі з педколективами місцевих шкіл, на яких обговорено питання щодо стану функціонування закладів освіти та хід навчального процесу.


16 листопада 2011 року

16.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення в районі Міжнародного дня інвалідів.

Заслухано інформації про хід реалізації затверджених заходів.


16.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. та головний санітарний лікар району Сорокоумов В.М. відвідали навчальні заклади в с.Криничному, с.Криничуватці, с.Жовтневому та с.Димитровому. Перевірено температурний режим у приміщеннях шкіл, проведено зустрічі з педагогічними колективами на яких обговорено нагальні питання здійснення навчального процесу.


16.11.2011 року керівник апарату районної державної адміністрації Скурчак Н.В. провела семінар-нараду з секретарями селищної та сільських рад, працівниками апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Розглянуто питання:

1. Про стан ведення діловодства.

2. Про порядок здійснення контролю за додержанням термінів виконання документів.

3. Про звернення громадян.

4. Різне.

Прийнято відповідні рішення.


15 листопада 2011 року

15.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками правоохоронних органів та контролюючих органів району.

Розглянуто питання про стан криміногенної ситуації в районі, надходження до бюджету та інші.

Прийнято відповідні рішення.


15.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. керівники фінансового управління райдержадміністрації та податкової служби в районі провели нараду-співбесіди з головами та бухгалтерами Ганно-Требинівської, Димитровської, Жовтневої, Інгульської, Криничненської, Криничуватської сільських рад з питань формування показників бюджету на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення.


14 листопада 2011 року

14.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1.Аналіз виконання протокольних доручень попередньої апаратної наради.

2. Про криміногенну ситуацію в районі за 10 місяців 2011 року.

3.Про тепловий режим в навчальних закладах району.

4.Про стан реалізації завдань заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015» на території Устинівської селищної ради.

5.Про стан реалізації завдань і заходів, основних показників соціально-економічного розвитку району, визначених у районній програмі «Центральний регіон-2015» у галузі доріг та транспортних споруд.

6. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


14.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. за участю керівників фінансового управління райдержадміністрації та податкової служби в районі провели нараду-співбесіду з головами та бухгалтерами Ганно-Леонтовичівської, Брусівської і Березівської сільських рад з питань формування показників бюджету на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення.


11 листопада 2011 року

11.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Обговорено питання про результати інвестиційного форуму, який відбувся в облдержадміністрації та про нараду з питань житлового будівництва.

Розглянуто стан підготовки бюджету на 2012 рік та інші питання.

Дано відповідні доручення.


11.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками окремих відповідних підрозділів з питань ситуації по житловому будівництву, яка склалася в районі.

Прийнято відповідні рішення.


11.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання комісії з питань надання житлових субсидій, державних допомог малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято відповідні рішення.


11.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання оргкомітету з питань підготовки до відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів.

Затверджено відповідні заходи.


11.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії з питань врегулювання земельних та майнових відносин в районі.

Розглянуто 11 заяв про надання земельних ділянок.

Прийнято відповідні рішення.


10 листопада 2011 року

10.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. та головний санітарний лікар району Сорокоумов В.М. здійснили перевірку температурно-теплового режиму навчальних закладів району.


9 листопада 2011 року

09.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів особистий прийом громадян на території Ганно-Требинівської сільської ради.

На прийомі побувало 5 осіб.

Також голова райдержадміністрації Абрамов А.А. та перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провели зустріч з активом місцевої громади – учасники проекту ПРООН «Проект розвитку, орієнтований на громаду». Обговорено шляхи реалізації проекту реорганізації місцевої школи в НВК школа-сад.


09.11.2011 року перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провела засідання робочої групи з питань узгодження проекту районної програми зайнятості населення на 2012-2013 роки.

Прийнято відповідні рішення.


8 листопада 2011 року

08.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та голова районної ради Гавриш В.А. взяли участь в проведенні УІІ районної конференції організації ветеранів України.

В роботі конференції також брали участь голови територіальних громад.

Підбито підсумки роботи районної організації ветеранів України за звітний період, проведено переобрання голови ветеранської організації, розглянуто інші питання соціального характеру та пенсійного забезпечення.


08.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела семінар-нараду з селищним та сільськими головами та бухгалтерами селищної та сільських рад з питань формування місцевих бюджетів на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення та дано доручення щодо формування бюджетів.


7 листопада 2011 року

07.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, районних організацій, установ та підприємств.

Розглянуто питання про стан виконання основних показників соціально-економічного розвитку району за січень-вересень 2011 року, про організацію роботи та функціонування консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації, зокрема-комісій.

Дано відповідні доручення.


07.11.2011 року заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. та голова районної ради Гавриш В.А. привітали районну збірну команду з футболу «Агрокомплекс» за зайняте 3 місце в чемпіонаті області з футболу сезону 2011 року та вручили призерам бронзові медалі, дипломи та грошові премії.

Захід відбувся в приміщення районного Будинку культури.


