Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністрація
Увага!

 

Обмеження руху у спеку для вантажівок триває.

Нагадаємо, з 01 червня 2018 року вступили у дію сезонні обмеження руху. Мова йде про великоваговий автотранспорт.

Високі температури викликають нагрівання асфальтобетонного покриття за рахунок акумулювання сонячної енергії, яку поглинає темна поверхня дороги. Асфальтобетонне покриття має більш високу температуру, ніж температура повітря приблизно на 20-25°.

З метою збереження існуючої автодорожньої мережі від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття з 10.00 до 22.00 години при температурі повітря вище 28° С на території Кіровоградської області з 01 червня 2018 року введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 т).

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, у тому числі біля об’єктів сервісу.

Надаємо інформацію про місця для відстою великовагового автотранспорту у Кіровоградській області. 

Інформація для перевізників
Місця для відстою транспортних засобів на в’їздах до обласного центру:

м.Кропивницький, вул. Г. Родимцева (“Авторинок”)

м.Кропивницький, вул. Мурманська (база Олександрійської ДЕД філії ДП “ “Кіровоградський облавтодор”

м.Кропивницький, Олександрійське шоссе

м.Кропивницький, вул. 40 років Перемоги

Розвороти М-05 км 256

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», організація пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, покладається на районні державні адміністрації. З метою задоволення потреб жителів району у пасажирських перевезеннях та враховуючи вищезгадане Устинівська районна державна адміністрація проводить роботу щодо пошуку перевізника (ків) за напрямами:

с.Жовтневе – смт Устинівка ( через с.Димитрове, с.Березуватка, с.Криничуватка);

с.Брусівка – смт Устинівка (через с.Степанівну, с.Ленінку);

с.Садки – смт Устинівка (через с.Криничне);

с.Докучаєво – смт Устинівка (через с.Мальчевська);

с.Олександрівка – смт Устинівка (через с.Седнівку, с.Ганно – Леонтовичево)

с. Березівка – смт Устинівка (через с. Завтурове, с.Інгульське, с. Ганно – Требинівка, с. Сонцеве)

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 4-13-01 або в управлінні економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації (вул. Ювілейна, 2 поверх 3).

Стан та перспективи пасажирських перевезень в Устинівському районі

Перевезення пасажирів в районі здійснюють ФОП Бабенко О.П. (м.Кіровоград), ФОП Шаповалов А.О. (м.Кіровоград), ПП „Оріон Авто” (м.Миколаїв), ФОП Слюта В.Д. (м.Кіровоград), ФОП Баркар С.М. (м.Кіровоград), ФОП Патока О.Ф.(с. Березівка)

Регулярними автобусними сполученнями охоплено 84% населених пунктів району. Неохопленими залишаються:

На території району не встановлені нелегальні перевізники на внутрішньорайонних автобусних маршрутах.

З метою відновлення перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування обласною державною адміністрацією було оголошено конкурси з визначення перевізника на маршрути Долинська - Устинівка, Ганно-Леонтовичеве — Кіровоград, Кіровоград — Димитрове та маршруті Устинівка-Долинська, які відбулися у березні 2015 року, але бажаючих взяти участь у конкурсі на дані маршрути не виявилось.

У районній газеті «Трудівник Устинівщини» неодноразово (у квітні, травні, серпні 2014 року), а також у газетах сусідніх районів «Долинські новини» від 9 серпня 2014 року № 60, «Честь хлібороба» (м. Бобринець) від 12 серпня 2014 року№60, «Степовий край» (смт Компаніївка) від 09 серпня 2014 року № 31, «Новгородківські вісті» від 08 серпня 2014 року№ 32 розміщено оголошення щодо пошуку перевізників на приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі району за напрямами:

с.Жовтневе - смт Устинівка (через с.Димитрове, с.Березуватка, с.Криничуватка);

с.Брусівка – смт Устинівка (через с.Степанівку, с.Ленінку);

с.Садки – смт Устинівка (через с.Криничне);

с.Докучаєве – смт Устинівка (через с.Мальчевське);

с.Олександрівка –смт Устинівка (через с.Седнівку, с.Ганно – Леонтовичеве);

У районній газеті «Трудівник Устинівщини» від 21 травня 2015 року повторно було надруковано оголошення щодо пошуку перевізників на вищезгадані маршрути.

Неохопленими залишаються:

- с.Медвежа Балка Інгульської сільської ради - кількість населення становить 12 чоловік, як наслідок малий пасажиропотік та нерентабельність рейсу, відстань до автобусного сполучення 6 км (маршрут Устинівка-Березівка перевізник Патока О.Ф.);

- с.Завтурове Інгульської сільської ради - кількість населення становить 128 чоловік. Основна причина це незадовільний стан доріг 4 км. Відстань до автобусного сполучення 7 км (маршрут Устинівка-Березівка перевізник Патока О.Ф.).

- с.Новочигринка Ганно – Леонтовичівської сільської ради - кількість населення становить 23 чоловіка, як наслідок малий пасажиропотік та нерентабельність рейсу, відстань до автобусного сполучення 5 км (маршрут Докучаєво – Кіровоград через Бобринець перевізник Шаповалов А.О.).

- с.Ганно – Леонтовичево Ганно-Леонтовичівської сільської ради - кількість населення становить 214 чоловік. З липня 2012 року рейс не здійснюється в зв’язку з відмовою перевізника обслуговувати даний маршрут (малий пасажиропотік як наслідок нерентабельний рейс). Пропозицію щодо поновлення рейсу Ганно – Леонтовичево – Кіровоград подано на конкурс до департаменту інфраструктури та промисловості обласної державної адміністрації.


Охоплення регулярним автобусним сполученням сільських населених пунктів Устинівського району
Умови конкурсу на перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування
  © Фесенко Олександр, 2011