Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністрація
14 серпня 2013 року

В Державній фінансової інспекції України діє телефон довіри

В Державній фінансової інспекції України діє телефон довіри.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися протягом робочого дня за номером (044) 425-38-18, а також номерами територіальних органів Держфінінспекції в Кіровоградській області: 0(522) 24-44-85; 0(240) 2-04-96 (Компаніївська МДФІ).
Про функціонування телефону довіри

Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області.

19 липня 2013 року
Держфінінспекція в Кіровоградській області інформує

Упродовж шести місяців 2013 року фахівцями відділу державного фінансового аудиту бюджетних програм та діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки проведено 4 контрольні заходи, із яких 1 державний фінансовий аудит діяльності суб'єктів господарювання державного сектору економіки, 1 аудит виконання бюджетних програм та 3 аудити виконання місцевих бюджетів.

За результатами аудитів встановлено втрат бюджетних коштів на суму 1,5 млн грн, неефективне використання бюджетних коштів - 751 тис. грн, а також розраховано обсяг потенційно можливих надходжень (резерв) в сумі 751 тис. гривень.

Відповідно до результатів державних фінансових аудитів надано 32 пропозиції, необхідні для підвищення ефективності управління фінансовими ресурсами та майном об’єктів контролю, покращення фінансових результатів діяльності, а також приведення у відповідність до вимог чинного законодавства бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Аудиторські звіти та відповідні інформації для прийняття управлінських рішень направлено 8 користувачам, за результатами розгляду яких прийнято 10 управлінських рішень.

Повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області16 липня 2013 року
Держфінінспекція в Кіровоградській області інформує

Держфінінспекцію в Кіровоградській області за результатами моніторингу протягом І півріччя 2013 року встановлено порушень при проведенні державних закупівель об’єктами контролю на загальну суму 79,7 млн грн, із яких попереджено втрат на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти на суму 45,5 млн грн, зокрема, за рахунок відміни конкурсних торгів – 23,5 млн грн та шляхом розірвання укладених договорів – 22 млн гривень.

Повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області11 липня 2013 року
Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж першого півріччя 2013 року забезпечила відшкодування втрат на суму 13,5 млн грн.

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж першого півріччя 2013 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 13,5 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 9,9 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 3,6 млн грн.

Упродовж січня-червня п.р. відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 36 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 274 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 171 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 18 осіб звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 156 управлінських рішень.

Повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області01 липня 2013 року
ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЯ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАКЛИКАЄ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ СПІЛЬНО БОРОТИСЯ З ПРОЯВАМИ КОРУПЦІЇ

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної фінансової інспекції України є реалізація визначеної Президентом України антикорупційної стратегії та вжиття комплексних заходів для запобігання і протидії корупції не лише на підконтрольних установах, а й у самій Держфінінспекції.

Як неодноразово повідомлялося, задля мінімізації корупціогенних чинників у контрольно-ревізійній сфері ще на етапі планування впроваджено підхід до відбору об'єктів контролю на підставі оцінки ризиків фінансових порушень.

Антикорупційну спрямованість мають і заходи Держфінінспекції в Кіровоградській області, до яких вона вдається для належного проведення контрольно-ревізійної діяльності та обмеження фіскального тиску на суб'єктів господарювання шляхом зменшення кількості контрольних заходів.

Керівництво Держфінінспекції в Кіровоградській області вже не вперше звертається до керівників підконтрольних підприємств, установ і організацій з проханням брати активну участь у протидії корупційним проявам серед працівників Держфінінспекції та невідкладно інформувати про такі прояви Держфінінспекцію в Кіровоградській області та правоохоронні органи.