4 листопада 2011 року

04.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та голова районної ради Гавриш В.А. привітали трудові колективи установ соціальної сфери району з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери. П’ятьох соціальних працівників нагороджено грамотами обласного та районного рівнів, а також цінними подарунками.

Захід відбувся у великій залі районної державної адміністрації.


04.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В., начальник фінансового управління районної державної адміністрації Гладка А.В. провели нараду-співбесіду з керівниками окремих установ, відділів та управлінь з питань формування районного бюджету на 2012 рік.


04.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання районної комісії по врегулюванню земельних та майнових відносин.

Розглянуто 8 заяв по наданню земельних ділянок.

Прийнято відповідні рішення.


3 листопада 2011 року

03.11.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання робочої групи по підготовці проекту районної Програми зайнятості населення на 2012-2013 роки.

Прийнято відповідні рішення.


03.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. взяв участь у засіданні медичної ради.

Розглянуто питання про підсумки роботи лікувальних закладів району за 10 місяців поточного року.


03.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Розглянуто питання про накладання карантину в смт Устинівка та про затвердження плану заходів по ліквідації захворювання тварин на сказ.

Прийнято відповідні рішення.


2 листопада 2011 року

02.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіди з керівниками та бухгалтерами бюджетних установ з питань бюджетних запитів до районного бюджету на 2012 рік.


02.11.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання оргкомітету по відзначенню в районі Дня людей з фізичними вадами.

Затверджено відповідні районні заходи.


1 листопада 2011 року

01.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів особистий прийом громадян. Звернулося 6 чоловік. Порушувалися питання про врегулювання земельних відносин та поліпшення соціально-побутових умов проживання.


01.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., голова районної ради Гавриш В.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. взяли участь у презентаціях «Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», які проведено на територіях Ганно-Требинівської сільської ради та Устинівської селищної ради.


01.11.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району.

Обговорено питання про стан правопорушень в населених пунктах, надходження до бюджетів та інші.


31 жовтня 2011 року

31.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

1.Розглянуто питання:

2.Про підсумки участі району в обласній виставці-ярмарку.

3.Про роботу територіального центру за 9 місяців 2011 року.

4.Про стан формування районного бюджету на 2012 рік.

Додатково розглянуто питання про виконання протокольних доручень, про очікуване виконання місцевих бюджетів та надходжень до державного бюджету.

Дано окремі доручення.


28 жовтня 2011 року

28.10.2011 року з нагоди 67-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в районному центрі проведено урочистий мітинг та покладання квітів до меморіалу Слави.

В заходах взяли участь керівництво району, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники трудових колективів та громадських організацій.


28.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. взяв участь у пленарному засіданні сесії районної ради.

Розглянуто питання:

1. Про внесення змін до районної програми «Центральний регіон – 2015».

2. Про виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2011 року.

3. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2011 року.

4. Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2011 рік».

5. Інші.


28.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. взяв участь у засіданні ради відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Розглянуто підсумки роботи закладів культури району у жовтні поточного року.


27 жовтня 2011 року

27.10.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. взяла участь в засіданні постійної районної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій, власності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва.

Розглянуто питання, внесені до розгляду денного сесії районної ради, яка відбудеться 28.10.2011 року.


27.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. взяв участь в засіданні постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та сім’ї, спорту, молодіжної політики та сім’ї.

Розглянуто питання, внесені до порядку денного сесії районної ради, яка відбудеться 28.10.2011 року.


27.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання:

1. Про тимчасове влаштування терміном на 6 місяців в Кіровоградський Будинок дитини малолітньої В.Кутаєвої.

2. Про надання висновку про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини Н.Короткевича.

3. Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти В.Юшка.

Прийнято відповідні рішення.


27.10.2011 року керівник апарату районної державної адміністрації Скурчак Н.В. провела засідання комісії сприяння додержанню законодавства про свободи совісті та релігійні організації.

Розглянуто питання про дотримання релігійними громадами, що діють на території району законодавства України про свободу совісті та релігійні організації.

Прийнято відповідні рішення.


26 жовтня 2011 року

26.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 року.

2. Про стан ведення загального діловодства в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації.

3. Про стан виконавської дисципліни за 9 місяців 2011 року.

Прийнято відповідні рішення.


26.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів семінар-нараду з селищним та сільськими головами.

Розглянуто питання:

1. Про роботу з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах.

2. Про попередження соціального дитячого насильства.

3. Про відповідальність батьків за неналежне виконання своїх обов’язків.

Прийнято відповідні рішення.


26.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення.

Розглянуто питання:

1. Про внесення змін до районної програми «Центральний регіон-2015».

2. Про зміни до районної програми поводження з непридатними та забороненими до використання пестицидами та агрохімікатами на 2007-2012 роки.

Прийнято відповідні рішення.


26.10.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад начальника управління агропромислового розвитку і головного спеціаліста відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.


26.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванні земельних та майнових питань.

Розглянуто 12 заяв про надання земельних ділянок.

