Устинівська районна
державна адміністрація
Устинівська районна
державна адміністрація
Проведено змістовний семінар

04 березня 2019 року проведено навчальний семінар для фахівців із соціальної роботи Устинівського районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді на тему : «Профілактика домашнього насильства».

Захід проходив за участю заступника голови районної державної адміністрації Орбан Н.М. та представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, які працюють з сім´ями, дітьми та молоддю.

Про законодавчу базу щодо профілактики насилля в сім´ї та захист постраждалих дітей та осіб від домашнього насильства поінформувала Рошик Н.В., головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку громадян, які мають право на пільги управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Учасники семінару переглянули та обговорили короткометражний фільм Ролана Бикова «Я сюда больше никогда не вернусь», у якому відображено вплив та наслідки домашнього насильства на незрілу психіку малолітньої дитини. Також фахівці із соціальної роботи проаналізували роль всіх суб´єктів соціальної роботи у подоланні складних життєвих обставин, які виникають чи можуть виникнути в тій чи іншій сім´ї.

Інспектор ЮП СПП Устинівського ВП Долинського ВП в Кіровоградській області Присяжнюк В.В. та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Добре Л.С. поінформували про захист прав дітей різних категорій, які зазнали домашнього насилля.

Методист РМК відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Середа Т.А. запропонувала релаксаційні методики з метою запобігання стресів, поради щодо самостійного подолання професійного вигорання.

Директор районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді наголосила на дотримання Державних стандартів, які визначають зміст, обсяг, умови та порядок надання різних соціальних послуг, показники їх якості.


Стежками Уманського парку

07 жовтня 2018 року за ініціативи голови Устинівської районної державної адміністрації О.І. Анісімової-Шило відбулася поїздка учасників АТО району та членів їх сімей до Софіївського парку м.Умань присвячена до Дня захисника України. Учасники АТО зі своїми дружинами та дітьми мали змогу оглянути найкращі ландшафти живої природи всесвітньо відомого парку.

Поїздка відбулася за підтримки Димитровського сільського голови Годунка О.В., Сонцівського сільського голови Нужної Л.Д., директора СФГ «Роксолана» Больбота В.І., одноосібника Дивнича Ю.М., директора ПП а/ф «Криничуватська» Петренка А.А., депутатів районної ради Назарчук Т.В., Будяка А.І., директора ФОП «Берест» Береста Д.Д., настоятеля церкви в с. Криничне Андрішка М.В.


Устинівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі-Центр) є підпорядкованим підрозділом Устинівської районної державної адміністрації, що проводить соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах, та потребують сторонньої допомоги. Основна мета Центру є:

1. проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;

2. виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають в складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги;

3. здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах;

4. забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

Директор Устинівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Петренко Алла Федорівна


До Міжнародного Дня захисту дітей за ініціативи голови Устинівської районної державної адміністрації О.І.Анісімової – Шило та за сприяння громадської благодійної організації «Самаряни» була проведена благодійна акція «Щаслива родина», яку 01 червня 2018 року провів районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Сім'ї, які опинилися в складних життєвих, та знаходяться під соціальним супроводом отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття, бувшим у використанні.

Дякуємо за допомогу у проведенні заходу директору ПП агрофірми «Центр» Мдзінарашвілі Гочі Ношрівановичу.


Навчальний семінар для фахівців із соціальної роботи.

.В Устинівському РЦ ССС ДМ і працює єдиний механізм з виявлення та інформування про сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, відповідно до чинного законодавства. В центрі працює два спеціалізованих формування : «Служба соціальної підтримки сімей» та «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи».

З метою покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення і ефективної взаємодії між суб’єктами соціальної роботи районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 27 березня 2018 року проведено навчальний семінар за підсумками роботи у І кварталі 2018 року. У семінарі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П., фахівці із соціальної роботи. Активну участь у роботі семінару взяли фахівці із соціальної роботи, які прозвітували про проведену роботу за І квартал 2018 року на закріплених територіях сільських рад та проблемні питання, які виникають у процесі надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Провідний фахівець із соціальної роботи Шинкарьов В.І. повідомив, що з метою попередження нещасних випадків при проведенні опалювального сезону та користуванні електроприладами на території Криничненської сільської ради проводиться роз'яснювальна робота у сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, під підпис. Заступник голови райдержадміністрації Дворовенко В.П. наголосив на важливості проведення соціальної роботи із сім'ями учасників АТО та надання їм допомоги різного спектру спрямування.

Директор Петренко А.Ф. підвела підсумки роботи Центру за І квартал 2018 року та розповіла про основні завдання та пріоритетні напрямки в подальшій роботі.