Про зазначені факти можна повідомляти за наведеними далі номерами телефонів:

- номер телефону довіри Держфінінспекції – (0522) 24-44-55;

- номер телефону приймальні начальника Держфінінспекції в Кіровоградській області – (0522) 22-59-11;

- номер мобільного телефону головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Держфінінспекції в Кіровоградській області – 066-413-36-26.24 травня 2013 року
«Суспільство проти корупції»

Пряма телефонна лінія Держфінінспекції в Кіровоградській області

щовівторка з 11-00 до 13-00 за телефонами: (0522) 22-59-11, 24-44-85

Компаніївська міжрайонна держфінінспекція функціонує «Телефон-довіри»

щоденно з 09-00 до 18-00 за телефонами: (05240) 2-04-9624 травня 2013 року
Компаніївська міжрайонна державна фінансова інспекція зайняла 1 місце в області

За результатами рейтингової оцінки за І квартал цього року Компаніївська міжрайонна державна фінансова інспекція зайняла 1 місце в області. Із жовтня 2013 року її очолює Віктор Іванович Січкар. Після минулорічної реорганізації нова структура об’єдналась в п’ять районів. Значно скоротився і штат працівників, але головним завданням ревізорів, як і раніше, є контроль за використанням грошових та матеріальних цінностей, попередження і недопущення фінансових порушень. Із цим завданням наші ревізори справляються добре.24 травня 2013 року
Втрачені мільйони повертаються державі

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-квітня 2013 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 8 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 5,3 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 2,7 млн грн.

Упродовж січня-квітня п.р. відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 24 досудових розслідування.

За допущені фінансові порушення 191 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 91 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. одну особу звільнено із займаної посади.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 95 управлінських рішень.

Прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області24 травня 2013 року
Аудитори Держфінінспекції в Кіровоградській області з початку року виявили порушень на cуму 4,7 млн грн.

Упродовж 4 місяців 2013 року фахівцями відділу державного фінансового аудиту бюджетних програм та діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки проведено 4 контрольних заходи, із яких 1 державний фінансовий аудит діяльності суб'єктів господарювання державного сектору економіки, 1 аудит виконання бюджетних програм та 2 аудити виконання місцевих бюджетів.

За результатами аудитів встановлено втрат бюджетних коштів на суму 1382 тис. грн, неефективне використання бюджетних коштів - 751 тис. грн, а також розраховано обсяг потенційно можливих надходжень (резерв) в сумі 607 тис. гривень.

Загальний обсяг виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій на даних об’єктах склав 4,7 млн гривень.

За результатами державних фінансових аудитів надано 26 пропозицій, необхідних для підвищення ефективності управління коштами і майном об’єктів контролю, покращення фінансових результатів діяльності, а також приведення у відповідність до вимог чинного законодавства бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Із наданих пропозицій на даний час враховано 14, в т.ч. за аудитами попередніх років – 2 пропозиції.

Аудиторські звіти та відповідні інформації для прийняття управлінських рішень направлено 7 користувачам, за результатами розгляду яких прийнято 7 управлінських рішень.

Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області.06 березня 2013 року
Втрачені мільйони повертаються державі

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-лютого 2013 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 3,7 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 2,8 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму майже 900 тис. грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронні органи відкрили 20 кримінальних проваджень.

За допущені фінансові порушення 113 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 53 управлінські рішення.

Прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області07 лютого 2013 року

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня 2013 року забезпечила усунення втрат на суму понад 2,6 млн грн.

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня 2013 року забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 2,6 млн грн. Усунуто незаконних, нецільових витрат та недостач фінансових і матеріальних ресурсів на суму 2,2 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 450 тис.грн.

Прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області06 лютого 2013 року

На розширеному засіданні колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації обговорювалися питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області у 2012 році

На розширеному засіданні колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації обговорювалися питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області у 2012 році. Під час заходу заслухано інформацію начальника Держфінінспекції в Кіровоградській області Олега Солтисюка про підсумки діяльності установи за минулий рік.

Зокрема було зазначено, що нині в області вагомими залишаються фінансові порушення, до яких припускаються об’єкти контролю.

Так, результатом численних порушень вимог нормативно-правових актів, договірної та розрахункової дисципліни стали факти незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 54 млн гривень. У результаті неперерахування плати за оренду державного та комунального майна, коштів від реалізації майна, надання у користування природних і матеріальних ресурсів та послуг безоплатно або за заниженими ставками бюджетами всіх рівнів, бюджетними установами, підприємствами та організаціями втрачено 9 млн гривень.