Прийнято відповідні рішення.


25 жовтня 2011 року

25.10.2011 року заступник прокурора Кіровоградської області Салюк М.М. представив керівництву району, представникам громадськості району новопризначеного прокурора Устинівського району, молодшого радника юстиції Поліщука С.О.


25.10.2011 року в районі провів особистий прийом громадян депутат обласної ради Чудний О.В.


25.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та голова районної ради Гавриш В.А. привітали колектив редакції газети «Трудівник Устинівщини» з нагоди 80-річчя з дня виходу першого номеру районної газети.


25.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання державної протиепідемічної комісії при райдержадміністрації

Прийнято відповідні рішення.


25.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіди з 4 сільськими головами з питань виконання доходної частини місцевих бюджетів.


25.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та голова районної ради Гавриш В.А. ознайомилися зі станом роботи відкритої в смт Устинівка соціальної аптеки та здійснили моніторинг цін на ліки першої необхідності.


25.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі з питань підготовки стратегічних завдань соціально-економічного розвитку району на період 2011-2015 роки (в рамках програми «Центральний регіон-2015»).

24 жовтня 2011 року

24.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіду з 12 головами територіальних громад з питань виконання доходної частини місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року та перспективи виконання річного плану.

Прийнято відповідні рішення.


24.10.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. взяла участь у презентації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ», яку проведено координатором Проекту в Кіровоградській області Радун О.М. на території Седнівської і Димитровської сільських радах, що переможцями є .


24.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Про виконання протокольних доручень.

2. Про реалізацію в районі заходів обласної програми «Центральний регіон – 2015».

3. Про профілактичні заходи в районі по попередженню захворювань тварин на сказ.

4. Різне.

Дано окремі доручення.


24.10.2011 року проведено засідання дозвільного центру. Розглянуто заявку про видачу декларації на початок виконання будівничих робіт церкви та дзвіниці св.великомученика Дмитрія Солунського в с.Димитрове.


21 жовтня 2011 року

1. 21 жовтня заступник голови райдержадміністрації Блажко О.Г. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Заслухано звіти керівників про проведену роботу за відповідний період.


2. 21 жовтня при підтримці райдержадміністрації та з участю заступника голови РДА Блажка О.Г. вручено благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів військовій частині А 1840.


20 жовтня 2011 року

1. 20 жовтня помічник народного депутата України (фракція Партії регіонів) С.Березкіна Малик А.І. та заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. побували в Устинівських ЗШ І-ІІІ та І-ІІ ст., Седнівській ЗШ І-ІІІ ст., де вручили цінні подарунки переможцям та призерам конкурсу учнівських творів на тему: «Як би я був народним депутатом»


2. 20 жовтня заступник голови райдержадміністрації Блажко О.Г. провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання про вжиття заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період в районі.


19 жовтня 2011 року

1. 19 жовтня заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. провів засідання районної комісії щодо попереднього розгляду кандидатур для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». На засіданні комісії розглянуто три клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» , що надійшли від органів місцевого самоврядування. Всі клопотання задоволені


2. 19 жовтня заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. провів засідання організаційного комітету щодо відзначення 67-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Дано відповідні доручення.


3. 19 жовтня заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. взяв участь у сході громадян за місцем проживання на території Степанівської сільської ради.

Заслухано звіт голови Степанівської сільської ради про проведену роботу за звітний період. Обговорено заходи з благоустрою населених пунктів та вирішено ряд земельних питань.


18 жовтня 2011 року

1. 18 жовтня голова райдержадміністрації Абрамов А.А. зустрівся з представниками правоохоронних та контролюючих органів. Обговорено питання про стан криміногенної ситуації в районі.


2. 18 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Розглянуто питання про формування районного бюджету на 2012 рік та початок опалювального сезону в закладах соціальної сфери.

Дано відповідні доручення.


17 жовтня 2011 року

1. 17 жовтня в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради при голові Устинівської районної ради. Участь в засіданні взяли голова райдержадміністрації Абрамов А.А, перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В, селищний та сільські голови.

Розглянуто питання про спільні дії органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади по забезпеченню медичних закладів в сільській місцевості медичним обладнанням та медичними працівниками для своєчасного і якісного обслуговування сільського населення;

про співпрацю засобів масової інформації та органів місцевого самоврядування та інші.

Прийнято відповідні рішення.


2. 17 жовтня голова райдержадміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, районних організацій, установ та підприємств.

Розглянуто питання про стан реалізації в районі проекту «Купуй Кіровоградське» та про стан проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Дано відповідні доручення.


14 жовтня 2011 року

1. 14 жовтня заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії з розгляду і призначення субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим у виняткових випадках, передбаченим чинним законодавством.

Розглянуто 12 заяв одержувачів різних допомог.

Всі заяви задоволені.


2. 14 жовтня спеціалісти мобільного консультативного пункту соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді побували на територіях с.Інгульське та Ганно-Требинівка.

Обстежено сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Членам сімей надані соціальні послуги та консультації інспектора управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.


