Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністрація
Толерантне ставлення до людей з інвалідністю

Постанова Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року №321 "Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів"

Управління соціального захисту населення Устинівської РДА повідомляє про БЕЗКОШТОВНУ протезно-ортопедичну допомогу (протезування) ТОВ «ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД», що являє собою:

- всі види функціонувального протезування кінцівок (в т.ч. первинне протезування);

- підготовку кукси до протезування; індивідуальне протезування при всіх рівнях ампутації;

- виготовлення протезів В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ (на підприємстві укладені прямі діючі контракти з постачальниками протезно-ортопедичної продукції);

- ремонт протезно-ортопедичних виробів.

При протезуванні в Центрі протезування «ІНВАЛТРУД» використовуються новітні технології, матеріали та комплектувальні вироби.

Протезування розраховано на:

- всі вікові категорії,

- різний рівень ампутації,

- ступінь рухової активності.

Бажаючі можуть отримати будь-яку консультацію від спеціалістів центру та записатися на прийом для протезування звернувшись за телефонами (057)5242838, (050)9081959, (097)7837493.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до місцевого управління соціального захисту населення або за тел. 4-18-75 (головний спеціаліст Басай А.).

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Управління соціального захисту населення Устинівської районної державної адміністрації повідомляє, що Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів “Поділля” здійснює підготовку інвалідів за 22 професіями: кравець, взутьовик з індивідуального пошиття взуття, фотограф, перукар, лицювальник-плиточник, швачка, оператор компיютерного набору, кухар, штукатур, адміністратор та інші.

У 2015 році розпочато навчання тотально незрячих людей (професія – оператор ком’пютерного набору), вдвічі збільшилась кількість нечуючих людей, які успішно здобувають професії. Це єдиний Центр в Україні, де проводиться інклюзивне навчання.

Люди з обмеженими фізичними можливостями навчаються безкоштовно, навчання проводять кваліфіковані викладачі, які мають досвід роботи в галузі професійної підготовки. Центр забезпечує безкоштовним 3-разовим харчуванням та проживанням.

Адреса Центру : 21100, м.Вінниця, вулиця Пирогова, 135-а, телефони для довідок (0432)68-02-60, 68-02-61, факс 55-47-10, e-mail: podilvrc@ukr.net

За більш детальнішою інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації , тел.4-12-87.

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції

Рішенням обласної ради від 29 вересня 2015 року №786 “Про внесення змін до рішення обласної ради від 27 січня 2015 року №693 “Про обласний бюджет на 2015 рік” для фінансування обласної Програми санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011-2015роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18 лютого 2011 року №86 (із змінами) було додатково виділено 700 тис.грн., з яких 11 тис. грн. розподілено на управління соціального захисту населення Устинівської райдержадміністрації.

В першу чергу скористатися можливістю реабілітації та лікування у КП “Знамיянська обласна бальнеологічна лікарня” Кіровоградської обласної ради можуть демобілізовані учасники антитерористичної операції та їх родини.

За більш детальною інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації, тел.4-12-87 або за адресою: смт Устинівка, вулиця Ювілейна,8.

Управління соціального захисту населення Устинівської районної державної адміністрації повідомляє, що Камיянець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат оголошує прийом абітурієнтів на 2015-2016 рік за спеціальностями: бухгалтерський облік, економіка підприємства, соціальна робота.

Прийом до технікуму осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) та вступників за кошти фізичних та юридичних осіб, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться на І курс на конкурсній основі за результатами вступних випробувань.

Для конкурсного відбору вступників на основі повної загальної середньої освіти з числа інвалідів І-ІІІ групи, дітей-інвалідів та осіб, які вступають до технікуму за кошти юридичних та фізичних осіб, приймальною комісією навчального закладу зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та математики (базового рівня), виданими у 2015 році.

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ: від вступників які вступають на основі базової загальної середньої освіти – з 10 липня по 24 липня. Вступні екзамени з 25 липня по 31 липня. Від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти заяви приймаються з 10 липня по 31 липня.

Зараховані на навчання до технікуму (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовна цілодобова медична допомога та оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.

Адреса технікуму: 32300 м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13.Тел.3-26-51,3-26-22 Web-сайт: www.peti.km.ua

За більш детальнішою інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації , тел.4-12-87.

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції

Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням здійснюється управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №200 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням”.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечує за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою “Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” безоплатними санаторно-курортними путівками осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 1 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Всі ці особи повинні перебувати на обліку за зареєстрованим місцем проживання в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для санаторно-курортного лікування, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО.

Путівки видаються особам відповідно до медичних рекомендацій, в порядку черговості у міру надходження путівок.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій чи інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах проведення АТО.

Особа, що перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, але в поточному році одержала безплатну путівку в іншій організації, знімається з обліку.

Повторне взяття на облік здійснюється на підставі копії довідки для одержання путівки на санторно-курортне лікування, що долучена до попередньої справи, якщо строк її дії не закінчився.

За більш детальною інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації, тел.4-12-87 або за адресою: смт Устинівка, вулиця Ювілейна,8.