Правоохоронні органи порушили 63 кримінальні справи за матеріалами, переданими Держфінінспекцією в області, відносно осіб, із вини чи бездіяльності яких допущені фінансові порушення.

За словами О.Солтисюка, вжиття заходів по відшкодуванню виявлених порушень за результатами ревізій є одним з головних завдань установи. Загалом Держфінінспекцією у Кіровоградській області минулоріч усунуто фінансових порушень й поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок порушень законодавства, на загальну суму 31 млн гривень. Проте існують керівники об'єктів контролю, які ігнорують вимоги Держфінінспекції навіть після винесення рішення суду щодо правомірності дій фінінспекторів. Тож начальник ДФІ в Кіровоградській області звернувся до членів розширеної колегії з проханням розглянути питання, що стосуються відповідності займаній посаді директорів ДП «Долинське лісове господарство», ДП «Світловодське лісове господарство», начальника відділу освіти Олександрійської РДА.

На завершення увагу присутніх було акцентовано на тому, що дотримання фінансової дисципліни, контроль за ефективним використанням бюджетних коштів в області має бути щоденним, дієвим, адже від цього певною мірою залежить розвиток регіону та добробут його мешканців.18 січня 2013 року

Інформація про результати роботи Компаніївської МДФІ за 2012 рік

Протягом 2012 року Компаніївською міжрайонною державною фінансовою інспекцією на території Долинського, Новгородківського, Устинівського, Бобринецького та Компаніївського районів проведено 36 ревізій на 36 підприємствах, установах та організаціях. Обсяг охоплених контролем фінансових та матеріальних ресурсів склав 683803,25 тис.грн.

Проведеними контрольними заходами встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2694,83 тис.грн., в т.ч. недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 760,87 тис.грн., незаконні витрати – 1912,59 тис.грн., недостачі – 21,37 тис.грн.

Забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат на загальну суму 1952,06 тис.грн., або 72,44 % від загальної суми встановлених порушень, в т.ч. надійшло фінансових ресурсів в сумі 728,74 тис.грн., відшкодовано незаконних витрат 1223,32 тис.грн.

Про результати проведених контрольних заходів обов’язково інформуються місцеві державні адміністрації. Також на колегіях райдержадміністрацій розглядається питання дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в районах. Протягом 2012 року за поданням Компаніївської міжрайонної держфініспекції прийнято 11 розпоряджень голів райдержадміністрацій.

Протягом 2012 року до правоохоронних органів передано 7 матеріалів ревізій, в тому числі проведених за зверненням правоохоронного органу – 3. За результатами розгляду матеріалів порушено 9 кримінальних справ, з них 4 – за результатами ревізій, проведених Компаніївською МДФІ з власної ініціативи.

Крім того, за результатами участі працівників Компаніївської МДФІ у якості залучених спеціалістів у перевірках, що проводились правоохоронними органами порушено 2 кримінальних справи.

Реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави стосовно стягнення коштів, одержаних підконтрольними установами за незаконними угодами, без встановлених законом підстав та з порушенням чинного законодавства і якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів Компаніївською МДФІ протягом січня-жовтня 2012 року подано 2 позови до суду на суму 1274,22 тис. грн.
Начальник Компаніївської
міжрайонної держфінінспекції        В.І. СічкарВтрачені мільйони повертаються

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж 2012 року забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 30 млн грн. Усунуто незаконних, нецільових витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 23,1 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 7,6 млн грн. Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду подано 19 позовів на суму 1,9 млн грн.

Прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області«Суспільство проти корупції»

Пряма телефонна лінія Держфініспекції

в Кіровоградський області

щовівторка з 11-00 до 13-00

за телефонами: (0522) 22-59-11, 24-44-85

Компаніївська міжрайонна держфініспекція

функціонує «Телефон-довіри» щоденно

з 09-00 до 18-00 за телефоном:

(05240) 2-04-96  © Фесенко Олександр, 2011