13 жовтня 2011 року

1. 13 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних відділень міністерств і відомств України, закріплених за територіями селищної та сільських рад.

Обговорено питання щодо узагальнення пропозицій до обласної програми «Центральний регіон – 2015».

Дано відповідні доручення.


2. 13 жовтня керівник апарату райдержадміністрації Скурчак Н.В. провела засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Розглянуто питання про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців поточного року.

Прийнято відповідні рішення.


12 жовтня 2011 року

1. 12 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання про вжиття заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій в зимовий період.

Прийнято відповідні рішення.


2. 12 жовтня заступник голови райдержадміністрації Нікіша А.Г. провів засідання районної комісії з захисту прав дитини.

Розглянуто питання про встановлення опіки над неповнолітніми та повернення дитини в сім’ю.

Прийнято відповідні рішення.


11 жовтня 2011 року

1. 11 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних відділень міністерств і відомств України, які закріплені за територіями селищної та сільських рад.

Обговорено ряд пропозицій щодо внесення змін до обласної програми «Центральний регіон -2015».


2. 11 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Розглянуто питання про підвищення рівня середньомісячної заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району; про залучення до сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України платників, які не ведуть фінансово-господарської діяльності та не звітують.

Прийнято відповідні рішення.


3. 11 жовтня заступник голови райдержадміністрації Блажко О.Г. провів нараду з орендарями водного фонду в районі.

Обговорено питання підняття плати за оренду ставків.

Заключено додаткові угоди.


10 жовтня 2011 року

10 жовтня 2011 року перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних відділень міністерств і відомств України, районних організацій, установ та підприємств.

Розглянуто питання про внесення змін до районної програми «Центральний регіон - 2015», роботи закладів соціальної сфери в осінньо-зимовий період та стан епідеміологічної ситуації в районі.

Дано відповідні доручення.


10 жовтня 2011 року перший заступник голови райдержадміністрації Малюта В.В. взяла участь в засіданні дозвільного центру. Обговорено питання видачі документів дозвільного характеру.

Дано відповідні доручення.


7 жовтня 2011 року

07.10.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками та бухгалтерами підрозділів соціальної сфери з питань щодо їх фінансового стану.

Прийнято відповідні рішення.


07.10.2011 заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії з питань епізоотичної безпеки.

Розглянуто питання про ситуацію в районі із захворюваннями тварин.

Прийнято відповідні рішення


6 жовтня 2011 року

06.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. взяв участь у семінарі-нараді з фельдшерами районних медичних закладів. Розглянуто питання: про підготовку до опалювального сезону; про підсумки роботи за 9 місяців 2011 року; про збір овочів для ЦРЛ.

Прийнято відповідні рішення.


06.10.2011 року перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В. провела нараду з керівниками закладів соціальної сфери з питань готовності закладів, які мають газове опалення, до опалювального сезону.

Прийнято відповідні рішення.


06.10.2011 в районі побував в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Яременко С.О., який провів зустріч з першим заступником голови районної державної адміністрації Малютою В.В., заступниками голови районної державної адміністрації Блажком О.Г., Нікішою А.Г. та головою районної ради Гавришем В.А.

Обговорено стан соціально-економічного розвитку району.

Особливу увагу було звернуто на питаннях житлово-комунального господарства.


5 жовтня 2011 року

05.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Малюта В.В., заступники голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. та Нікіша А.Г., за участю керівників окремих підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України в районі, провели нараду співбесіду з сільськими головами восьми територіальних громад з питань виконання місцевих програм «Центральний регіон – 2015».

Прийнято відповідні рішення.


05.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання спостережної комісії.

Розглянуто п’ять подань ВК-37 про умовно-дострокове звільнення засуджених, які відбувають покарання в даній установі.

Прийнято відповідні рішення.


05.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових питань.

Розглянуто 12 заяв.


4 жовтня 2011 року

04.10.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та заступники голови районної державної адміністрації провели співбесіди з 7-ма селищним і сільськими головами з питань виконання та коригування місцевих програм «Центральний регіон – 2015».


3 жовтня 2011 року

03.10.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про фінансування галузевих цільових програм.

3. Про ведення діловодства.

4. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.

30 вересня 2011 року

30.09.2011 року в районі проведено заходи, приурочені до Міжнародного дня людей похилого віку. Зокрема, в приміщенні управління Пенсійного фонду України в Устинівському районі, за участю заступника голови райдержадміністрації А.Нікіш, проведено засідання „круглого столу”, учасники якого: голови первинних ветеранських організацій, працівники закладів соціальної сфери, представники громадськості обговорили актуальні питання щодо проблем людей похилого віку в районі.

Також проведено благодійну акцію, в ході якої престарілим людям пільгової категорії вручено продуктові набори.


30.09.2011 року заступник голови райдержадміністрації А.Нікіша взяв участь в урочистому зібранні працівників бібліотечних закладів району з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Учасників заходу також привітав А.Малик – довірена особа депутата Верховної Ради України С. Березкіна, який подарував ЦБС набір книг.

