Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністраціяНомери телефонів "гарячих ліній" з вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО на сході України та їх родин (4-18-32, 4-14-73, 4-12-43)


Герої не вмирають

Уродженці Устинівського району, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України

Вічна пам’ять Герою

13 червня 2019 року при виконанні бойового завдання в с. Піски Донецької області, в результаті мінно-вибухової травми загинув наш земляк, житель с Тирлова Балка, 24-річний Малозовенко Віталій Володимирович. Устинівська районна державна адміністрація висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Героя.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану непоправної втрати. Адже смерть найріднішої людини — велике випробування.

В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї Малозовенко та схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять!

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 14 червня 2019 року № 104-р оголошено триденні Дні жалоби за загиблим.


ФЕДИТНИК ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Народився 02 липня 1988 року у с.Докучаеве Устинівського р-ну Кіровоградської обл..

Після школи закінчив Кіровоградське ПТУ №45. У 2010 році за власним бажанням був призваний на військову службу за контрактом. Оволодів усіма видами стрілецької зброї, неодноразово брав участь у показових заняттях із рукопашного бою.

Старший сержант. Служив у третьому окремому полку спецпризначення. Був старшим розвідником і командиром відділення військової частини в/п В2336. З самого початку проведення антитерористичної операції знаходився на сході України та, не шкодуючи себе, відповідально виконував поставлені завдання.

Загинув смертю хоробрих 16 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання у складі групи в районі міста Дебальцеве Донецької області. Загинув у бою з терористами. Вороги підірвали БТР, в якому знаходились українські військові. Під командуванням Віталія Федитника солдати вступили у ближній бій з терористами. Прикриваючи відхід своєї групи, старший сержант отримав смертельне поранення.

Указом Президента України від 17 липня 2015 року, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі , нагороджений орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно).

Похований 24 березня 2015 року на Алеї Слави в м.Кіровоград.


ПРАВОСУДЬКО ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 06 серпня 1981 року в с. Докучаєве Устинівського р-ну Кіровоградської обл..

Був активним учасником євромайдану. У вересні 2014 року добровольцем був мобілізований до Збройних Сил України. Проходив службу у м. Краматорську, м. Слов’янську, м. Артемівську.

Сержант другого окремого мотопіхотного батальйону «Горинь» ВЧ-В01-13, командир відділення .

Загинув 02.08.2015 року під Артемівськом Донецької області, рятуючи поранених побратимів та потрапивши під мінометний обстріл.

Нагороджений відзнакою обласної державної адміністрації та обласної ради «За мужність і відвагу» (посмертно).

Похований 06 серпня 2015 року в с.Докучаеве Устинівського району.  © Фесенко Олександр, 2011