Дистанційне навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі в 2014-2015 навчальному році

Управління соціального захисту населення Устинівської районної державної адміністрації повідомляє, що Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) з 2014/15 навчального року має можливість надавати освітні послуги з дистанційного навчання за напрямком підготовки бакалаврів 6.040302 “Інформатика” молоді з особливими потребами.

Навчання за цим напрямком, а далі на 5-му курсі ПУЕТ за спеціальністю “Соціальна інформатика”, забезпечить молодих людей з обмеженими фізичними можливостями перспективами на ринку праці.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті: http:// puet.edu.ua або за телефоном (0532) 50-92-04.

Управління соціального захисту населення Устинівської районної державної адміністрації повідомляє, що Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів є державною соціальною установою Міністерства соціальної політики України, що здійснює професійну реабілітацію осіб з інвалідністю за такими робітничими професіями: секретар керівника, вишивальниця, бджоляр, взутьовик з ремонту взуття, перукар, швачка, оператор компיютерного набору, манікюрник та інші.

Кваліфікаційні вимоги : базова або повна загальна середня освіта. Термін навчання від 5 до 10 місяців відповідно до обраної професії.

Адреса Центру: 07382, с.Лютіж, Вишгородський район, Київська область, тел.(044)425-84-91.

За більш детальнішою інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації , тел.4-12-87.

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Управління соціального захисту населення Устинівської районної державної адміністрації повідомляє, що Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів “Поділля” розпочав набір слухачів за професіями: кравець, взутьовик з ремонту взуття, фотограф, перукар, лицювальник-плиточник, швачка, оператор компיютерного набору, кухар, штукатур та інші.

Навчання проводять кваліфіковані викладачі, які мають досвід роботи в галузі професійної підготовки.

Особам, які пройшли в Центрі професійну реабілітацію і здобули робітничу професію, видається свідоцтво державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації.

Адреса Центру : 21100, м.Вінниця, вулиця Пирогова, 135-а, тел.62-02-60, 68-02-61, e-mail: podilvrc@ukrk.net

За більш детальнішою інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації , тел.4-12-87.

Забезпечення санаторно-курортними путівками людей з обмеженими фізичними можливостями

Забезпечення населення санаторно-курортними путівками управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року №187 “Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення”.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечує за рахунок коштів державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів:

- інвалідів усіх категорій за рахунок коштів, передбачених Міністрерством соціальної політики;

- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань”, за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;

- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань” та інвалідів у санаторіях, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики.

Всі ці особи повинні перебувати на обліку за зареєстрованим місцем проживання в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для санаторно-курортного лікування.

Путівки видаються особам відповідно до медичних рекомендацій , з урахуванням пільг, передбачених чинним законодавством, в порядку черговості у міру надходження путівок. Для одержання путівки подається заява та медична довідка лікувальної установи за формою №070/о.

Працюючі особи та особи, що не досягли встановленого законодавством пенсійного віку, забезпечуються путівками за місцем основної роботи або за місцем обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації на підставі довідки з місця роботи про те, що їм не видавалась безплатна путівка протягом поперднього року.

Осіб, інвалідність яких повיязана з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, забезпечує путівками Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, на підставі висновку МСЕК про необхідність лікування за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання.

Особа, що перебуває на обліку для забезпечення путівки в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, але в поточному році одержала безплатну путівку в іншій організації, знімається з обліку.

Грошова компенсація виплачується інвалідам війни за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплати грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безплатних санаторно-курортних путівок.

Компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій, учасникам війни, особам, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, особам , зазначеним у ст.6 Закону України “Про жертви нацистських переслідувань” та ветеранам праці виплачується один раз на два роки за бажанням, якщо вони перебували на обліку для отримання санаторно-курортного лікування, у розмірі вартості самостійного санатрно-курортного лікування , але не більше, ніж середня вартість санаторно-курортної путівки.

Виплата грошової компенсації за путівку та за самостійне лікування інвалідам загального захворювання виплачується , якщо вони, перебуваючи на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, протягом трьох попередніх років не отримували безоплатної санаторно-курортної путівки.

Після отримання інвалідом грошової компенсації період повторного перебування його на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням обчислюється з дня подання ним необхідних документів.

За більш детальною інформацією звертатись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації, тел.4-12-87 або за адресою: смт Устинівка, вулиця Ювілейна,8.

ЖИТОМИРСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛЕЩЕ-ІНТЕРНАТ

Навчання в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті в 2014-2015 навчальному році

БУКОВИНСЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ

Про набір в планово-економічному технікумі-інтернаті м.Кам’янець-Подільськ

Інформаційний лист та запрошення дітей інвалідів медико-педагогічної реабілітації, соціальної адаптації та професійної реабілітації

Відбір і направлення інвалідів до Центру реабілітації здійснюють регіональні органи праці та соціального захисту населення за поданням місцевих органів праці та соціального захисту населення

Продукція підприємств громадських організацій інвалідів

Продукція, яка виготовляється Кіровоградським учбово-виробничим підприємством УТОГ

Продукція, яка виготовляється Кіровоградським учбово-виробничим підприємством УТОC

Продукція, яка виготовляється Обласним центром трудової і соціальної реабілітації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"

Продукція яка виготовляється Олександрійським учбово-виробничим підприємством Українського товариства сліпих

  © Фесенко Олександр, 2011