П’ятьох бібліотекарів відзначено грамотами відділу культури та туризму райдержадміністрації.


29 вересня 2011 року

29.09.2011 року в установах та організаціях району о 10.00 годині проведено хвилину мовчання із вшанування пам’яті жертв в Бабиному Яру.


29.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. в районному Будинку культури провів зустріч з представниками трудових колективів освітніх закладів району з нагоди їх професійного свята Дня працівника освіти.

Нікіша А.Г. привітав учасників заходу зі святом та вручив подарунки кращим педагогами району.


29.09.2011 року в районі проведено розподільне штабне тренування зі штабом району ТРО №24: «Уточнення плану ТРО управління силами ТРО району в умовах правового режиму воєнного стану».


29.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів виїзне засідання робочої групи комісії з питань легалізації заробітної плати та тіньової зайнятості населення на території Докучаєвської сільської ради.

В засіданні взяли участь директор місцевого ПП а/ф «Сагайдацька» Агарян С.А. та сільський голова Сікорака І.О.

Прийнято відповідні рішення.


28 вересня 2011 року

28.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району у І півріччі 2011 року та за ІІІ квартал 2011 року.

2. Про виконання виконкомом Докучаєвської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Прийнято відповідні рішення.


28.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та голова районної ради Гавриш В.А. провели нараду з селищними та сільськими головами.

Розглянуто питання:

1. Про виконання програм соціально-економічного розвитку відповідних територіальних громад за 9 місяців 2011 року та перспективи їх виконання до кінця 2011 року.

2. Про реалізацію заходів Програми «Центральний регіон – 2015» в 2011 році та перспективи її виконання у 2012 році.

3. Про виконання місцевих бюджетів за вересень 2011 року та ІІІ квартал 2011 року.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


28.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. взяв участь в урочистому відкритті церкви Цариці Олександри збудованої на території Криничуватської сільської ради за кошти місцевого ПП а/ф «Криничуватська». В урочистому заході взяв участь Олександрійський владика Антоній, інші представники духовенства УПЦ.


28.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. та заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провели нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств район.

1. Про хід комплексу осінньо-польових робіт.

2. про розрахунки за оренду земельних та майнових паїв.

3. Про стан виплати заробітної плати.

4. Про продаж зерна до аграрного фонду.

Прийнято відповідні рішення.


28.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових питань.

Розглянуто чотири заяви по врегулюванню земельних відносин.

Прийнято відповідні рішення.


27 вересня 2011 року

27.09.2011 року районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату районної державної адміністрації та керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Розглянуто стан виконання доручень та першочергових планових завдань.

Дано окремі доручення.


27.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів співбесіди з головами Брусівської, Степанівської, Устинівської територіальних громад з питань виконання місцевих бюджетів та формування бюджетів на 2012 рік.

Прийнято відповідні рішення.


26 вересня 2011 року

26.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Про аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про готовність важкої техніки до роботи в складних погодних умовах взимку 2011 – 2012 року.

3. Про хід осінньо-польових робіт.

4. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


23 вересня 2011

23.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів нараду з директорами загальноосвітніх шкіл району.

Розглянуто питання про результати перевірки навчальних закладів району, щодо дотримання вимог санітарного законодавства.

Прийнято відповідні рішення.

22 вересня 2011 року

22.09.2011 року заступники голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. та Нікіша А.Г. і керівник апарату районної державної адміністрації Скурчак Н.В. провели виїзні особисті прийоми громадян за місцем проживання в Ганно-Требинівській, Березівській та Сонцівській сільських радах. На прийомах побувало 14 чоловік.


22.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. відвідав єдиного в районі партизана Великої Вітчизняної війни, жителя с.Докучаєве Царенка І.Ф. та привітав його з Днем партизанської слави і вручив подарунок.


22.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії з розгляду і призначення субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто дві заяви. Прийнято відповідні рішення


21 вересня 2011 року

21.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з селищним та сільськими головами.

Розглянуто питання:

1. Про організацію роботи дозвільного центру.

2. Про адміністративні послуги.

3. Про взяття на квартирний облік дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дано відповідні доручення.


21.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіду з Ганно-Требинівським, Сонцівським, Криничненським, Березівським, Жовтневим сільськими головами та бухгалтерами даних сільських рад з питань виконання місцевих бюджетів та формування бюджетів на 2012 рік.


21.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних і майнових питань. Розглянуто 12 заяв від громадян про надання їм земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Прийнято відповідні рішення.


21.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Розглянуто питання про підсумки організованих заходів профілактики грипу та інших гострих респіраторних захворювань в епідемічний сезон 2010-2011 року та завдання по підготовці до сезону 2011-2012 року. Прийнято відповідні рішення.


20 вересня 2011 року

20.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Заслухано звіти про проведену роботу та про заходи з вирішення першочергових завдань.

Дано окремі доручення.


