Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністрація
Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж січня-вересня 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-вересня 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 23,3 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 19,9 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 3,4 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 36 досудових розслідувань.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 170 управлінських рішень.

За допущені фінансові порушення 347 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 178 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 8 осіб звільнено із займаних посад.Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж січня-серпня 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-серпня 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 21,1 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 18,3 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 2,8 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 34 досудових розслідування.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 156 управлінських рішень.

За допущені фінансові порушення 323 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 164 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 8 осіб звільнено із займаних посад.Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж січня-липня 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму майже 19 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-липня 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 18,8 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 16,2 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 2,6 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 33 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 286 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 150 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 8 осіб звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 130 управлінських рішень.Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж першого півріччя 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму 16,3 млн грн.

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж І півріччя 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 16,3 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 14,2 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 2,1 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 31 досудове розслідування.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 105 управлінських рішень.

За допущені фінансові порушення 237 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 113 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 6 осіб звільнено із займаних посад.Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж cічня-травня 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму понад 13 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-травня 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 13,1 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 11,8 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 1,3 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 19 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 179 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 103 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 5 осіб звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 89 управлінських рішень.

Прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській областіДержфінінспекцією в Кіровоградській області за результатами перевірок не підтверджено кредиторську заборгованість на суму понад 1,3 млн грн

Як повідомлялося раніше, Держфінінспекцією в Кіровоградській області упродовж березня-травня проводилися перевірки об’єктів контролю, що мaють кpeдитopcькy зaбopгoвaнicть пo плaтi зa тoвapи, poбoти i пocлyги.

Дані контрольні заходи відбувалися вiдпoвiднo дo Пocтaнoви Kaбiнeтy Miнicтpiв Укpaїни вiд 1 бepeзня 2014 poкy № 65 «Пpo eкoнoмiю дepжaвниx кoштiв i нeдoпyщeння втpaт бюджeтy».

Так, станом на 01.03.2014 року за даними органів Держказначейства в області було зареєстровано 503 розпорядника та одержувача коштів державного бюджету. Держфінінспекцією в області станом на 26.05.2014 року перевірено 425 розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету. По 77 одержувачам та розпорядникам отримано інформацію від Державної реєстраційної служби України про припинення їх діяльності в зв’язку з ліквідацією.

Отже, загальна сума зареєстрованої кредиторської заборгованості, яка підпадає під дію Постанови №65, становила 33,8 млн грн, із якої за результатами проведених перевірок не підтверджено кредиторську заборгованість на суму понад 1,3 млн грн.

Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській областіДержфінінспекція в Кіровоградській області впродовж cічня-березня 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму 10,2 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-березня 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 10,2 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 9,3 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 0,9 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 15 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 115 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 57 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 4 особи звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 51 управлінське рішення.

Повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській областіДержфінінспекція в Кіровоградській області впродовж cічня-лютого 2014 року забезпечила відшкодування втрат на суму 4,4 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-лютого 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 4,4 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 3,7 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 0,7 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 13 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 77 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 43 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 4 особи звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 33 управлінських рішення.

Повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Кіровоградській областіВ Державній фінансової інспекції України діє телефон довіри

В Державній фінансової інспекції України діє телефон довіри.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися протягом робочого дня за номером (044) 425-38-18, а також номерами територіальних органів Держфінінспекції в Кіровоградській області: 0(522) 24-44-85; 0(240) 2-04-96 (Компаніївська МДФІ).
Про функціонування телефону довіри

«Суспільство проти корупції»

Пряма телефонна лінія Держфініспекції

в Кіровоградський області

щовівторка з 11-00 до 13-00

за телефонами: (0522) 22-59-11, 24-44-85

Компаніївська міжрайонна держфініспекція

функціонує «Телефон-довіри» щоденно

з 09-00 до 18-00 за телефоном:

(05240) 2-04-96Архів новин

  © Фесенко Олександр, 2011