20.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., за участю керівників фінансового управління районної державної адміністрації, відділу Держкомзему у Устинівському районі, податкової служби, провів нараду-співбесіду з Седнівським, Докучаєвським, Димитровським, Брусівським, Олександрівським сільськими головами та бухгалтерами даних сільських рад.

Розглянуто стан виконання бюджетів сільських рад та підготовку до прийняття бюджетів на 2012 рік.

20.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання оргкомітету по підготовці та відзначенню в районі міжнародного дня людей похилого віку.

Прийнято відповідні рішення


19 вересня 2011 року

19.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про нараду, яка відбулася в обласній державній адміністрації з питань житлового будівництва.

3. Про підготовку до опалювального сезону.

4. Про надання адмінпослуг.


19.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду-співбесіду з Ганно-Леонтовичівським, Інгульським, Березівським, Устинівським, Криничуватським сільськими головами з питань формування місцевих бюджетів 2011 року.


19.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів нараду з підприємцями району.

Розглянуто питання про шляхи збільшення обсягів реалізації продукції внутрішнього виробництва.

Досягнуто відповідних домовленостей.


16 вересня 2011 року

15.09.2011 року в приміщенні районної державної адміністрації проведено аукціон по продажу земельної ділянки державної власності на території Криничуватської сільської ради площе 180 га.

В торгах брали участь 4 претендента.

Переможцем визнано ПСП «Україна». Орендна плата складатиме понад 20 відсотків.


16.09.2011 року в приміщенні РБК відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. Працівників РВ УМНС України в Кіровоградській області привітали з професійним святом заступники голови райдержадміністрації Блажко О.Г. та Нікіша А.Г. і заступник голови районної ради Петруненко О.П.

Перед учасниками заходу виступили учасники художньої самодіяльності.16.09.2011 року в малій залі районної державної адміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Скурчак Н.В. проведено юридичний всеобуч для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Розглянуто питання про причини вчинення корупційних діянь.


15 вересня 2011 року

15.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових відносин.

Розглянуто 6 заяв від громадян про надання їм в оренду земельних ділянок.

Чотири заяви задоволено, дві повернено на доопрацювання.


14 вересня 2011 року

14.09.2011 року у великій залі райдержадміністрації проведено прес-конференцію з головою районної державної адміністрації Абрамовим А.А. з нагоди 100 днів перебування його на займаній посаді.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій, а також усі бажаючі представники громадськості.

Голова райдержадміністрації проаналізував роботу щодо соціально-економічного розвитку району за останні 100 днів, а також відповів на запитання, які попередньо надійшли від жителів району та на запитання із зали.


13 вересня 2011 року

13.09.2011 року робочою групою здійснено виїзд на територію Докучаєвської сільської ради з метою здійснення перевірки виконання виконкомом місцевої ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.


13.09.2011 року проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і заборгованості по заробітній платі й інших соціальних виплат. < p>Проаналізовано стан заробітної плати в районі та прийнято відповідні рішення.


13.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Розглянуто питання про вирішення нагальних питань діяльності управлінь та відділів.

Дано окремі доручення.


13.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Розглянуто питання про вирішення нагальних питань діяльності управлінь та відділів.

Дано відповідні доручення.12 вересня 2011 року

12.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств та організацій.

Розглянуто питання:

1.Про терміни подачі державних статистичних даних.

2.Про стан формування районного бюджету на 2011 рік.

3.Про виконання рейтингових показників соціально-економічного розвитку району.

4. Різне.

Прийнято відповідні рішення.


12.09.2011 року заступниками голови районної державної адміністрації Блажком О.Г., Нікішою А.Г. та керівником апарату райдержадміністрації Скурчак Н.В. проведено наради з керівниками очолюваних управлінь та відділів.

Заслухано звіти про проведену роботу та про плани роботи на наступний тиждень.

Дано окремі доручення.


9 вересня 2011 року

09.09.2011 року проведено засідання спостережної комісії.

Розглянуто питання про умовно-дострокове звільнення трьох осіб, які відбувають покарання в Устинівській ВК-37 .

Прийнято відповідні рішення.


09.09.2011 року проведено нараду з директорами ЗШ району, в якій взяв участь голова районної державної адміністрації Абрамов А.А..

Розглянуто актуальні питання розвитку освіти в районі.

Прийнято відповідні рішення.

8 вересня 2011 року

08.09.2011 року в районі проведено семінар-презентація другої фази Проекту ЄС «ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ».

У семінарі взяли участь голова районної державної адміністрації Абрамов А.А., голова районної ради Гавриш В.А., селищний, сільські голови та секретарі селищної, сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Вела семінар координатор Проекту МРГ Радул О.М.

Підписано трьохсторонню Угоду про партнерство між Програмою розвитку ООН Устинівсько. Райдержадміністрацією та Устинівською районною радою.


7 вересня 2011 року

07.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками окремими керівниками сільськогосподарських підприємств району, на якій розглянуто питання про створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати.

Досягнуто відповідних домовленостей.


07.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з начальника відділу освіти, відділу культури і туризмі райдержадміністрації, головним лікарем центральної районної лікарні з питань уточнення бюджету.

Прийнято відповідні рішення.


07.09.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових відносин.

Розглянуто 11 заяв про надання земельних ділянок для ведення особистих фермерських господарств.

Прийнято відповідні рішення.


6 вересня 2011 року

06.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району.

Розглянуто питання про стан правопорушень в районі, стан надходжень до бюджетів тощо.

Прийнято відповідні рішення.06.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів особистий прийом громадян. Всього звернулося 12 жителів з питань врегулювання земельних відносин та соціального захисту.

Заявникам дано роз’яснення, вирішення окремих питань взято на контроль.

5 вересня 2011 року

05.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, установ, підприємств та організацій в районі.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про підготовку об’єктів соціальної сфери до нового опалювального сезону.

3. Про стан виконання заходів щодо збільшення розміру заробітної плати в районі.

4. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


2 вересня 2011 року

02.09.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду за участю заступника голови районної ради Петруненка О.П., головного інженера ДАБК в області Клімовського О.В., окремих сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розглянуто питання про стан утримання і експлуатацію багатоквартирних будинків та про стан готовності об’єктів до нового опалювального сезону.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


1вересня 2011 року

01.09.2011 року в школах району проведено свято першого дзвоника. У поточному році за парти в районі сядуть 1265 учнів, 129 з них – першокласників.

В усіх школах на урочистих лінійках побували керівництво району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі закріплені за територіями. Школам вручено подарунки, першокласникам – набори шкільного приладдя від депутата Верховної Ради С.Березкіна.

Голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. побував на святі першого дзвоника у Димитровській ЗОШ І-ІІІ ст.


01.09.2011 року в районі побував начальник головного управління юстиції в області, депутат обласної ради від Устинівського району Чудний О.В., який взяв участь в урочистій лінійці з нагоди Дня знань в Устинівській ЗОШ І-ІІ ст.. та провів особистий прийом шести громадян.


31серпня 2011 року

31.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розглянуто питання про святкування у школах району Дня знань.

Дано окремі доручення.


30серпня 2011 року

30.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. та заступник голови районної ради Петруненко О.П. взяли участь в районній конференції вчителів.

Обговорено стан підготовки до початку нового 2011/2012 навчального року.


30.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.

Розглянуто питання про стан виробничого та невиробничого травматизму в районі.


30.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії з питань погашення заборгованості та легалізації заробітної плати.

Розглянуто питання про розгляд листа податкової служби.


29серпня 2011 року

29.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, окремих установ та організацій.

Розглянуто питання:

1.Аналіз виконання протокольних доручень.

2.Про підсумки проведення святкування в районі Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України.

3.Про підготовку шкіл до нового навчального року.

4.Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


26серпня 2011 року

26.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з Криничненським та Димитровським сільськими головами та директорами місцевих шкіл по питанню підготовки закладів освіти, які розташовані на даній території, до нового навчального року.


25серпня 2011 року

25.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів нараду з керівниками навчальних закладів району.

Розглянуто питання про стан підготовки закладів освіти до нового 2011/2012 навчального року.

Прийнято відповідні рішення.


23серпня 2011 року

23.08.2011 року на площі біля райдержадміністрації проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України. З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Абрамов А.А.

Також голова райдержадміністрації та голова районної ради поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.


23.08.2011 року в приміщення РБК відбулися урочистості, нагородження 12 кращих виробничників та святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.


23.08.2011 року урочисто проведено відкриття Устинівської ЗОШ І-ІІІ ст. після реконструкції.

В заході взяли участь в.о.заступника голови облдержадміністрації Єрьоменко С.О., голова райдержадміністрації Абрамов А.А., голова районної ради Гавриш В.А., учні, батьки, представники трудових колективів райцентру.


22серпня 2011 року

22.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії по врегулюванню земельних та майнових питань.

Розглянуто питання про надання землі в оренду для створення фермерських господарств п’ятьом жителям Криничненської територіальної громади.

Прийнято відповідні рішення.


19серпня 2011 року

19.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання:

1. Про усунення недоліків, які були виявлені під час командно-штабного навчання комісією МНС України в період з 24 по 26 травня 2011 року та вдосконалення діяльності у сфері цивільного захисту району.

2. Про затвердження переліку захисних споруд (ПРУ), які підлягають зняттю з обліку та переведенню до простих укриттів.

Прийнято відповідні рішення.


18 серпня 2011 року

18 серпня 2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів співбесіди з окремими керівниками сільгосппідприємств району з питань формування державного резерву зерна.

Досягнуто відповідних домовленостей.


17 серпня 2011 року

17 серпня 2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації по питанню підготовки до відзначення в районі 20-ї річниці незалежності України.

Дано доручення здійснити виїзди на території з метою ознайомлення з ходом підготовки до проведення заходів щодо відзначення Дня незалежності України.


17 серпня 2011 року заступник голови районної державної адміністрації Блажко О.Г. провів нараду за участю працівників податкової служби, земельних служб. Обговорено питання щодо сплати податків Ганно-Требинівської, Інгульської сільських рад.

Дано доручення податковій службі здійснити виїзд та провести перевірку по сплаті податків.


16 серпня 2011 року

16.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про підготовку до святкування в районі 20-ї річниці незалежності України.

3. Про стан виконання доручень голови райдержадміністрації за січень-липень 2011 року.

4. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.


15 серпня 2011 року

15.08.2011 року на площі смт Устинівка відбувся мітинг, організований районною організацією ВО «Батьківщина» - «Ні – політичним репресіям». У ході взяли участь 16 чоловік, пенсіонери та непрацюючі – актив партії).

Розглянути питання:

1.Про акцію «Ні – політичним репресіям».

2.Про земельну реформу.

3.Про реалізацію в районі програми «Центральний регіон – 2015».

4.Про створення районного комітету опору.

Прийнято рішення в цілому схвалити хід виконання в районі заходів, передбачених районною програмою «Центральний регіон – 2015»; створити районний комітет опору, до якого ввійшли депутати районної ради від БЮТ; запропонувати районним осередкам «Нашої України», «Свободи» і «Фронту змін» приєднатися до акції.


15.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання робочої групи з організації та координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в районі.

1. Про підсумки роботи робочої групи за 7 місяців 2011 року.

2. Про кількість зареєстрованих трудових договорів.

3. Про суб’єкти господарювання, які нараховують найманим працівникам заробітну плату у розмірах, нижчих за законодавчо визначену мінімальну заробітну плату.

Прийнято відповідні рішення.


11 липня 2011 року

11.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення в районі Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності України.

Обговорено сценарій святкових заходів.

Прийнято відповідні рішення.


11.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання:

1.Аналіз виконання рішення попередньої комісії.

2.Про позбавлення батьківських прав Орєхова О.П.

3.Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

4.Прийнято відповідні рішення.


10 липня 2011 року

10.08.2011 року в районі відбулося засідання ради районної організації Партії регіонів.

Розглянуто питання:

1.Про ефективність роботи членів партії в органах влади.

2.Про підсумки перевірки та заходи по усуненню виявлених недоліків.

3.Про стан сплати членських внесків.

4.Про участь первинних партійних організацій у святкування 20-ї річниці незалежності України.

Прийнято відповідні рішення.

В засіданні взяв участь голова районної державної адміністрації Абрамов А.А.9 липня 2011 року

09.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками силових та контролюючих органів району.

Розглянуто питання про стан криміногенної ситуації в районі, надходження платежів до бюджету тощо.

Прийнято відповідні рішення.8 серпня 2011 року

08.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань планування роботи та стан виконання запланованих заходів.

Дано окремі доручення.


08.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про підготовку закладів соціальної сфени до нового опалювального сезону 2011-2012 року.

3. Про виконання плану роботи райдержадміністрації за І півріччя 2011 року та перспективне виконання плану роботи райдержадміністрації у серпні поточного року.

4. Різне.

Прийнято відповідні рішення та дано окремі доручення.5 серпня 2011 року

05.08.2011 року проведено засідання районної спостережної комісії.

Розглянуто п’ять подань ВК-37 про умовно-дострокове звільнення осіб, які відбувають покарання в даній установі.

Прийнято відповідні рішення4 липня 2011 року

04.08.2011 року в районі побував голова обласної ради Ковальчук М.М., який зустрівся головою районної державної адміністрації Абрамовим А.А., головою районної ради Гавришем В.А. та обговорив із ними питання соціально-економічного розвитку району.

Також Ковальчук М.М. відвідав Жовтневу та Криничуватську сільські ради де ознайомився з роботою закладів соціальної сфери, а також взяв участь у засіданні сесії Степанівської сільської ради.


04.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення в районі заходів, приурочених до 20-ї річниці Незалежності України.

Прийнято відповідні рішення.04.08.2011 року заступник голови районної державної адміністрації Нікіша А.Г. провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та заборгованості по виплаті заробітної плати.

Прийнято відповідні рішення.3 липня 2011 року

03.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з головами територіальних громад з питань виконання місцевих програм «Центральний регіон – 2015».

Детально обговорено заходи, включені до програм, внесено зміни та доповнення.2 липня 2011 року

02.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів особистий прийом громадян.

Звернулося 7 осіб. За категорією питань – 4 стосувалися вирішення земельних питань, 3 – соціального захисту.

По 4 питаннях дано роз’яснення, вирішення 3 взято на контроль.1 серпня 2011 року

01.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Заслухано звіти про проведену роботу та плани роботи на поточний тиждень.

Дано окремі доручення.01.08.2011 року голова районної державної адміністрації Абрамов А.А. провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ та організацій району.

Розглянуто питання:

1. Аналіз виконання протокольних доручень.

2. Про організацію роботи дозвільного центру та заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

3. Різне.

Дано окремі доручення.
  © Фесенко Олександр, 2011